ابزار جدید تا هفته آینده رونمایی خواهد شد؛ صندوق قابل معامله بیت‌کوین

125
ارزروز: رمز ارزهای ملی
آمریکا و چین در مواجه با بازار رمزارزها کدام استراتژی را انتخاب نموده اند

صندوق قابل معامله بیت‌کوین

ارزروز: صندوق قابل معامله بیت‌کوین آماده فعال سازی است. این موضوع موجب صعود هفتگی رمزارزها شد. به عبارت دیگر با تایید ابزار جدید در صنعت ارزهای دیجیتال پس از چندین سال بحث و مناقشه بر سر صندوق قابل معامله بیت‌کوین، سرانجام سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با تایید ضمنی ایالات‌متحده در این صندوق‌ها امکان‌پذیر خواهد شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC)  

دست آخر در روز جمعه در نشست با پنج کمیسیون تنظیم‌کننده (رگولاتور) در این مورد، مجوز فعالیت این صندوق قابل معامله بیت کوین را صادر کرد. صندوق ProShares  که تابستان ۲۰۲۰ برای فعالیت در این حوزه اعلام آمادگی کرده بود، به احتمال زیاد فعالیت خود را با شروع هفته کاری جدید در ایالات‌متحده، آغاز خواهد کرد. طرفداران این صندوق‌ها معتقدند که فعالیت آنها می‌تواند یک گزینه در دسترس‌تر نسبت به سرمایه‌گذاری و معامله مستقیم در بازار برای افراد علاقه‌مند به این حوزه باشد.

سوخت بیت کوین آماده شد

در پی این خبر پادشاه رمزارزها در روز گذشته توانست تا اواسط کانال ۶۲ هزار دلاری پیشروی کند پیش بینی می شود که بیت‌کوین بتواند سقف تاریخی جدیدی را در روز به کارگیری برای خود به ثبت برساند. سایر ارزهای دیجیتال نیز با پیروی از پادشاه دنیای دیجیتال صعودی شدند. دومین ارز بزرگ بازار، اتریوم در روز گذشته با رشدی ۴‌درصدی به مرز ۴ هزار دلار بازگشت. بعید به نظر می‌رسد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده مانع از فعالیت صندوق معاملاتی این شرکت شود. طرفداران بیت‌کوین سال‌هاست که در حال اعمال فشار به تنظیم‌کننده مربوطه برای تصویب صندوق قابل معامله بیت‌کوین هستند. معاملات آتی بیت‌کوین به احتمال زیاد از روز دوشنبه آغاز می‌شود. جیمز سیفارت، تحلیل‌گر بلومبرگ گزارش کرده است که از روز دوشنبه این صندوق معاملات خود را آغاز خواهد کرد.

صندوق قابل معامله

صندوق قابل معامله بیت کوین به‌طور کلی یک وسیله سرمایه‌گذاری است که عملکرد یک دارایی یا گروه‌های خاص دارایی را ردیابی می‌کند. صندوق‌های قابل معامله به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهند که بدون اینکه صاحب شکل خاص دارایی باشند،.بتوانند به معامله آن بپردازند. صندوق‌های قابل معامله برای افرادی که تمایل دارند فقط بر سود و زیان تمرکز کنند، جایگزین ساده‌تری برای خرید و فروش ارائه می‌دهد. از آنجا که بسیاری از صندوق‌های قابل معامله سنتی، سبدهای بزرگ‌تری از دارایی را با یک ویژگی مشترک – به عنوان مثال تمرکز بر پایداری – هدف قرار می‌دهند،.به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا با خرید سهام این صندوق‌ها به راحتی دارایی‌های خود را متنوع کنند.

سهام صندوق قابل معامله بیت‌کوین

صندوق قابل معامله بیت کوین سهامی است که قیمت محبوب‌ترین ارز دیجیتال در جهان را نمایان می‌کند. این امر به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد.تا بدون گذراندن مراحل پیچیده معامله بیت‌کوین،.از طریق این صندوق خرید کنند. علاوه بر این،.از آنجا که دارندگان سهام صندوق، مستقیما روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نمی‌کنند، نباید نگران روش‌های پیچیده نگهداری و امنیت مورد نیاز سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باشند. این اتفاق می‌تواند قدم بزرگی برای ورود بخش جدیدی از سرمایه به بازار ارزهای دیجیتال باشد. چرا که با شروع فعالیت این صندوق‌ها و کاهش ریسک سرمایه‌گذاری،.افراد عادی که به عنوان معامله‌گر شناخته نمی‌شوند.نیز می‌توانند در این بازار نقش داشته باشند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیروزهای گاوی بازار بیت‌کوین و اتریوم در بازار رمز ارزها پشت سر هم از راه می رسد
مقاله بعدیETF بیت کوین از 19 اکتبر در NYSE آغاز به کار می‌کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید