نظرسنجی توییتری ویتالیک بوترین، پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در ۱۳ سال آینده

73
ارزروز: ویتالیک بوترین
نظرسنجی توییتری ویتالیک بوترین، پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در ۱۳ سال آینده

جامعه اتریوم در نظرسنجی

ارزروز: نظرسنجی توییتری ویتالیک بوترین از ۱/۳ میلیون فالوور خود در توییتی پرسید که از نظر آنها و صرف‌نظر از اتریوم، کدام ارز دیجیتال در سال ۲۰۳۵ قادر خواهد بود ۸۰ درصد تراکنش‌‌ها و پس‌‌اندازهای مردم جهان را به خود اختصاص دهد؟ به گزارش یو تودی، در این نظرسنجی، بیت‌کوین با بیش از ۴۰۱ هزار رای در مقام اول قرار دارد و پس از آن ارزهای دیگری چون کاردانو با ۴/ ۲۹ درصد، سولانا با ۱۴ درصد و دلار آمریکا با تنها ۷ درصد آرا در مکان‌‌های بعدی قرار گرفته‌‌اند. بنیان‌‌گذار اتریوم اخیرا از کاربران توییتر خواسته است که بدترین انتقادهایی که پیرامون او مطرح شده را بازگو کنند. ویتالیک بوترین گفت که بسیاری از کاربران و فعالان حوزه ارز دیجیتال سال‌ها پیش او را یک بیگانه به‌‌ درد‌‌ نخور خطاب می‌‌کردند. او همچنین گفت که انتقادهای خوب و سازنده‌‌ای را از کاربران دریافت کرده است.

این موضوعات در حالی رقم می خورد که بازار ارزهای دیجیتال شرایط مناسبی را ندارد.نظرسنجی ویزا نشان می‌دهد.که ۲۴ درصد از کسب‌‌وکارهای متوسط و کوچک(SMB)آمادگی پذیرش پرداخت با ارزهای دیجیتال را دارند.

دارندگان ارزهای دیجیتال می‌خواهند.از دارایی‌‌های خود برای خرید استفاده کنند.و فروشگاه‌های سراسر جهان از این امر آگاه‌‌اند. در سال گذشته میلادی دارندگان ارزهای دیجیتال و سایرین،.تقاضای بالایی برای پرداخت با ارزهای دیجیتال داشته‌‌اند،.هرچند مطالعات نشان می‌دهد حدود نیمی از افراد معتقدند تعداد کسب‌‌وکارهایی که از پرداخت در قالب رمزارزها پشتیبانی می‌‌کنند.کافی نیست اما این وضعیت ممکن است به‌زودی تغییر کند. از هر ۴ کسب‌‌وکار متوسط یا کوچک(SMB)که در نظرسنجی ویزا شرکت کرده‌‌اند، یکی از آنها در حال برنامه‌‌ریزی برای پذیرش پرداخت‌‌ با ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین است. در همین مطالعه، ۷۳ درصد از پاسخ‌‌دهندگان اظهارکردند که پذیرش گزینه‌های جدید پرداخت دیجیتال، عامل کلیدی برای رشد کسب‌‌وکار در سال جدید خواهد بود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبررسی بازار ارزهای دیجیتال شکست السالوادور و برداشت بیت کوین از صرافی ها
مقاله بعدیچین قصد بکارگیری یوآن دیجیتال را در المپیک زمستانی پکن دارد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید