آپلند Upland در تقاطع دنیای واقعی و مجازی ساخته شده است

160
بازی Upland
آپلند Upland در تقاطع دنیای واقعی و مجازی ساخته شده است

نحوه تامین اجاره و استخرهای UPX

ارزروز: این بازی بر بستر بلاک چین و متاورس به شما قدرت خرید، فروش و تجارت دارایی های مجازی را بر اساس آدرس های دنیای واقعی می دهد، درست مانند آنچه امروز در آن زندگی می کنید آپلند Upland یک بازی مجازی جدید است که دارای ویژگی‌های مشابه بازی‌های مونوپولی می باشد. در آپلند Upland، بازیکنان می‌توانند ملک بخرند، اجاره بگیرند، املاک را با دیگران معامله کنند و مجموعه بسازند. دارایی‌های درون بازی آپلند Upland در شبکه بلاک چین EOS قرار دارد.

 شما می بایست ابتدا از طریق GooglePlay برای گوشی های اندروید و AppS o e برای گوشی های ios اقدام به نصب بازی کنید. شما همچنین می‌توانید از نسخه تحت وب این بازی استفاده کنید.

اما در دنیای مجازی. ویژگی‌های دیجیتالی که در Uplandجمع‌آوری می‌کنید هیچ ارتباط یا حقوقی برای ویژگی‌های مرتبط در دنیای واقعی ندارند، با این حال، آدرس‌ها مکان‌های واقعی را منعکس می‌کنند. اقتصاد Uplandتوسط یک ارز درون بازی به نام UPX (تلفظ “UP-EX”) تامین می شود.

هنگامی که صاحب ملکی در Uplandشدید، می توانید هر 3 ساعت یکبار شروع به جمع آوری درآمدهای UPX از آن کنید. مجموعه‌های دارایی را کامل کنید تا درآمد UPX خود را افزایش دهید و جایزه یک‌باره UPX را برنده شوید. املاک خود را با سایر Uplanders در بازار معاوضه کنید – با UPX برای املاک دیگر به منظور رشد سبد دارایی و درآمد UPX خود! آیا ملکی را مشاهده کرده اید که می خواهید و قبلاً متعلق به شخص دیگری است؟ مشکلی نیست! شما همیشه می توانید برای ملک پیشنهاد بدهید – حتی اگر به طور فعال برای فروش در بازار نباشد!

آپلند Upland یک بازی مجازی جدید است که دارای ویژگی‌های مشابه بازی‌های مونوپولی می باشد. در آپلند Upland، بازیکنان می‌توانند ملک بخرند، اجاره بگیرند، املاک را با دیگران معامله کنند و مجموعه بسازند. دارایی‌های درون بازی آپلند Upland در شبکه بلاک چین EOS قرار دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیچگونگی ارزیابی کیفیت یک صرافی ارز دیجیتال، امنیت، کاربران یا پشتیبانی
مقاله بعدیاکسی اینفینیتی Axie Infinity محبوب‌ترین بازی بلاکچینی برای کسب درآمد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید