آپلند Upland : سرمایه گذاری Animoca Brands در برترین بازی مالکیت زمین

236
سرمایه گذاری Animoca در آپلند

ارزروز: برای اخبار بزرگ از صحنه بازی‌های بلاک چین آماده شوید. برندهای Upland و Animoca با هم همکاری خواهند کرد. Animoca قرار است در این بازی سرمایه گذاری کند که باعث رشد آپلند خواهد شد.

بازی آپلند

اما اگر از قبل با این پلتفرم آشنایی ندارید، آپلند یک بازی مجازی املاک و مستغلات است. این بازی در سبک بازی مونوپولی است. با این تفاوت که شما NFTها را معامله می‌کنید، نه پول کاغذی. تا اینجا خیلی واضحه؟ خوب ادامه بدیم

پس از شروعی نسبتاً متواضعانه، Upland در اوایل سال 2021 فقط چند هزار کاربر داشت. این بازی اکنون حدود 34000 بازیکن فعال روزانه دارد. با توجه به اینکه این افراد دارایی هایی با ارزش واقعی را معامله می‌کنند، می‌توانید ببینید که چرا آپلند ارزش 300 میلیون دلاری دارد. واضح است که Animoca Brands نیز این پتانسیل را می‌بیند. در واقع، این شرکت فقط 18 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

هر دو برند Upland و Animoca در حال رشد هستند

شکی نیست که محبوبیت آپلند در حال افزایش است. با توجه به علاقه دیرینه گیمرها به ساختن شهر، جای تعجب نیست. به خصوص که این عنوان دارای طیفی از جنبه های جذاب است. بازیکنان می‌توانند از خرید و فروش املاک مجازی که خود بخش رو به رشدی است، تکمیل مجموعه ها، شرکت در گنج یابی و سایر رویدادهای آنلاین، پول نقد کسب کنند.

در همین حال، Animoca نیز از موفقیت های زیادی برخوردار است. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در زمینه بازی‌های بلاک چین است و تعدادی عناوین بزرگ در مجموعه خود دارد. ماه گذشته، یک جفت بازی برای کسب درآمد مرتبط با المپیک اعلام شد. در جاهای دیگر، «Phantom Galaxies»، «REVV Racing‘» و «Star Atlas»  خیلی عظیم هستند. همه اینها برای غول جهانی بازی های ویدیویی یوبی سافت جذابیت زیادی داشت. این شرکت فرانسوی 65 میلیون دلار در Animoca سرمایه گذاری کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیسندباکس Sandbox: افزایش 232 درصدی توکن SAND در عرض یک ماه
مقاله بعدیمراقب کلاه برداران در بازار ارزهای دیجیتال باشید؛ هشدار FBI به فعالان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید