مهمترین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان سندباکس Sandbox چه اشخاصی هستند؟

192
توکن سندباکس
مهمترین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان سندباکس Sandbox چه اشخاصی هستند؟

امور مالی غیر متمرکز DeFi

ارزروز: از میان سرمایه گذاران مهم سندباکس می‌توان به اسکوئر انیکس (Square Enix)، بی‌کریپتوز (B Cryptos)‌، ترو گلوبال ونچرز (True Global Ventures)، هلیکس (Helix)، مایند فاند (Mind Fund)، بلاکور (Blocore)، تاندرکور(ThunderCore) و مدیرعامل شرکت ای ریپابلیک (eRepublik) یعنی آقای الکسیس بانت (Alexis Bonte) اشاره کرد. نسخه اندروید سندباکس تا کنون بیش از 10 میلیون مرتبه از فروشگاه گوگل پلی استور دانلود شده است. قیمت خرید ارز دیجیتال سندباکس نیز رشد زیادی را بعد از اهمیت پیدا کردن حوزه متاورس تجربه کرد. اکنون یکی از بهترین پلتفرم‌ها و بازی‌های Metaverse سندباکس است به همین دلیل خرید و فروش آن سودآوری خوبی خواهد داشت.

در سندباکس بازیکنان می‌توانند با استفاده از توکن SAND، در بلاک چین اتریوم تجربه گیمینگ خودشان را بسازند و از آن کسب درآمد کنند. علاوه بر این، بازیکنان قادر هستند با استفاده از توکن‌های غیر مثلی (NFT) حق مالکیت ساخته‌های خود را در دست داشته باشند. ۳ بخش اصلی این پلتفرم، که برای کاربران یک اکوسیستم جامع و کاربرپسند ایجاد می‌کنند، عبارتند از واکس ادیت (VOXEDIT)، مارکت پلیس (MARKETPLACE) و گیم میکر (GAME MAKER). این ۳ بخش باعث بهبود یافتن فرآیند ساخت محتوای تولیدی کاربران (UGC) می‌شوند. در نظر داشته باشید برای فعالیت در بازار NFT آن نیازمند خرید سندباکس و داشتن مقداری توکن SAND  به منظور پرداخت هزینه‌ها هستید. مهمترین سرمایه گذاران

VOXEDIT:

یک ابزار واکسل برای ایجاد مدل3D است که به سازندگان اجازه می‌دهد افراد،.اشیا،.حیوانات و شاخ و برگ‌ها را ساخته و انیمیت کنند. با استفاده از این ابزار، کاربر می‌تواند آیتم‌های ساخته شده‌ خود را به بازار (MARKETPLACE)ارسال کند تا در آن جا به دارایی‌های داخل بازی (ASSET) تبدیل شوند. MARKETPLACE: یک بازار بلاک چینی که به سازندگان اجازه می‌دهد ساخته‌های خود یا دارایی‌های ایجاده شده در VOXEDIT را در قالب توکن‌های ERC-721 و ERC-1155 به فروش برسانند. قدرت الگوریتم بلاک چینی سندباکس در این بخش بیشتر حس می‌شود. مهمترین سرمایه گذاران

GAME MAKER:

بر اساس گفته‌های تیم توسعه‌دهنده Sandbox،.گیم میکر مهم‌ترین بخش این بازی است. بازیکنان پس از ورود به حالت گیم میکر می‌توانند دارایی‌هایشان را در تکه‌های زمینی (LAND) که در واقع توکن‌های ERC-721 هستند،. قرار داده و از آن‌ها استفاده کنند. تکه‌های LAND در دنیای مجازی بازی قابل تصاحب هستند. با ارز دیجیتال بومی سندباکس قادر به خرید و فروش این زمین‌ها هستید.

پتانسیل رشد بالای پلتفرم گیمینگ سه بعدی بلاک چینی SandBox از همان ابتدا واضح بود،.به همین دلیل افراد زیادی در توکن بومی آن یعنی SAND که بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ایجاد شده است.سرمایه گذاری کردند. اما بعد از انتشار خبر تصمیم شرکتFaceBook برای تغییر اسم به Meta با هدف تمرکز روی حوزه متاورس حجم زیادی سرمایه به سمت خرید سند باکس سرازیر.و باعث شد قیمتش طی یک ماه نزدیک به 5 برابر افزایش پیدا کند.

هنوز اقدام خاصی به جز تغییر اسم یکی از بزرگترین شرکت‌های دنیا یعنی FaceBook انجام نشده است!.به عبارتی در ابتدای مسیر توسعه متاورس قرار داریم. در این حوزه سند باکس یکی از پرچمداران است.و خرید آن سرمایه گذاری خوبی محسوب می‌شود. توکنSAND را می‌توانید از صرافی بیت 24 خرید کنید. به منظور یادگیری نحوه خرید از این پلتفرم به مطلب آموزشی زیر مراجعه کنید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیارز سند SAND؛ تجزیه و تحلیل قیمت گذشته سندباکس (SAND)
مقاله بعدیSplinterlands | راهنمای کامل استراتژی Scouting

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید