ارزروز: Upland با معرفی Alameda و Berkeley به رشد متاورس خود ادامه می‌دهد. حتی در ساحل غربی نیز گسترش بیشتری خواهند داشت.

Upland به تجربه رشد و فعالیت عظیم در طول ماه دسامبر ادامه داده است! تنها در چند روز گذشته، شاهد رکوردهای کاربران فعال روزانه (159 هزار)، حجم معاملات روزانه (354 میلیون UPX)، و همچنین حجم معاملات روزانه (15.8 هزار معامله) بوده ایم.

 آلامدا و برکلی  دو شهر کوچک در همسایه‌گی اوکلند در روز چهارشنبه، 29 دسامبر، ساعت 9:00 صبح به وقت محلی، به عنوان گسترش شهر اوکلند به سمت متاورس Upland حرکت خواهند کرد. این شهرها به عنوان شهرهای مستقل وجود نخواهند داشت، بلکه به عنوان یک شهر اضافه شده به شهر اوکلند منتشر خواهند شد.

جزئیات انتشار آلامدا و برکلی

Alameda و Berkeley در حال حاضر برای اکران در روز چهارشنبه، 29 دسامبر، ساعت 9:00 صبح PT برنامه ریزی شده است. قبل از این نسخه استرس تست در روز سه‌شنبه، 28 دسامبر، ساعت 8:00 صبح انجام می‌شود.

تقریباً 27٪ از املاک در Alameda و Berkeley تحت “قانون شروع منصفانه” (FSA) رزرو می‌شود. مشابه با انتشار برانکس، Alameda و Berkeley در حالت Vanilla منتشر می‌شود و همه مجموعه‌ها تقریباً یک هفته پس از راه‌اندازی در شهر نمایش داده می‌شوند.

اطلاعات شهر

  • هزینه‌های جابجایی(Lo/Hi/Default): 10/50/20 UPX
  • فرودگاه: ندارد
  • مجموعه ها: 7-4 مجموعه جدید برای اوکلند
  • تخصیص FSA: ~ 27٪
  • ردیف شکار گنج: 2

توجه: از آنجایی که آلامدا و برکلی به شهر اوکلند اضافه شده‌اند، پایانه‌های سفر اضافی وجود نخواهد داشت.

حقایق جالب درباره آلامدا و برکلی

آلامدا همیشه یک جزیره نبود! در سال 1902، دشت باتلاقی سابق متصل به اوکلند طی یک پروژه لایروبی 30 ساله به جزیره ای تبدیل شد که حتی وسعت زمین آلامدا را 2 و نیم برابر افزایش داد!

تنها در شهرستان آلامدا، برکلی از نظر جمعیت پس از اوکلند، فرمونت و هیوارد در رتبه چهارم قرار دارد. با وجود این، در سراسر جهان به عنوان مرکزی برای پیشرفت تحصیلی، کاوش علمی، آزادی بیان و هنر مشهور است!

صحنه فرهنگی پر رونق برکلی خانه صدها سازمان هنری، هنرمند و مجری است. روح خلاقانه برکلی را با اکتشافات روزمره اعم از هنرهای خیابانی پر جنب و جوش و گالری‌های عمومی گرفته تا مجریان اصلی هنر از جمله موزه هنر برکلی و آرشیو فیلم اقیانوس آرام و تئاتر رپرتوری برکلی القا می‌کند.

رسیدن به آلامدا و برکلی

کاربران Upland برای کشف آلامدا و برکلی باید ابتدا به شهر اوکلند سفر کنند. در شهر اوکلند، بازیکنان می‌توانند کاوشگر خود را به املاک در منطقه گسترش یافته ارسال کنند، اما هیچ ترمینال اختصاصی برای این شهرها وجود نخواهد داشت.

توجه: مسیرهای سفر به اوکلند برای چند روز قبل و در طول انتشار ظرفیت افزایش یافته است.

برنامه Upland برای انتشار آلامدا و برکلی

سه شنبه (12/28)

8:00 AM PT: استرس تست  در محله “North Berkeley” در برکلی آغاز می‌شود.

چهارشنبه (12/29)

8:00 صبح: انتشار Alameda و Berkeley با افتتاح محله “East End” در Alameda علاوه بر محله “Elmwood” در برکلی آغاز می‌شود.

~8:15 صبح: با فرض ثبات پلت فرم، باقیمانده Alameda و Berkeley برای انتشار باز می‌شود (منهای برخی از املاک خاص)

بنا به تقاضای مردمی، ما به تلاش‌های خود برای همگام شدن با جامعه رو به رشد Upland خود ادامه می‌دهیم. امیدواریم که این شهرهای جدید فرصت‌های بیشتری را برای شما باز کنند تا برخی از ویژگی‌های نمادین را به چنگ بیاورید و ادعای خود را در بخش‌های بیشتری از این شهر به اشتراک بگذارید. 

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدوج کوین با یکی از بنیانگذاران اتریوم در زمینه سهامداری DOGE همکاری می کند
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 4 دی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید