توکن های مرتبط با متاورس در هفته گذشته رشد های مطلوبی را تجربه کردند

115
ارزروز: Flash Loan
Flash Loan یا وام آنی چیست؟ آیا پایان وام های سنتی فرا رسیده است

رشد مطلوب برای آلت کوین ها

ارزروز: قیمت دو توکن متاورسی سند باکس(Sandbox) و دسنترالند (Decentraland)در هفت روز گذشته بیش از ۱۷۰ درصد افزایش یافته است. برخی دیگر از آلت کوین‌ها مانند لوپرینگ (Loopring)، توکن صرافی کریپتو دات کام (Crypto.com) و آرویو (Arweave) هم در این هفته رشدی ۶۶ تا ۱۶۹ درصدی را تجربه کردند. به این ترتیب و هم‌زمان با نوسانات محدود بیت کوین، برخی از آلت کوین‌های بازار در طول هفت روز گذشته رشدی ۲ تا ۳ رقمی را تجربه کرده‌اند. در این میان ارزهای فعال در حوزه متاورس (Metaverse)عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته‌اند. بایننس کوین در هفته گذشته ۲۴.۱ درصد رشد داشت و به قیمت ۶۴۰ دلار رسید. سولانا با رشدی ۲۰.۹ درصدی به ۲۳۵ دلار رسید و پولکادات هم جهشی۲۱.۹ درصدی را تجربه کرد و اکنون با قیمت۵۱.۲۹ دلار معامله می‌شود. هم‌زمان با جهش۲ رقمی قیمت توکن‌های بایننس کوین، سولانا و پولکادات، قیمت توکن‌های سند باکس، دسنترالند و لوپرینگ هم رشد قابل‌توجهی داشته است.

قیمت بیت کوین بالای منطقه ۶۰,۰۰۰ دلاری تثبیت‌ شده.و به همین دلیل عملکرد بازار در این هفته نسبتاً ضعیف بوده است. در حالی که قیمت بیت کوین هفته گذشته تنها 0.5 درصد افزایش یافت،.سه مورد از ۱۰ ارز اول بازار در همین مدت رشدی ۲ رقمی را تجربه کردند. سند باکس تا ۱۷۵.۳ درصد و توکن اصلی پلتفرم دسنترالند،.یعنی مانا (MANA)،.۱۷۲.۹ درصد افزایش قیمت را تجربه کردند و لوپرینگ هم شاهد رشدی ۱۶۹.۴ درصدی بوده است. ارز دیجیتال سند باکس از بین ۱۰,۳۹۰ توکن موجود رتبه ۷۸ را دارد و از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون رشدی ۸,۰۳۹ درصدی داشته است. ارز دیجیتال مانا هم در ۱۲ ماه گذشته عملکرد خوبی داشته و در این مدت قیمت آن ۳,۹۳۱ درصد بیشتر شده است. بازدهی ۱۲ ماهه لوپرینگ هم ۱,۰۲۵ درصد بوده است.

قیمت کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال

کریپتو دات کام با ۷۸.۶ درصد،.آرویو ۶۶.۲ درصد،.کادنا (Kadena) ۶۴.۴ درصد،.هولو (Holo) ۴۱.۳ درصد،.چیلیز (Chiliz) ۴۰.۸ درصد،.بیسیک اتنشن توکن (Basic Attention Token) ۳۹.۴ درصد،.ای‌ام‌پی (AMP) ۳۹ درصد، نِم (NEM) ۳۳.۹ درصد،.اومیسه گو (OMG Network) ۳۱ درصد،.انجین (Enjin) ۲۸.۴ درصد و واندرلند (Wonderland) با ۲۵.۱ درصد،.ارزهایی هستند که در هفت روز گذشته رشدی ۲ رقمی را تجربه کرده‌اند. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هفته گذشته به نزدیکی ۳ تریلیون دلار رسید.و اکنون حدود ۲.۶۵ تریلیون دلار است. حجم کل معاملات ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۱ میلیارد دلار برآورد شده.که ۸۷ میلیارد دلار آن مربوط به استیبل کوین‌هاست. در این میان ارز دیجیتال باثبات تتر ۷۱.۹ میلیارد دلار از ۸۷ میلیارد دلار ذکرشده.را به خود اختصاص داده است.

به‌دنبال رسیدن ارزش کل بازار به ۲.۸۳۵ تریلیون دلار در روز جمعه، شاخص نرخ تسلط بیت کوین در محدوده ۴۰.۶ درصد قرار گرفته است. نرخ تسلط اتریوم ۱۸.۷ درصد است و رشد ارزش بازار بسیاری از آلت کوین‌ها با افزایش نرخ تسلط این بخش همراه بوده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبیانیه جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا درخصوص افزایش تحریم‌ و نظارت‌ها در بازار
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت 5 ارز برتر که در آبان 1400 باید زیر نظر داشت

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید