شبکه فانتوم Fantom Network با سرعت 7000 درصدی در حال صعود به قله است

199
ارزروز: شبکه فانتوم
شبکه فانتوم Fantom Network

رشد 7000 درصدی در یک سال

ارزروز: پلتفرم بلاک چین لایه اول شبکه فانتوم Fantom Network طی ماه‌های اخیر شاهد پذیرش چشمگیری از جانب جامعه کریپتو بوده است. حتی فانتوم به عنوان رقیب اصلی اتریوم در نظر گرفته می‌شود. در شبکه فانتوم همانند اتریوم، توسعه‌دهندگان می‌توانند قراردادهای هوشمند را اجرا کنند. هم‌چنین می‌توانند از ابزار و زبان برنامه‌نویسی مشابه استفاده کنند زیرا فانتوم از ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می‌کند.

فانتوم با رشد ۷۰۰۰٪ سریع ترین بلاک چین در حال رشد در دیفای است. فانتوم از ابتدای سال تاکنون تقریبا ۷۰۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است. این مقدار حتی از رشد دوج کوین هم بیشتر بوده است. اگرچه قیمت این رمزارز در حال حاضر در روند نزولی قرار دارد، اما قیمت فانتوم از ابتدای سال تاکنون به حدی رشد داشته است که سرمایه‌گذاران در صدد انباشت جایگزین‌های مختلف اتریوم هستند.

شبکه فانتوم Fantom Network

بدین ترتیب، تعجبی ندارد که توکن مدنظر با افزایش چشمگیر قیمت همراه شود. از ابتدای ماه سپتامبر تاکنون، فانتوم با افزایش قیمت ۵۵۳ درصدی، بیشترین رشد را در عرصه دیفای داشته است. مجموع سرمایه مسدودشده فانتوم نیز ۶ برابر و ارزش بازار آن ۴.۵ برابر شده است. طبق اطلاعات FTMscan، خلاصه‌ای از رشد فانتوم: ۱.۱ میلیون آدرس منحصربه‌فرد، بیش از ۷۵,۰۰۰ تراکنش روزانه، بیش از ۴۴,۰۰۰ اجرای قرارداد هوشمند، ۵.۳ میلیارد دلار سرمایه مسدودشده در عرصه دیفای، ویژگی‌های فوق به همراه ساختار کارمزدی که فانتوم در اختیار دارد، باعث شده است که قیمت فانتوم با رشد همراه شود. در حال حاضر، تبادل توکن در یونی‌سواپ تقریبا ۱۲۰ دلار کارمزد دارد. در حالی که همین فرآیند در فانتوم با هزینه‌ای چند سنتی انجام می‌شود.

ارائه پاداش به توسعه‌دهندگان

این ارقام بیانگر افزایش تقاضا برای شبکه فانتوم Fantom Network است. سایر عوامل نیز نقش مهمی در رشد فانتوم داشته‌اند. در واقع، این شبکه چند برنامه تشویقی برای ارائه پاداش به توسعه‌دهندگان عرضه کرده است که به افزایش مجموع سرمایه مسدودشده و ارزش بازار آن منجر شده است.

تحلیلگران برجسته کریپتو نیز سناریوهای صعودی خود را بیان کرده‌اند. Coin Bureau یکی از تحلیلگران این عرصه گفته است که توکن FTM به دلیل معیارهای فاندامنتال قوی که دارد شاهد رشد ۲ الی ۳ برابری خواهد بود.

وی با اشاره به فرآیند صدور شبکه فانتوم گفته است که تمام کوین‌های جدید فانتوم که به بازار عرضه می‌شوند، به عنوان پاداش سهام گذاری ایجاد شده‌اند. وی افزود ادامه یافتن این روش صدور کوین، اندکی فشار فروش بر فانتوم وارد می‌کند که با تقاضا از جانب کاربران و سرمایه‌گذاران خنثی می‌شود.

این تحلیلگر هم‌چنین خاطر نشان کرد که بنیاد شبکه فانتوم Fantom Network،.صندوق توسعه‌دهندگان چشمگیری ارائه داده است که در آن،.سرمایه‌ها به صورت ماهانه به توسعه‌دهندگان اختصاص می‌یابد. وی گفته است که بیش از نیمی از موجودی در گردش فانتوم،.سهام گذاری شده است.

مقاله قبلیتوییتر چراغ راه معامله گران؟ تمرکز توییت ها مساوی است با افزایش قیمت آلت کوین ها
مقاله بعدیSEC طرح VanEck برای ارائه صندوق ETF معاملات اسپات بیت کوین را رد کرد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید