5 ارز دیجیتال برتر در سال 2022 که احتمال زیاد رشد چشمگیری خواهند داشت

145
5 ارز دیجیتال مستعد رشد

ارزروز: سال 2021 شاهد رشد چشم گیری در برخی ارزهای دیجیتال بودیم. در این مقاله به 5 ارز دیجیتال که امکان رشد انفجاری در سال جدید را دارند بررسی خواهیم کرد.

LuckyBlock (LBN)

فناوری بلاک چین می‌تواند تمام مشکلاتی را که صنعت لاتاری با آن مواجه است حل کند. شبیه سازی مراحل قرعه کشی کاملا تصادفی و شفاف که در آن کوچکترین امکان تقلب وجود ندارد را ممکن می‌سازد. پروژه شبکه LuckyBlock (LBN) با هدف ایجاد بستری برای یک قرعه کشی غیرمتمرکز است.

تمام جنبه‌های بازی، از سیستم بلیط گرفته تا پرداخت ها، با استفاده از قراردادهای هوشمند انجام می‌شود. در نتیجه، بازیکنانی که روی ارز دیجیتال LBN بومی LuckyBlock سرمایه‌گذاری می‌کنند نیز سود سهام عادی دریافت می‌کنند. با توجه به محبوبیت قرعه کشی‌های آنالوگ، LuckyBlock پتانسیل بالایی خواهد داشت.

ریپل (XRP)

ریپل یک شبکه پرداخت منبع باز است که تراکنش‌های پرداخت سریع و ایمن را برای ارزهای فیات، ارز دیجیتال و کالاها امکان پذیر می‌کند. برخلاف بلاک چین های دیگر، ریپل از اعتماد سرمایه گذاران و بانک‌های بزرگ برخوردار است. در نتیجه، بخش‌های مالی متعددی در حال حاضر از شبکه ریپل برای برخی از تراکنش‌های خود استفاده می‌کنند.

در حال حاضر، XRP، توکن بومی بلاک چین، با قیمت 0.79 دلار معامله می‌شود که بسیار با بالاترین رکورد قبلی این سکه است. با این حال، این احتمال وجود دارد که این ارز دیجیتال به زودی روند روبه رشد خود را آغاز کند. پیش بینی‌های XRP فرض می‌کند که قیمت در سال آینده دو برابر خواهد شد.

اتریوم (ETH)

پس از بیت کوین، اتریوم مهم ترین ارز دیجیتال است. دلیل این امر، کاربردهای عملی متعددی است که شبکه اتریوم در مقابل بلاک چین بیت کوین ارائه می‌دهد. اتریوم به عنوان مرحله ای برای تبلیغات رمزنگاری مختلف مانند قراردادهای هوشمند و NFT‌ها عمل می‌کند. پروتکل‌های کریپتو جایگزین متعددی از بلاک چین اتریوم استفاده می‌کنند.

در حال حاضر، جامعه اتریوم به شدت بر روی اجرای اتریوم 2.0 کار می‌کند – ارتقای شبکه که بسیاری از مشکلات زنجیره فعلی را حل می‌کند، مانند مقیاس پذیری که باید حل شود. مشابه بیت کوین، توکن ETH اکنون یکی از اندازه‌های ثابت در دنیای بلاک چین است. اگر بازار کریپتو تا بهار آینده بهبود یابد، بدون شک قیمت ETH باید یکی از برندگان باشد.

دیسنترالند (مانا)

Decentraland به کاربران خود یک متاورس مجازی ارائه می‌دهد که می‌توانند خودشان به روش‌های مختلف طراحی کنند. محتوایی که خودتان طراحی کرده‌اید، می‌تواند در یک صرافی سوآپ یکپارچه با استفاده از ارز دیجیتال اصلی MANA معامله شود.

در دو ماه گذشته، دوره‌های آموزشی متاورس موضوع بحث شبکه ‌های اجتماعی بوده است. دلیل این امر، هیاهو در مورد متاورس دیجیتالی بود که با تغییر نام و تغییر جهت فیس بوک ایجاد شد. مارک زاکربرگ با دیدگاه خود از متاورس، می‌خواهد واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را ترکیب کند. پروژه‌های کریپتو مانند Decentraland در حال حاضر در مرحله تحقق بخشی از این نسخه هستند. سال 2022 می‌تواند سال بسیار مهمی برای MANA باشد.

Terra (LUNA)

Terra یک پروتکل بلاک چین است که بر روی استیبل کوین‌های با ارزش پایدار تمرکز می‌کند. در دنیای مالی غیرمتمرکز (DeFi)، استیبل کوین‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. اطمینان حاصل کنید که همیشه مقدار کافی نقدینگی برای بازار ارز دیجیتال موجود است. بر این اساس از اهمیت بالایی برخوردار است که بتوان ثبات مداوم استیبل کوین‌ها را تضمین کرد.

اینجا دقیقاً جایی است که پروتکل Terra وارد عمل می‌شود. با ارز دیجیتال LUNA خود، این ثبات را تضمین می‌کند. Terra به عنوان نوعی “بانک غیرمتمرکز” عمل می‌کند و یک ستون مهم در اکوسیستم رو به رشد DeFi را نشان می‌دهد. با ارزش بازار 21 میلیارد دلار، LUNA Terra در حال حاضر بزرگترین پروتکل DeFi در جهان است. رالی بعدی کریپتو در سال 2022 می‌تواند تضمین کند که LUNA فراتر از این خواهد رفت.

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.

نویسنده:medium/shayan.nosrat
ARZROUZ.COM

مقاله قبلیواکنش رمز ارزها به تصمیمات فدرال رزرو در بازار ارزهای دیجیتال
مقاله بعدییک اکوسیستم خلاق، نقاط قوت مالکیت محتوا را با NFT ترکیب می کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید