دردسرساز شدن حساب های مرتبط با توکن اسکویید گیم در توییتر

139
کلاهبرداری توکن اسکویید گیم

ارزروز: پس از افزایش قیمت شگفت‌انگیز، توکن اسکویید گیم SQUID اندکی پس از اینکه توییتر حساب‌های «رسمی» این توکن را در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مشکوک اعلام کرد، بیش از 99 درصد سقوط کرد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، توکن SQUID اولین حرکت نزولی خود را در روز دوشنبه تجربه کرد و کل سود خود را از 2861 دلار پاک کرد و در عرض چند دقیقه به زیر 1 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، SQUID با 0.0054 دلار معامله می‌شود. در 24 ساعت گذشته نیز حدود 99 درصد کاهش داشته و حجم معاملات آن 13 میلیون دلار است.

طبق گزارش CoinMarketCap، توکن SQUID در زمان انتشار دارای ارزش بازار( طبق خوداظهاری) 2.8 میلیون دلاری است. در هشدار CMC آمده است: «تیم CMC ارزش بازار پروژه را تأیید نکرده است. در حال حاضر ارزش بازار این توکن 5 میلیون دلار است که بیش از 99٪ کاهش یافته است.

نمودار قیمت SQUID
نمودار قیمت SQUID. منبع: CoinMarketCap

این کاهش مدت کوتاهی پس از آن رخ داد که توییتر حساب‌های مرتبط با توکن SQUID را مشکوک اعلام کرد. از جمله حساب اصلی که بیش از 70000 مشترک دارد. پس از محدود شدن این حساب، توسعه دهندگان توکن اسکویید گیم سعی کردند حساب‌های دیگری بسازند که متعاقباً نیز بسته شدند.

عدم توجه به هشدارها

جامعه رمزنگاری از همان ابتدا به دلیل مسدود کردن نظرات در توییتر و موسسان ظاهرا جعلی، توکن SQUID را به کلاهبرداری مشکوک می دانست. روز جمعه، بابی اونگ، یکی از بنیانگذاران CoinGecko، گفت که این توکن “به احتمال زیاد یک کلاهبرداری” است. وی خاطرنشان کرد که شرکت آن را لیست نکرده است زیرا معیارهای ما را برآورده نمی کند. در آن زمان، این توکن حدود 5 دلار معامله می‌شد.

هشدارهای متعدد در جامعه کریپتو مانع از افزایش سرسام‌آور توکن نشد. زیرا قیمت آن از روز دوشنبه به 90 دلار رسید و در چند دقیقه به بیش از 2000 دلار رسید.

نشریات بزرگ جهانی مانند CNBC تأکید کردند که توکن SQUID «فناوری ضد دامپینگ» را پیاده‌سازی می‌کند، که از فروش توکن توسط دارندگان جلوگیری می‌کند، بدون توجه به اینکه این پروژه می‌تواند یک کلاهبرداری باشد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیامریکا به لیدر جهانی ارزهای دیجیتال و بلاک چین تبدیل خواهد شد
مقاله بعدیاستخراج صنعتی بیت کوین جان تازه ای به شهر کوچک تگزاس می دهد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید