تیم شیبا اینو به سرمایه گذاران SHIB هشدار کلاهبرداری می دهد

184
هشدار کلاهبرداری تیم ارز شیبا

ارزروز: تیم پشت ارز رمزنگاری شده شیبا اینو (SHIB) هشداری عمومی نسبت به کلاهبرداری‌های آنلاین در حال انجام که عمدتاً سرمایه گذاران آلت کوین علاقه مند به توکن‌های SHIB را هدف قرار می‌دهد، صادر کرده است.

هشدار کلاهبرداری پیشگیرانه در قالب یک توییت ارائه شد. این توییت روش‌های مختلفی را که برای فریب دادن قربانیان ناآگاه از جامعه شیبا اینو استفاده می‌شد، توضیح می‌داد.

در ادامه این هشدار آمده است: «یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. کلاهبرداران هویت حساب‌های رسمی را جعل می‌کنند و کاربران جعلی ایجاد می‌کنند. این کلاهبرداران به پست‌های عمومی پاسخ می‌دهند.

در حالی که شیبا اینو محبوبیت قابل توجهی را جلب کرده است، بازیگران بد تلاش‌ می کنند سرمایه گذاران بی احتیاط را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی از جمله توییتر و تلگرام هدف قرار دهند. برخی از روش‌های رایج برای تماس با قربانیان احتمالی جعل هویت حساب‌های رسمی و هدف قرار دادن هشتگ‌هایی مانند #shib #shibarmy #leash #shibaswap و #bone است.

علاوه بر این، هشدار کلاهبرداری نشان داد که شیبا هیچ نوع تبلیغاتی از جمله airdrops، پاداش یا هدیه ارائه نمی‌دهد. از سرمایه‌گذاران انتظار‌می‌رود که از اشتراک‌گذاری کلیدهای کیف‌پول، اعتبارنامه‌ها یا پیوستن و دنبال کردن حساب‌های شبکه‌های اجتماعی جعلی خودداری کنند.

با الهام از موفقیت شیبا اینو، توکن‌های متعددی با مضمون سگ شروع به هجوم به بازار ارزهای دیجیتال کرده اند. اخیراً، SHIB در تاریخ 28 اکتبر به بالاترین قیمت 0.000086 دلاری رسیده است. اما برای حفظ ارزش خود تلاش کرده است.

توکن جدید تیم شیبا

تیم توسعه Shiba Inu همچنین توکن دیگری به نام Doge Killer (LEASH) را توسعه و منتشر کرده است. این توکن جدید اخیراً 130.3 درصد سود داشته است.

علاوه بر پذیرش جریان اصلی توکن، جامعه رو به رشدی از سرمایه گذاران، SHIB را در برخی از محبوب ترین صرافی‌های رمزنگاری از جمله Binance.US و Crypto.com قرار داده اند.

هیاهو در مورد اسپین آف دوج کوین (DOGE) به یک دوره طولانی بازار صعودی نسبت داده می‌شود. در این دوره سود بالایی را برای سرمایه گذاری‌های کوچک به دست می‌آورد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، سرمایه گذاری 8000 دلاری توسط مدیر انبار 35 ساله سوپرمارکت در اوایل سال 2021 اکنون بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیانتقاد از ارزهای دیجیتال در مقیاس جهانی از هند و قزاقستان تا آمریکا و انگلستان
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 2 آذر

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید