ارزروز: Thetan Arena یک بازی MOBA مبتنی بر فناوری بلاک چین مانند Arena of Valor و League of Legends است. شما می‌توانید دوستان خود را جمع کنید، یک تیم تشکیل دهید، با دیگران بجنگید و با مهارت‌های خود جایزه بگیرید. این بازی دارای محیط و کاراکترهایی است که از نظر طراحی مینیمال هستند و شکل شمایل فانتزی دارند. در هر دور، بازیکنان از مهارت‌های مبارزه و کار تیمی خود برای پایان دادن با حداکثر پاداش استفاده می‌کنند.

مطلب مرتبط: آموزش کامل ثبت نام در بازی تتان آرنا و خرید و فروش در فروشگاه

حالت Battle Royal در Thetan Arena

حالت‌های بازی Thetan Arena

گیم پلی Thetan Arena به گونه‌ای طراحی شده است که ترکیبی از مهارت‌های شخصی و کار تیمی شما با چندین حالت باشد: MOBA و Battle Royale. به طور خاص، پنج حالت به شرح زیر وجود دارد:

Battle Royale (انفرادی / دو نفره)

 • تعداد بازیکنان: 12 بازیکن
 • محدودیت زمان: 4 دقیقه

12 بازیکنی که به میدان نبرد می‌پیوندند تمام تلاش خود را برای زنده ماندن و تبدیل شدن به آخرین بازمانده می‌کنند. پس از مدت کوتاهی، یک خط مرزی حلقه‌ای شکل ظاهر می‌شود و شروع به بسته شدن می‌کند و همه را داخل آن به دام می‌اندازد. هرکسی که بیرون از آن بماند حذف می‌شود. همه بازیکنان ماموریت یکسانی دارند. جعبه‌های عرضه را نابود کنید تا امتیازات قدرت را جمع آوری کنید و دیگران را حذف کنید تا آخرین نفری باشید که زنده می‌ماند.

جالت Tower Siege در Thetan Arena

Tower Siege

 • تعداد بازیکنان: 8 بازیکن
 • محدودیت زمانی: 5 دقیقه

در این حالت شگفت انگیز بازیکنان به دو تیم تقسیم می‌شوند. ماموریت آنها پایین آوردن برج رقیب است. بازیکنان برای فراخواندن ربات محاصره باید آیتم هایی به نام باتری را جمع آوری کنند. این برج تنها زمانی می‌تواند آسیب ببیند که ربات محاصره به برج برسد.

بازی زمانی به پایان می‌رسد که یکی از برج‌ها نابود شود. اگر زمان تمام شود و هیچ یک از برج‌ها از بین نرود، تیمی که برج آن سلامت بیشتری دارد برنده خواهد بود.

حالت Super Star در Thetan Arena

Super Star

 • تعداد بازیکنان: 8 بازیکن
 • محدودیت زمان: 4 دقیقه

بازیکنان می‌پیوندند و سعی می‌کنند صاحب سوپراستار شوند. سوپراستار “مادر” ستاره‌های نقطه‌ای تولید می‌کند که به تیمی که این‌ها را جمع آوری می‌کند امتیاز مسابقه می‌دهد. تیمی که امتیاز بازی بیشتری داشته باشد برنده خواهد بود. در صورتی که تیمی بیش از 50 امتیاز مسابقه نسبت به رقیب خود داشته باشد، فوراً برنده اعلام می‌شود.

حالت Deathmatch در Thetan Arena

Deathmatch

 • تعداد بازیکنان: 8 بازیکن
 • محدودیت زمانی: 3 دقیقه

در این حالت، هدف اصلی همه بازیکنان “حذف دیگران تا حد امکان” است.

هر کسی قبل از اتمام زمان بیشترین امتیاز حذف را داشته باشد برنده خواهد بود.

در صورتی که یک بازیکن بیش از 25 امتیاز حذفی داشته باشد، بازی بلافاصله به پایان می‌رسد و او به عنوان برنده اعلام می‌شود.

نبرد سفارشی

 • تعداد بازیکنان: قابل تنظیم
 • محدودیت زمانی: تا حالت بازی انتخاب شده.

آیا می‌خواهید یک بازی بسازید و فقط با دوستان خود بازی کنید؟ می‌توانید یک نبرد سفارشی ایجاد کنید و آنها را به بازی با هم دعوت کنید. میزبان می‌تواند آزادانه هر گزینه‌ای را از میان امکانات موجود حالت‌های بازی، نقشه‌ها انتخاب کند و می‌تواند تعداد بازیکنان درون بازی را تعیین کند.

قهرمانان Thetan Arena

قهرمانان در Thetan Arena بر اساس مهارت‌ها و آمار خود به 3 گروه دیگر از جمله Tank، Assassin و Marksman دسته بندی می‌شوند.

Tank

Tank

قهرمانان تانک وظیفه تبدیل شدن به خط مقدم در مقابل دشمنان را بر عهده دارند و از آسیب دیدن هم تیمی‌های خود جلوگیری می‌کنند. ویژگی‌های اساسی:

 • سلامتی: زیاد
 • آسیب حمله: متوسط
 • سرعت: کم

Assassin‌

 Assassin

Assassin‌ها قاتلان مرگبار و خاموشی هستند که می‌توانند درگیر مبارزه شوند، هدف را در یک ترکیب واحد از بین ببرند و بدون اینکه متوجه شوید عقب نشینی کنند. ویژگی‌های اساسی:

 • سلامتی: کم
 • آسیب حمله: زیاد
 • سرعت: زیاد

Marksman‌

Marksman

Marksman‌ها فروشندگان اصلی آسیب هستند و مسئول حفظ مقدار DPS در طول مبارزه هستند. ویژگی‌های اساسی:

 • سلامتی: متوسط
 • آسیب حمله: زیاد
 • سرعت: متوسط

کمیاب بودن

کمیاب بودن یک قهرمان توسط دو عنصر مشخص می‌شود: نادر بودن آن قهرمان و کمیاب بودن پوسته‌ی آن. قهرمانان با بیشترین درجه کمیابی، سبک‌های بازی، توانایی‌های منحصر به فرد بیشتری دارند و شانس دریافت پاداش در جوایز نبرد را خواهند داشت.

3 سطح مختلف از نادر بودن وجود دارد:

 • Common Hero
 • Epic Hero
 • Legendary Hero

نادر بودن پوسته: نادر بودن پوسته با میزان فراوانی پوسته در استخر فروش تعیین می‌شود. هر چه لوازم آرایشی کمیاب‌تر باشد، جلوه‌های بصری و پاداش‌های بیشتری در جوایز نبرد به نظر می‌رسد. 3 سطح مختلف نادر بودن پوست وجود دارد:

 • پوسته پیش فرض
 • پوسته نادر
 • پوسته اسطوره ای

Trophy class

تروفی کلاس بیانگر مهارت در استفاده از یک قهرمان است، به این معنی که قهرمان در هزاران مسابقه بازی شده است. علاوه بر این، Trophy Class قدرت مهارت‌های سفارشی انتخاب شده توسط قهرمانان در بازی را افزایش می‌دهد. این کلاس‌ها از H تا SS و مزایای مربوطه درجه بندی می‌شود.

Trophy class

مهارت ها

قبل از پیوستن به میدان نبرد، از بازیکنان خواسته می‌شود علاوه بر انتخاب یک قهرمان، 2 مهارت را نیز انتخاب کنند. هر مهارت به نوع متفاوتی از مجموعه مهارت‌ها تعلق دارد که بازیکنان را ملزم می‌کند با دقت بیشتری تصمیم بگیرند تا از آنها به طور مؤثر استفاده کنند.

مهارت‌ها در Thetan Arena بر اساس ویژگی‌های اصلی خود به 3 مجموعه مهارت‌های مختلف دسته بندی می‌شوند. هر مجموعه مهارت نیز به 3 سطح نادر مو ختلف تقسیم می‌شود که پیش فرض، rare و mythical هستند. سه مجموعه مهارت شامل:

Effect Skill: تحمیل برتری نسبت به متحدان و دشمنان.

Damage Skill: برای افزایش بسیار زیاد میزان آسیب در یک دوره کوتاه استفاده می‌شود.

Support Skill: کمک به شما در برابر حملات دشمنان.

هر هفته، 15 مهارت به صورت تصادفی در مجموعه مهارت انتخاب می‌شوند. بازیکنان فقط می‌توانند مهارت‌های موجود را انتخاب کنند. استخر مهارت هر هفته تجدید می‌شود.

توکنومیکس Thetan Arena

Thetan Arena از یک سیستم دوگانه به عنوان انگیزه‌های اقتصادی برای تشویق کاربران به مشارکت در فعالیت‌های اکوسیستم استفاده می‌کند: Thetan Gem (THG) و Thetan Coin (THC).

THG یک توکن کاربردی کاربردی است که به عنوان ابزار مبادله بین شرکت کنندگان در Thetan Arena به صورت غیرمتمرکز استفاده می‌شود.

 • نام توکن: Thetan Arena Token
 • نماد: THG
 • کل عرضه: 420,000,000
 • استاندارد توکن: BEP20 و ERC-20
 • نوع رمزارز: کاربردی، حاکمیت
 • بلاک چین: Binance Smart Chain و KardiaChain

کوین THC ارز اصلی مورد استفاده در تتان آرنا است. THC در فعالیت‌های زیر استفاده می‌شود:

خرید Thetan Box: تتان منبع Hero برای کل سیستم Thetan Arena است

ارز اصلی thetan arena

پاداش به پخش‌کننده‌ها: از THC می‌توان توزیع بین استریمرها هنگام پخش بازی‌ها استفاده کرد.

اطلاعات اولیه THC

 • نام رمزارز: Thetan Coin
 • نماد: THC
 • کل عرضه: نامحدود
 • استاندارد توکن: BEP20 و ERC-20
 • نوع رمزارز: کاربردی، انگیزشی
 • بلاک چین: Binance Smart Chain و KardiaChain

چگونه THC کسب کنیم؟

راه های مختلفی برای کسب رمز ارز THC وجود دارد. در زیر به طور خلاصه به آنها اشاره می کنیم:

Battle: مقدار پاداش THC در هر نبرد به کلاس تروفی و ​​نادر بودن قهرمان بستگی دارد.

Quest: زمانی که ماموریت‌های بازی را کامل کردید، Quest Points دریافت خواهید کرد. پس از دریافت تعداد کافی Quest Points، می‌توانید آنها را با THC مبادله کنید.

Battle Pass: شما می‌توانید از طریق Battle Pass توکن THC کسب کنند. Battle Pass با ارزش ترین آیتم‌ها را در یک فصل جمع آوری می‌کند.

جوایز رتبه بندی: در صورت قرار گرفتن در بالای جدول رتبه بندی می‌توانید THC کسب کنند.

Guild War: همچنین می توانید در guild war توکن THC بدست بیاورید (انتظار می‌رود این بخش در سال 2022 توسعه یابد)

مسابقات: بازیکنان می‌توانند در مسابقاتی که توسط سیستم یا خود بازیکنان برای تیم‌هایشان برگزار می‌شود، THC کسب کنند.

کسب درآمد با Thetan Arena

در Thetan Arena می‌توانید به روش‌های مختلف بازی کنید تا کسب درآمد کنید:

کسب درامد

کسب درامد بدون سرمایه گذاری اولیه

اگر نمی‌خواهید پولی را در بازی سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید از قهرمان رایگان برای شرکت در نبردها استفاده کنید تا به اندازه کافی جوایز درون بازی Thetan Coin (THC) برای بازی کردن جمع کنید. همچنین می‌توانید THC را در بازار بفروشید یا از آن برای آزاد کردن Premium Hero استفاده کنید که البته زمان زیادی را می‌طلبد.

اگر نمی‌توانید صبر کنید، ممکن است ترکیبی از THC و THG برای باز کردن Thetan Box و دریافت قهرمانان ممتاز کمکتان کند. با Premium Heroes، بازیکنان می‌توانند زمان زیادی برای ارتقاء سطح اختصاص دهند و در نهایت آنها را با THC مبادله کنند. علاوه بر این، شما همچنین می‌توانید از قهرمانان برتر برای شرکت در رویدادهای ویژه استفاده کنید تا پاداش بیشتری به دست آورید. اگر بیشتر می‌خواهید، مهارت‌های خود را تقویت کنید و در بالاترین سطح رتبه بندی قرار بگیرید.

مشارکت با سایرین

به‌ عنوان دارنده دارایی دیجیتال، می‌توانید با قهرمانان ممتاز مثل دارایی‌های دیجیتالی رفتار کنید که ممکن است با نبرددر Arena، پاداش/درآمد کسب کنند. مالک قهرمانان ممتاز می‌تواند با بازیکنان واقعی به طور خصوصی توافق کنند. توافق مستقیم و همتا به همتا برای اجاره قهرمانان یا به اشتراک گذاشتن جوایز به‌دست‌آمده از طریق همکاری. بازیکنانی که قادر به به دست آوردن این قهرمانان Premium نیستند نیز ممکن است برای به دست آوردن توکن‌های دیجیتال با یکدیگر همکاری کنند. زیرا آنها زمان و مهارت لازم برای بهینه سازی دارایی‌های دیجیتال شما را دارند.

به عنوان یک بازیکن، که زمان صرف می‌کند تا مهارت‌ها و توانایی‌های خود را برای بهینه سازی هر قهرمان و مشارکت در اکوسیستم تقویت کند.

تولید محتوا

به عنوان یک استریمر، می‌توانید بازی‌ها را برای سایر بازیکنان منتشر کنید تا از شما حمایت کنند و جوایزی از انجمن Thetan دریافت کنید.

جوایز نبرد در Thetan Arena

بعد از هر مسابقه، همه قهرمانان NFT جوایز gTHC دریافت می‌کنند. این جایزه بر اساس نتایج مسابقه و کمیاب بودن قهرمان و پوست (پاداش برد) است.

جوایز نبرد

جوایز متناسب با hero

پاداش gTHC برای هر نبرد، بر اساس قهرمان و نادر پوسته متفاوت است.

 

به بازیکنان در شرایط زیر پاداش داده می‌شود:

 • برد در حالت‌های تیمی
 • رتبه 1، 2، 3، 4 در Battle Royale Solo
 • رتبه 1، 2 در Battle Royale Duo

 

رتبه بندی در Thetan Arena

رتبه بندی سیستمی است که رتبه‌ بازیکنان را بر اساس دستاوردهایشان مرتب می‌کند. هدف این است که گروه‌هایی از بازیکنان با مهارت‌های مشابه ایجاد کنید تا نبردهایی با کیفیت عالی به دست آورید. رتبه بندی همچنین به دیگران کمک می‌کند تا دستاوردهای بازیکنان برتر را تشخیص دهند.

سیستم رتبه بندی شامل 11 رتبه است و بازیکنان برای صعود به رتبه بعدی باید به مقدار مشخصی جام، دست یابند. هر رتبه به چندین ردیف کوچک تقسیم می‌شود و به بازیکنان کمک می‌کند تا پیشرفت خود را راحت تر پیگیری کنند. همچنین طبقه بندی بهتری برای تطبیق مسابقه ارائه می‌دهد.

هر روز، 20 بازیکن برتر سطح قهرمان سوپر قهرمان خواهند شد. در این رتبه، بازیکنان آیتم‌های انحصاری برای رتبه Super Champion دریافت می‌کنند و به مدت 24 ساعت در جدول امتیازات خواهد درخشید.

مطلب مرتبط: آموزش کامل ثبت نام در بازی تتان آرنا و خرید و فروش در فروشگاه

راهنمای شروع بازی Thetan Arena

ثبت نام

به سایت Thetan Arena سر بزنید و نسخه مورد نظر خود را دانلود کنید. در حال حاضر فقط از iOS، Android و PC پشتیبانی می‌شود. پس از دانلود نسخه مورد نظر، نرم افزار را نصب کنید.

ثبت نام thetan arena

پس از نصب بازی با صفحه بالا مواجه می‌شوید که با کلیلک روی Register فرایند ثبت نام آغاز می‌شود.

تائید ایمیل

در صفحه ثبت نام می‌بایست ایمیل خود را وارد کنید. سپس کد تائیدی به ایمیل شما فرستاده می‌شود. با ورود کد تائید و کلیک روی CREATE حساب کاربری شما ساخته شده و به صفحه بازی هدایت می‌شوید.

دریافت Hero

پس از ورود به بازی سه Hero به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما همچنین می توانید از بخش Marketplace اقدام به خرید Premium Hero کنید.

فروشگاه Thetan Arena

برای خرید Hero می‌بایست کیف پول خود را متصل کنید.

مطلب مرتبط: آموزش راه اندازی کیف پول متامسک

Battle Matching

در صفحه اصلی، اطلاعات اولیه مانند Hero، Sill، دوست، فروشگاه، ارزهای درون بازی و حالت‌های نبرد و غیره را مشاهده خواهید کرد. حالت‌های نبرد را انتخاب کرده و روی «FIND MATCH» کلیک کنید، به میدان نبرد هدایت خواهید شد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیگوین وود Gavin Wood خالق پولکادات و پدر نسل سوم وب
مقاله بعدیسباستین بورگت: بازی سندباکس Sandbox را برای جامعه بازیکنان ساختم

33 دیدگاه

 1. سلام
  بار اول بازی کردم ولی بعدش هر کاری میکنم وارد
  FIND MATCH نمیشه
  باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین
  تنها هستم و گروهی هم ندارم

  • سلام
   یه مقدار یا سرورهای ایرانی مشکل دارند
   یا از VPN استفاده کنید و یا اکانت های کاهش پینگ خریداری کنید( ابتدا اکانت تست بگیرید اگه جواب داد بعد اشتراک بخرید)

   • سلام . منظور از اکانت کاهش پینگ چی هست؟
    من با موبایل کار میکنم و برام خیلی مهمه که پینگ پایین داشته باشم. اگ میش راهنمایی کنید

    • سلام
     سرویس های کاهش پینگ شبیه vpn هستند. این سرویس ها از کوتاه ترین مسیر شما رو به سرور اصلی میرسونند که باعث کاهش پینگ شما میشن.
     تو گوگل سرچ بزنید و از اکانت های تست رایگان شون استفاده کنید اگه به کارتون اومد بعد خریداری کنید.

 2. سلام
  چطوری میتونیم جایزه های بازی رو برداشت کنیم،ایا می توان توکن thcاز یازی برداشت کرد.ممنون میشم توضیح دهید

  • سلام
   برای اینکه شما بتونید دارایی هاتون رو خارج کنید باید کیف پول متامسک رو به مارکت تتان متصل کنید. اما خارج کردن دارایی یه سری ملاحظات و محدودیت هایی داره که سعی میکنم بزودی یه آموزش کامل در این مورد بزارم.

 3. سلام و روز به خیر، تو خود بازی سه نوع امتیاز داریم که اون بالای صفحه بازی به رنگهای بنفش و زرد و سبز. اون زرده(THC) و سبزه(THG) رو توضیح دادید، اون بنفشه چیه؟ و آیا امکان فروش اون بنفشه هم هست؟

  • سلام
   اون بنفشه power point هست که با بازی کردن به دست میارید و برای ارتقای شخصیت هاتون کاربرد داره. فروختنی یا خریدنی نیست

    • سلام
     THG توکن دوم بازی هست و فقط داخل بازی کاربرد داره. یه توکن تشویقی که به کاربرای فعال با ترکانش‌های زیاد داده میشه. شخصیت های رایگانی که ابتدای بازی به شما میدن هم قابلیت دریافت THG رو ندارن. در صورتیکه شما HERO خریده باشی در موارد زیر میتونید THG کسب کنید.
     1. رویدادهای ویژه ای که توسط Thetan Arena برگزار می شه.
     2. شرکت در تورنومنت
     3. مشارکت در فروشگاه(خرید و فروش)

  • سلام
   عموما این به خاطر سرورهای داخلی هست. بهتره از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید. اشتراک رایگان بگیرید تست کنید اگه جواب داد اکانت بخرید. ممکنه استفاده از فیلتر شکن هم کمک کنه

   • سلام من الان یکی،دوماهه نصب کردم دارم بازی می‌کنم هیرو هم نخریدم
    بالای صفحه بازی که thg 0و ۳۰thc
    داشتم کلا ناپدید شده
    و فقط اون بنفش رنگه هست
    بعد هر بازی هم فقط رنگ بنفش میده
    به کیف پولم وصلش کردم
    نمیدونم چرا درست نمیشه
    چجوریه دوست عزیز؟

    • سلام
     این مورد بخاطر آپدیت جدید تتان هست
     دارایی شما از بین نرفته.تو سایت تتان برید و وارد marketplace بشید موجودی ولت رو چک کنید.

 4. سلام . من بازیو روی چند تا دستگاه با ایمیل های مختلف نصب میکنم ولی نه خبری از thc هست نه از thg فقط از اون power point ها میده چرا اینجوریه؟

  • سلام
   THC توکن اول بازی هست و شما با فعالیت هاتون میتونید کسب کنید. ولی برای خارج کردنش یک سری ملاحظات داره که در آینده آموزشش رو میزارم
   THG توکن دوم بازی هست و فقط داخل بازی کاربرد داره. یه توکن تشویقی که به کاربرای فعال با تراکنش‌های زیاد داده میشه. شخصیت های رایگانی که ابتدای بازی به شما میدن هم قابلیت دریافت THG رو ندارن. در صورتیکه شما HERO خریده باشی در موارد زیر میتونید THG کسب کنید.
   1. رویدادهای ویژه ای که توسط Thetan Arena برگزار می شه.
   2. شرکت در تورنومنت
   3. مشارکت در فروشگاه(خرید و فروش)

  • سلام
   به نظر نمیاد مشکلی باشه. با فیلتر شکن بدون فیلتر شکن امتحان کنید. ممکنه تو اون لحظه سایت یا اینترنت شما مشکلی داشته

  • سلام
   عموما بخاطر پینگ هست، سعی کنید از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید
   اکانت تست بگیرید اگه جواب داد بعد خریداری کنید

   • سلام . خیلی ممنون از سایت خوبتون . من هرچی مرحله می رم و می برم فقط از اون جایزه بنفش یا همون power point میده و اصلا تا حالا THC , THG نداده ، با این حال که رولم به نقره کمی مونده . مشکل چیه ؟

    • سلام
     THC توکن اول بازی هست و شما با فعالیت هاتون میتونید کسب کنید. ولی برای خارج کردنش یک سری ملاحظات داره که در آینده آموزشش رو میزارم. حداقل باید از سطح برنز 1 عبور کنید.
     THG توکن دوم بازی هست و فقط داخل بازی کاربرد داره. یه توکن تشویقی که به کاربرای فعال با تراکنش‌های زیاد داده میشه. شخصیت های رایگانی که ابتدای بازی به شما میدن هم قابلیت دریافت THG رو ندارن. در صورتیکه شما HERO( که قابلیت دریافت THG رو داشته باشد) خریده باشی در موارد زیر میتونید THG کسب کنید.
     1. رویدادهای ویژه ای که توسط Thetan Arena برگزار می شه.
     2. شرکت در تورنومنت
     3. مشارکت در فروشگاه(خرید و فروش)

 5. سلام خسته نباشی من بازی رو نصب کردم فقط میتونم در قسمت find match وارد بشم و نمیتونم وارد بازی گروهی بشم علت چیه؟ و لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  • سلام
   شما ابتدا باید حالت بازی رو انتخاب کنید، بعد روی find match کلیک کنید
   سمت چپ find match آیکون حالت بازی وجود داره، روی اون کلیک کنید و حالتیکه (battle royal انفرادی یا دو نفره، tower، super star و ..) مد نظر هست رو انتخاب کنید

 6. سلام.من بازی و نصب کردم و به کیف پول متامسک وصل نشد ولی به کیف پول کوین بیس متصل شد.بازیو تا کاپ شماره دو رفتم .الان فرایند مچ رو میزنم نمیاد.بازی میکنم هم هیچ جایزه ای نامیده.بعد قسمت فروشگاه نوشتهnon premium .پروفایل هم ساختم داخل سایت .راهنمایی کنید ممنون

 7. سلام عرض ادب . من بازی رو نصب کردم. چندبار بازی کردم . فقط الان روی گزینه find match که میزنم بهم یه پیغام میده که شما قادر به ادامه بازی نیستید. و اون قسمت که انتخاب میکنیم بازی تک نفره و سوپر استار یه قسمتش تایمر میاد که صفر میشه دوباره شروع میشه .ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام برای بازی کردن شما نیاز به یک سرویس کاهش پینگ دارید که مشابه فیلترشکن عمل میکنه
   یه اکانت تست تهیه کنید اگه جواب داد بعد خریداری کنید

 8. سلام برای ثبت نام تو تورنومنت باید ازکدوم قسمت سایت ثبت نام کنم
  وبرای شرکت توتورنومنت حتما بایدتیم داشته باشم یا تنها هم میتونم

 9. سلام
  لطف می کنین توضیح بدید چطور میشه به هم تیمی ها لایک نشون داد؟
  من هر چی لایک رو میزنم اصلا به هم تیمی ها نشون داده نمیشه و به همین دلیل این تسک رو نمیتونم تکمیل کنم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید