بهترین صرافی های ارز دیجیتال دنیا از نگاه کاربران ایرانی کدام است

102
ارزروز: صرافی ارزهای دیجیتال
بهترین صرافی های ارز دیجیتال دنیا از نگاه کاربران ایرانی کدام است

بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ما ایرانیان

ارزروز: صرافی‌های واقع در کشور امریکا، چه احراز هویت الزامی باشد و چه نباشد، برای ما ایرانیان مناسب نیست. بهترین صرافی های ارزدیجیتال خارجی برای ما ایرانیان کدام خواهد بود؟ برای انتخاب صرافی خارجی برای ما ایرانی ها باید دو فاکتور را مدنظر قرار دهیم: کشوری که صرافی در آن تاسیس شده و صرافی‌هایی که احراز هویت در آن اجباری نیست. به عنوان مثال می توان از این صرافی ها نام برد: صرافی هایی که می توان احراز هویت در آنها را به شکلی با VPN  و VPS انجام داد.

صرافی بایننس Binance

احراز هویت در صرافی بایننس برای تمام کاربران الزامی نیست. از این رو ما ایرانیان می‌توانیم صرفا با استفاده از VPN با آی پی ثابت یا VPS در این صرافی ثبت نام کرده و در آن فعالیت کنیم. محدودیت برداشت روزانه در این صرافی ۲ بیت کوین است. به عبارتی، اگر کاربری در این صرافی ثبت نام نکرده هر ۲۴ ساعت نهایتا معادل ۲ بیت کوین را می‌تواند از این صرافی خارج کند. این محدودیت صرفا برای برداشت دارایی است. از این فردی می‌تواند ده‌ها بیت کوین در حساب ترید خود وارد کرده و در این صرافی به ترید رمز ارزها مشغول شود.

همچنین این صرافی صراحتا اعلام کرده که اگر کاربری از کشورهای ممنوعه، مثل ایران، در این صرافی ثبت نام کند و بایننس از هویت او باخبر شود، به او سه روز مهلت داده تا دارایی خود را از صرافی برداشت کند. از این رو صرافی بایننس یکی از بهترین صرافی های ارزدیجیتال خارجی مناسب برای ما ایرانی هاست.

صرافی هووبیHuobi

زمان ثبت نام در صرافی هیوبی نام کشور ایران وجود ندارد. پس این صرافی نیز ایران را تحریم کرده است. همچنین اگر از VPN استفاده نکنید، نمی‌توان وارد سایت این صرافی شد. در این صرافی نیز بدون احراز هویت می‌توان فعالیت کرد و محدودیت روزانه آن ۱ بیت کوین است.

صرافی کوکوینKucoin

زمان ثبت نام در صرافی کوکوین نامی از کشور ایران نیست. پس این صرافی نیز کشور ایران را تحریم کرده است. در این صرافی نیز بدون احراز هویت می‌توان فعالیت کرد و محدودیت روزانه آن ۵ بیت کوین است.

صرافی پولونیکسPoloniex

هرچند صرافی پولونیکس ایران را در لیست کشورهای ممنوعه خود قرار داده اما بدون احراز هویت می‌توان در این صرافی فعالیت کرد. برای اکانت‌هایی که احراز هویت نشده، محدودیت برداشت روزانه ۱۰۰۰۰ دلار تعریف شده است. همچنین با اکانت وریفای نشده نمی‌توان در بازار مارجین این صرافی ترید کرد. اما ترید در بازار آتی و اسپات در این صرافی محدودیتی وجود ندارد.

صرافی کوینکسCoinex

صرافی کوینکس جزو معدود صرافی‌هایی است که امکان احراز هویت برای کاربران ایرانی را فراهم کرده است. در واقع ایران در لیست کشورهای تحریم این صرافی نیست. محدودیت برداشت روزانه برای اکانت‌های وریفای نشده، ۱۰۰۰۰ دلار تعیین شده است.

صرافی اوکی اکسOKEx

کشور ایران در لیست کشورهای ممنوعه صرافی OKEx بوده و امکان احراز هویت برای ما ایرانی ها در این صرافی وجود ندارد. اما می‌توان بدون احراز هویت در این صرافی فعالیت کرد. محدودیت برداشت روزانه اکانت وریفای نشده در صرافی OKEx، تعداد ۱۰ بیت کوین تعریف شده است.

صرافی هیت بی تی سیHitBTC

صرافی HitBtc نام ایران را در لیست کشورهای ممنوعه وارد نکرده و به نظر می‌رسد با هویت ایرانی می‌توان در این صرافی احراز هویت کرد. همچنین محدودیت برداشت روزانه برای حساب وریفای نشده در صرافی HitBTC، معادل ۱ بیت کوین و در ماه ۵ بیت کوین تعریف شده است.

صرافی بای بیتByBit

صرافی ByBit نیز ایران را در لیست کشورهای ممنوعه قرار نداده و می‌توان با هویت ایرانی در آن فعالیت داشت. همچنین برای حساب وریفای نشده محدودیتی را در نظر نگرفته است. لازم به ذکر است که این صرافی تنها معاملات مشتقه و آتی رمز ارزها را ارائه می‌دهد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبرترین صرافی های ارز دیجیتال مطرح دنیا از نگاه کاربران کدام است
مقاله بعدینکات ایمنی در انتخاب و بکارگیری صرافی های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید