بازی بلاک چینی آپلند Upland کسب سود از کانال PayPal

207
ارزروز: بازی آپلند
حرکت به سوی گنج در بازی بلاک چینی و محبوب Upland برای خرید ملک

شبکه پرداخت SecondLife به نام Tilia

ارزروز: کاربران بازی بلاک چینی آپلند Upland می‌توانند دارایی NFT مجازی خود را با استفاده از شبکه پرداخت SecondLife به نام Tilia Pay بفروشند. این ادغام از PayPal به عنوان سازوکار اصلی پرداخت پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که بازیکنان قادر به خرید املاک و مستغلات در دنیای مجازی Uplandو فروش آن به دلار واقعی هستند. که به عنوان برنامه بتا از دارایی به دلار شناخته می شود، در حال حاضر بسیاری از فروشهای با ارزش بالا از املاک دیجیتالی Uplandرا با دلار آمریکا تسهیل کرده است.

سه فروش برتر بوده است$ USD1,000  یک تکه. تا امروز بازیکنان Uplandهزینه کرده‌اند$ USD29,250  در املاک Upland و متوسط ​​هزینه آنها 39.50 دلار است. برخلاف بسیاری دیگر از بازی های بلاکچین، Upland دارای تجربه کاربری تمیز و روان در وب، iOS و Androidاست تا بتواند بیشترین مخاطب را به خود جلب کند.

 “لینک ثبت نام در آپلند”

از آنجا که برنامه Property-to-USD هنوز در مرحله بتا است،.توانایی فروش املاک با دلار آمریکا در حال حاضر برای 100 Uplanders  آزاد است. با این حال، این تعداد در آینده نزدیک افزایش می یابد و ویژگی به زودی برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود. با این حال، هر بازیکنی می تواند املاک را از آزمایش کنندگان بتا با دلار USDخریداری کند.

در اینجا چگونگی کسب درآمد واقعی آزمایش کنندگان بتا با استفاده از دارایی های مجازی خود آورده شده است:.بازیکنان می توانند دارایی های خود را برای فروش در سیستم عامل به دلار آمریکا بگذارند. جامعه Uplandاز توانایی کسب درآمد از املاک مجازی خود با آغوش باز استقبال کرده است.

 “لینک ثبت نام در آپلند”

تبدیل دارایی های مجازی به پول نقد در آپلند  Upland

Tilia Pay به بازیکنان آپلند Uplandاجازه می دهد.که املاک مجازی را براساس مکانهای واقعی و با استفاده از رمزهای غیر قابل استفاده NFT با دلار آمریکا مبادله کنند. این باعث می شود آپلند Upland تنها بازی بلاکچین باشد که بازیکنان را قادر می سازد.ارزش مالی دارایی های مجازی را به پول واقعی تبدیل کنند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکسب درآمد از بازی آپلند Upland ؛ همکاری جدید Upland با Tilia Pay
مقاله بعدیآموزش بازی آپلند  Upland به زبان ساده ؛ دنیای مجازی در متاورس Metaverse

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید