80000 بیت کوین از بین رفت

272

ارزروز: حماسه لونا ادامه دارد. در یک تاپیک توییتری، تیم پشت استیبل کوین الگوریتمی شکست خورده UST و توکن LUNA میزان دقیق دارایی بیت کوین و کریپتو را به اشتراک گذاشتند.

بنیاد حافظ لونا (LFG) همچنین قول داده است که «به کاربران باقی‌مانده UST، کوچک‌ترین دارندگان، با بقیه دارایی‌ها غرامت  دهد».

به طور خلاصه، 80081 بیت کوین (BTC) یا 99.61 درصد از بیت کوینی که LFG از آن محافظت می‌کرد، از صندوق خارج شده است. این گروه در توییتی فروش «33206 دلار بیت کوین به مبلغ 1164018521 دلار» را تایید کرد. تکلیف 47188 بیت کوین باقی مانده مشخص نیست، در حالی که 313 بیت کوین در این صندق باقی مانده است.

جالب اینجاست که LFG حتی یک بایننس کوین (BNB) یا آوالانچ(AVAX) را نفروخته است. به ترتیب حدود 40،000 و 2،000،000 از هر توکن در اختیار دارد.

نمودار زیر توکن‌های باقی مانده در صندق حافظ لونا (LFG) را نشان می‌دهد:

موجودی صندوق حافظ لونا

دلیل حذف و فروش ارزهای دیجیتال در ذخیره LFG، حمایت از سلامت اکوسیستم Terra بود:

توییت موجودی LFG

کارشناسان کوین تلگراف تجزیه و تحلیلی را در مورد اکوسیستم Terra گردآوری کرده‌اند. تحلیل ها «قابلیت ماندگاری طولانی‌مدت استیبل کوین‌های الگوریتمی» را زیر سؤال می‌برند. ترکیب فعلی ذخیره LFG به شرح زیر است:

موجودی فعلی صندوق

در همین حال، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که دارای توکن‌های LUNA هستند، باید طی 20 روز آینده شاهد بازگشت LUNA به کیف پول خود باشند. با این حال، ارزش کمتری خواهد داشت: قیمت LUNA بیش از 99 درصد از زمان اوج خود کاهش یافته است و در حال حاضر در 0.0002 دلار قرار دارد.

چیزی که زمانی یک اکوسیستم 50 میلیارد دلاری بود، اکنون مجموع موجودی ذخیره 82 میلیون دلاری دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت 5 ارز برتر که در هفته دوم فروردین 1401 باید زیر نظر داشت
مقاله بعدیلایتنینگ نرم افزار نود را برای پشتیبانی Taproot به روز می کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید