XDeFi نسخه عمومی کیف پول مبتنی بر مرورگر را راه‌اندازی کرد

175
کیف پول XDeFI

ارزروز: XDEFI، یک سرویس کیف پول مبتنی بر مرورگر برای کاربران DeFi وNFT، نسخه عمومی خود را در فروشگاه Chrome راه اندازی کرد.

مشابه افزونه پرکاربرد MetaMask، این کیف پول نیز از چندین بلاک چین پشتیبانی می‌کند. بر اساس اعلام، کیف پول مرورگر با شبکه اتریوم و سایر زنجیره های سازگار با ماشین مجازی Ethereum کار می‌کند.

با پشتیبانی از THORchain و Terra، کیف پول XDEFI برنامه هایی دارد که شامل Avalanche، Solana و Arbitrum می‌شود.

امیل دوبیه، بنیانگذار و مدیرعامل XDEFI، استدلال کرد که سازگاری بین‌زنجیره‌ای برای اطمینان از استفاده بهتر از وب‌3.0 ضروری است.

دوبیه می‌گوید: “نیازی به تغییر کیف پول به کیف دیگر نیست. نیازی به بخاطر سپردن کلمات امنیتی نیست. فقط برای دسترسی به مقاصد مختلف از یک وسیله نقلیه یکسان استفاده کنید.”

کیف پول XDEFI دارای “Ape Mode” است. طبق گزارشات این ویژگی از الگوریتم کارمزد اختصاصی برای ارائه سریعتر تراکنش برای کاربران استفاده می‌کند. به گفته دوبیه، Ape Mode برای کاربران DeFi و NFT  ضروری خواهد بود.

با توجه به تمرکز بر DeFi و NFT به عنوان بخشی از استراتژی به چالش کشیدن MetaMask، کیف پول XDEFI همچنین دارای برخی ویژگی های اختصاصی NFT است.

بر اساس اعلام، XDEFI قابلیت‌های تشخیص خودکار NFT در کیف پول و همچنین نمایشگر شبکه‌ای برای مجموعه‌ها را ارائه می‌دهد.

XDEFI همچنین به عنوان یک پلت فرم کیف پول، تجارت رمزنگاری را با کاربرانی که می‌توانند از طریق سرویس دروازه پرداخت Ramp برای ارزهای رمزپایه خرید فیات انجام دهند، فعال می‌کند.

XDEFI قبلاً از سرمایه گذارانی مانند Mechanism Capital، Sino Global Capital، Morningstar Ventures، Alameda Research، CoinGecko و دیگران به مبلغ 6 میلیون دلار حمایت دریافت کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکشف دستگاه های استخراج بیت کوین در شرکت بورس تهران
مقاله بعدیکوین بیس در راه اندازی بازار NFT از FTX و Binance پیروی می کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید