آپلند Upland : آموزش کامل شکار گنج Treasure Hunts

4366
آموزش شکار گنج

شکار گنج در آپلند

ارزروز: در شکار گنج آپلند بازیکنان باید از کاوشگر خود برای پرش از روی نقشه استفاده کنند. گنجی به طور تصادفی در یک ملک پنهان شده که می‌بایست آن را پیدا کنید. در این  حالت بازی همه چیز به برنده‌ می‌رسد. بسته به نوع گنج‌ می توانید UPX زیادی کسب کنید. برخی از گنج یابی‌ها رقابتی هستند، به این معنی که شما با بازیکنان دیگر رقابت خواهید کرد. در حالی که در حالت دیگر تنها رقیب شما زمان است. سه نوع گنج یابی وجود دارد. نوع استاندارد که می‌بایست در مدت زمان تعیین شده گنج را پیدا کنید. در نوع محدود و انحصاری با سایر بازیکنان رقابت خواهید کرد.

مراقب باشید: برخی از چالش های گنج یابی‌ آپلند بسیار رقابتی بوده و تنها بازیکنان پیشرفته‌ای املاک زیادی در شهر دارند قادر به برنده شدن هستند. درک گیم پلی بازی آسان است اما تسلط بر آن سخت است و برای یافتن بهترین موقعیت شروع نیز کمی شانس نیاز است.

مطلب مرتبط:  آموزش کامل آپلند

اصول اولیه گنج یابی در آپلند

 • گنج‌ها فقط روی املاک مینت شده قرار داده می شوند.
 • احتمال قرار گرفتن گنج در مناطق شلوغ شهر زیاد است
 • همه گنج‌ برای فرد برنده خواهد بود و جایگاه دومی و سومی وجود ندارد
 • برنده با یک استراحت سه ساعته روبرو شود (در این زمان نمی‌تواند از راهنما استفاده کند)
 • مقدار UPX بسته به نوع گنج متفاوت است
 • گنجینه‌های رقابتی از طریق یک شمارش معکوس 5 دقیقه قبل از شروع اعلام‌ می‌شوند
 • گنجینه‌های رقابتی یک مینی بازی پیناتا در پایان دارند
 • اگر بازیکنان به اندازه کافی در حال شکار باشند، حالت شورش فعال خواهد شد (پاداش UPX)
 • سطح Uplander و بالاتر برای دسترسی به تمام شکارهای گنج مورد نیاز است

شکار گنج در آپلند

گنج یابی را‌ می‌توان در منوی سریع با کلیک بر روی دکمه TREASURES شروع کرد. پس از آن، منوی گنج‌ها را مشاهده خواهید کرد که اطلاعات ارزشمندی را نیز به شما‌می دهد.

در قسمت بالا خواهید دید که در حال حاضر چند بازیکن در حال شکار هستند. در اینجا 5 نفر در حال بازی هستند و اگر نوار زیر آن تکمیل شود حالت RIOT فعال می شود. در زیر حالت استاندارد گنج را مشاهده‌ می‌کنید که در آن‌ می‌توانید هر روز یک شکار گنج را به صورت رایگان انجام دهید. گنج‌های محدود و انحصاری، شکار گنج رقابتی نامیده‌ می‌شوند زیرا شما در مقابل سایر بازیکنان رقابت خواهید کرد. گنج یابی رقابتی فقط در بازه‌های زمانی مشخص شروع‌ می‌شود. در اسکرین شات سمت راست‌ می‌توانید ببینید که تا شروع گنج یابی محدود 20 ثانیه باقی مانده است.

 

چگونه گنج  آپلند را شکار کنیم

به منظور یافتن یک گنج پنهان شده، می توانید از راهنمایی‌های که به جهت و فاصله تا گنج اشاره می‌کند استفاده کنید. برای فعال کردن این راهنمایی‌ها، روی هر ملک در نزدیکی کاوشگر خود کلیک کنید و روی دکمه Treasure در پنجره property کلیک کنید.

این اشاره اکنون به شما نشان‌ می‌دهد که در کدام جهت و چقدر باید برای یافتن گنج حرکت کنید. بسته به فاصله شما تا گنج فلش متفاوت خواهد بود.

 • <50 متر
 • 50-200 متر
 • 200 – 500 متر
 • 500 متر – 1 کیلومتر
 • 1 کیلومتر – 3 کیلومتر
 • 3 تا 10 کیلومتر
 • > 10 کیلومتر

Cooldown برای برندگان رقابتی شکار گنج

هدف اصلی، یافتن گنج  آپلند قبل از هر کس دیگری است و فقط به برنده UPX تعلق‌ می‌گیرد. برای جلوگیری از اینکه همیشه همان افراد برنده یک گنج نشوند، برنده چالشهای رقابتی با استراحت مواجه خواهد شد. تقریباً سه ساعت پس از برد ادامه‌ خواهد داشت و همه راهنماها از جستجوی گنج حذف‌ خواهد شد. در این صورت پیدا کردن مکان گنج بسیار دشوار‌ خواهد بود. هنوز هم ممکن است در زمان استراحت در یک شکار گنج برنده شوید، اما شانس آن بسیار کم است زیرا شما بدون هیچ راهنمایی باید به شکار گنج بپردازید.

فاز شورش

هرگاه تعداد معینی از بازیکنان به طور فعال به دنبال گنج باشند، حالت شورش فعال می‌شود. پس از فعال شدن، مقدار UPX با یک ضریب افزایش‌ می‌یابد. آستانه بازیکنان مورد نیاز برای فعال کردن حالت شورش منتشر نشده است و ممکن است در طول توسعه Upland تغییر کند. اطمینان حاصل کنید که تا زمانی که حالت شورش فعال است، شکار گنج را از دست ندهید.

مینی بازی پیناتا در آپلند

مینی بازی پیناتا

هر گنج رقابتی یک مینی بازی برای برنده دارد که در آن شما باید در سریع ترین زمان ممکن روی پیناتا کلیک کنید تا جایزه UPX دریافت کنید. پیناتا همیشه از این طرف به طرف دیگر می‌چرخد و به دور خودش می‌چرخد و کلیک روی آن را دشوار می‌کند. ترفند این است که برخی از نقاط وجود دارد که در آن UPX پاداش دریافت‌ می‌کنید. خوشبختانه، این مینی بازی قابل آموزش است. اگر به پایین منوی جستجوی گنج بروید، متوجه دکمه تمرین خواهید شد. باید چند بار آن را امتحان کنید تا با گیم پلی بازی آشنا شوید. سعی کنید روی نقاط مختلف کلیک کنید و بهترین نقاط را برای حداکثر UPX پیدا کنید.

اولین قدم قبل از شکار گنج آپلند

 • با حالت استاندارد تمرین کنید
 • پیناتا را تمرین کنید
 • مالکیت در سراسر نقشه

مرحله 1: با حالت استاندارد تمرین کنید

بهترین آموزش برای حالت شکار گنج، بازی در برابر ساعت در رده استاندارد است. شما‌ می‌توانید هر روز یک گنج استاندارد را به صورت رایگان تولید کنید که به شما این فرصت را‌ می‌دهد تا با گیم پلی اولیه آشنا شوید در حالی که تحت فشار رقابت قرار ندارید. می‌توانید از سه دقیقه کامل برای امتحان کردن استفاده کنید. در این حالت هیچ UPX دیگری به جز هزینه‌های جابجایی که ممکن است بپردازید، از دست نخواهید داد.

مرحله 2: پیناتا را تمرین کنید

حداقل چند بار پیناتا تمرین کنید تا متوجه شوید که چگونه کار‌ می‌کند و برای دریافت بالاترین مقدار پاداش UPX باید روی کجا کلیک کنید.

مرحله 3: مالکیت دارایی‌ها در سراسر نقشه

از آنجایی که‌ می‌توانید به صورت رایگان به املاک خود سفر کنید، پیشنهاد‌ می‌شود برای داشتن املاک برای پرش رایگان، چند ملک ارزان در سراسر شهر خریداری کنید.

استراتژی پایه

هدف شماره یک، سریع بودن است. گنج‌های رقابتی معمولاً ظرف یک تا دو دقیقه پس از ظهور پیدا‌می شوند. گاهی حتی سریعتر. اصلاً وقت خود را تلف نکنید و قبل از شروع رقابت مطمئن شوید که گیم پلی اولیه گنج یابی را‌ می‌شناسید.

اگر‌می توانید بفهمید که نقاط شلوغ یک شهر کجا هستند، سعی کنید از نزدیک شروع کنید. نقطه داغ منطقه‌ای است که املاک زیادی در آنجا مینت شده است، به این معنی که یک منطقه پرجمعیت است. در غیر این صورت توصیه‌ می‌شود از مرکز شهر شروع کنید.

از املاک خود برای پرش نزدیک به منطقه تقریبی یک گنج استفاده کنید و سپس فقط از املاک بازیکنان دیگر برای تنظیم دقیق آخرین پرش‌های خود استفاده کنید.

تمرین، تمرین، تمرین. بهترین شکارچیان گنج در Upland ساعت‌های زیادی را برای بهبود سرعت و واکنش‌های خود سرمایه گذاری کرده اند. هنگامی که به نقطه ای رسیدید که کلیک کردن به حافظه عضلانی تبدیل‌ می‌شود،‌ می‎‌توانید در جستجوی گنج‌های بیشتری برنده شوید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکاربردهای ارز SAND و لند LAND در بازی بلاک چینی سندباکس SANDBOX
مقاله بعدیخرید زمین رایگان در متاورس METAVERSE یا نحوه خرید زمین در آپلند UPLAND

4 دیدگاه

  • سلام
   متناسب با جهت، رنگ فلش و سرعت چشمک زدنش باید در اون جهت حرکت کنید. این جابجایی که رو اونقدر تکرار می کنید تا به نقطه مورد نظر برسید. در واقع گنج در یکی از املاک پنهان شده و فلش شمارو به اون سمت هدایت میکنه

  • سلام
   املاک مینت شده املاکی هستند که توسط کاربر از سیستم خریداری شده باشه.
   یعنی اون دسته از املاکی که هنوز در اختیار خود آپلند هست هنوز مینت نشدن.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید