خروج بیت کوین از صرافی ها ارز دیجیتال! 30 هزار بیت کوین در یک روز

69
ارزروز: سقوط بیت کوین
خروج بیت کوین از صرافی ها ارز دیجیتال! 30 هزار بیت کوین در یک روز

شکست اوج 3 ماهه

ارزروز: داده‌های سرویس تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant) نشان می‌دهد که در تاریخ ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) ۲۹,۳۷۱ بیت کوین از دفتر سفارشات صرافی‌ها خارج شده تا بیشترین رکورد از تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۰ شهریور) به ثبت برسد. تنها در عرض یک روز، حدود ۳۰,۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌های اصلی خارج شد و خریداران هم تصمیم گرفتند مانند ماینرها بیت کوین خود را در بازار عرضه نکنند. این رکورد سه‌ماهه زمانی ایجاد شد که قیمت بیت کوین کمی بالا رفت و معامله‌گران به این ارز دیجیتال امیدوار شدند.

در این راستا کوین تلگراف، آمار مربوط به جریان خروجی روزانه بیت کوین از صرافی‌های ارز دیجیتال نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران تقریباً ۳۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌های بزرگ خارج کرده‌اند. سمسون ماو (Samson Mow)، مدیرعامل شرکت بلاک‌استریم (Blockstream)، درباره شرایط موجود گفت: حجم معاملات بیت کوین پایین است. این نشان می‌دهد که بیت کوین به‌راحتی می‌تواند صعود یا سقوط کند.

افزایش خرید بیت کوین با کاهش قیمت آن

با توجه به اینکه پیش از این قیمت بیت کوین به‌شدت کاهش یافت.و اکنون هم همه مشتاقانه در حال خرید آن هستند،.فکر می‌کنم روند آن صعودی خواهد بود. سایت کریپتو کوانت همه‌روزه دفتر سفارشات ۲۱ صرافی را بررسی می‌کند. هفته گذشته، داده‌های مختلف نشان می‌دادند.که ناهماهنگی شدیدی بین سفارش‌های خرید و فروش وجود دارد و فروشندگان بالاخره از فروش خسته شده‌اند. یکی از کاربران کریپتو کوانت به نام آی‌تی تک (IT Tech) با اشاره به اینکه روند.«نسبت حجم خرید به حجم فروش سفارش‌‌‌‌‌های بازارپذیر بیت کوین».صعودی است، نشان داد که در بازارهای مشتقه نیز شرایط مشابهی وجود دارد.

روز سه‌شنبه و پیش از تثبیت‌شدن بازار بیت کوین،.قیمت تا ۴۳,۱۵۰ دلار افزایش یافت. با این حال، صعود دیروز کاملاً با پیش‌بینی بسیاری از تحلیل‌گرانی که تصور می‌کردند.قیمت بیت کوین تا حدود ۳۰,۰۰۰ دلار کاهش می‌یابد، تفاوت داشت. هرچند که چنین اتفاقی همچنان جای بحث دارد،.به نظر می‌رسد که خریداران برای ورود به بازار در قیمت‌های بالای ۴۰,۰۰۰ دلاری مشکلی ندارند. نکته قابل‌توجه این است که حتی افزایش قیمت بیت کوین در انتهای ماه سپتامبر.(شهریور) و رسیدن آن به اوج تاریخی، باعث نشده بود.که به‌اندازه روز گذشته خریداران جذب این بازار شوند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاحساسات متفاوت معامله‌گران اتریوم و بازار فیوچرز
مقاله بعدیبیت کوین مرده است!؟ آیا بیت کوین به ارزش قبلی خود باز می گردد؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید