با گسترش اکوسیستم شبکه Oasis، ارز ROSE در یک هفته 54 درصد افزایش یافت

129
رشد 54 درصدی Rose

ارزروز: سال‌هاست هزینه‌های بالای تراکنش، خاری در چشم پروتکل‌های برتر بلاک چین بوده است. زیرا هم بیت‌کوین (BTC) و هم اتریوم (ETH) شاهد افزایش سرسام‌آور هزینه‌های انتقال توکن.در زمان‌های شلوغی شبکه و تقاضای بالا بوده‌اند.

یک پروتکل لایه یک (L1) که در ماه‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این پروتکل به دنبال ارائه راه حلی کم هزینه برای کارمزهای سنگین است. شبکه Oasis (ROSE)، یک بلاک چین L1 متمرکز بر حریم خصوصی است که با استفاده از Cosmos SDK و امور مالی باز و اقتصاد داده مسئولانه  طراحی شده ااست.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که از زمان رسیدن به پایین‌ترین سطح 0.169 دلار در 28 اکتبر، قیمت ROSE با 176.5 درصد افزایش به رکورد جدید 0.466 دلار در 21 نوامبر رسید و پس از افزایش 70 درصدی از 20 دسامبر، بار دیگر در حال حرکت است.

نمودار قیمت ROSE
نمودار قیمت ROSE/USDT،تایم فریم 4 ساعته. منبع: TradingView

سه دلیل برای روند صعودی ROSE عبارتند از راه اندازی صندوق اکوسیستم Oasis به ارزش 160 میلیون دلار، معرفی اولین پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) در شبکه و یک جامعه و اکوسیستم به سرعت در حال رشد از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز.

صندوق توسعه اکوسیستم Oasis

مهم‌ترین پیشرفت ROSE که به شروع افزایش قیمت آن کمک کرد، اعلامیه 17 نوامبر بود که در آن یک صندوق به ارزش 160 میلیون دلار برای کمک به بنیان‌گذاران و پروژه‌ها برای ایجاد شبکه Oasis و اکوسیستم طراحی شده بود.

صندوق توسعه توسط مجموعه‌ای از شرکا و سرمایه‌گذاران از جمله Draper Dragon، Hashed، FBG و Pantera Capital پشتیبانی می‌شود. هدف آن کمک به گسترش اکوسیستم در بخش‌های مختلف مانند مالی غیرمتمرکز (DeFi)، NFTs، Metaverse، توکن‌سازی داده‌ها، داده‌های DAO، حاکمیت داده و برنامه‌های کاربردی حفظ حریم خصوصی.

یکی از عوامل اصلی جذب پروژه‌ها به Oasis، ویژگی‌های  داخلی آن است. این ویژگی‌ها برای پشتیبانی از قراردادهای هوشمند محرمانه طراحی شده‌اند. توانایی آن در پردازش تراکنش‌ها با 99 درصد کمتر از هزینه اتریوم، انگیزه بیشتری برای جذب برنامه‌های امیدوارکننده می‌افزاید.

حریم خصوصی به ویژه در DeFi مهم است. پروژه هایی که آن را ترویج می‌کنند نیز می‌توانند به تسهیل مهاجرت سهامداران از تامین مالی متمرکز به گزینه‌های غیرمتمرکز کمک کنند.

NFT‌ها به Oasis می‌آیند

دلیل دوم برای استحکام بنیاد ROSE، انتشار Oasis AI Rose NFTs، اولین پروژه NFT در شبکه است.

برای تعامل بیشتر با جامعه و نمایش قابلیت‌های NFT شبکه، 999 گل رز.تولید شده توسط هوش مصنوعی تولید شد و در اختیار کاربران قرار گرفت.

علاوه بر راه‌اندازی اولین پروژه NFT به‌ویژه برای Oasis، این شبکه اخیراً با NFTb که خود را به عنوان یک پلتفرم NFT و DeFi چند زنجیره‌ای به بازار عرضه می‌کند، همکاری امضا کرده است. NFTb در حال حاضر یک بازار NFT نظارت شده را ارائه می‌دهد. این بازار به طور خاص برای هنرمندان دیجیتال، گیمرها و علاقه مندان به موسیقی طراحی شده است. همچنین یک NFT دوگانه و لانچر توکن طراحی شده است تا به سازندگان کمک کند تا پروژه های خود را راه اندازی کنند.

یک اکوسیستم در حال گسترش

سومین عاملی که به افزایش قیمت ROSE کمک می‌کند، اکوسیستم در حال گسترش برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز و جامعه رو به رشد کاربران فعال است.

در 16 دسامبر، مشخص شد که YuzuSwap، اولین صرافی غیرمتمرکز ساخته شده در Oasis، دو میلیون دلار بودجه برای توسعه جمع آوری کرده است.تا به “سنگ بنای اکوسیستم Oasis DeFi” تبدیل شود.

این شبکه همچنین به تازگی اولین سکوی راه اندازی پروژه عمومی خود را با انتشار LaunchGarden به دست آورده است. پلتفرمی که به پروژه‌های ساخته شده بر روی Oasis به جامعه در حال گسترش خود به عنوان راهی برای جذب پذیرندگان اولیه دسترسی پیدا می‌کند.

LaunchGarden همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد که ROSE خود را به استیک کنند. یا در ایردراپ‌ها برای دسترسی زودهنگام به پروژه هایی که روی پلتفرم راه اندازی می‌شوند، شرکت کنند.

معرفی LaunchGarden – اولین سکوی پرتابی که جامعه Oasis و اکوسیستم را به هم متصل می‌کند!

همه می‌توانند از شبکه Oasis استفاده کنند و روی آن بسازند. LaunchGarden با ویژگی‌های متعددی مانند staking و airdrops، به پروژه‌های Oasis دسترسی آسان به کاربران اولیه می‌دهد.

Oasis همچنین از راه‌اندازی Mainnet در 22 نوامبر Emerald، یک راه‌حل ParaTime سازگار با ماشین مجازی اتریوم.که پل زدن توکن‌ها بین اتریوم و شبکه Oasis را امکان‌پذیر می‌کند، بهره‌مند شده است.

در نتیجه رشد برنامه‌های کاربردی در Oasis، جامعه حامیان شبکه اکنون از 100000 کاربر فراتر رفته است. با ادامه راه‌اندازی پروژه‌های جدید، هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت مشاهده نمی‌شود.

داده‌های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای ROSE در 29 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

امتیاز VORTECS™، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است. این امتیاز از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار،.حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.

امتیاز ورتکس rose

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، امتیاز VORTECS™ برای ROSE در 29 نوامبر به منطقه سبز صعود کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیThetan Arena : آموزش کامل ثبت نام در بازی تتان آرنا و خرید و فروش در فروشگاه
مقاله بعدیThetan Arena : آموزش کامل شیوه بازی و نکات کلیدی تتان آرنا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید