رشد میم کوین ها با ترند شدن آنها توسط سلبریتی ها؛ فلوکی رمزارز سگ ایلان ماسک

253
ارزروز: جک دورسی
جک دورسی مدیریت اسبق توییتر به رهبری اسکوئر Squareرسید؛ اولین اقدام تغییر نام

سیگنال جدید برای فلوکی

ارزروز: خرید رمزارزها به میزان بسیار زیاد یکی از مشکلات عدیده بر سر توکن ها یا رمزارزهاست. افزایش حجم معاملات در یک رمز ارز و بیرون کشیدن آن به یک باره همواره بازار را متلاطم و مشکلات بسیاری را پدید می آورد. این مقدمه بهانه ای بود بر بررسی رفتار یک نهنگ ناشناس زنجیره هوشمند بایننس که تصمیم به خرید۳٫۴ میلیون دلار رمزارز فلوکی گرفت. این نهنگ توانست در مجموع ۱۲ میلیارد توکن فلوکی را خریداری نماید. یک نهنگ ناشناس زنجیره هوشمند بایننس تصمیم به خرید۳٫۴ میلیون دلار رمزارز فلوکی گرفت. این نهنگ در حال حاضر در مجموع ۱۲ میلیارد توکن فلوکی دارد. این نهنگ در ابتدا تنها ۲۱۸ هزار توکن خریداری کرد و سپس طی چند ساعت ۱۰٫۵ میلیون توکن دیگر را به کیف‌پول خود اضافه کرد. با این حال بزرگترین حجم خرید دیروز اتفاق افتاد که در یک ساعت این نهنگ ناشناس تقریبا ۸ میلیارد توکن فلوکی خرید.

پس از این خریدها، فلوکی با رشدی ۱۵ درصدی مواجه شد اما حالا نسبت به سقف مقطعی ۰٫۰۰۰۴ دلاری کمی اصلاح کرده است. در حقیقت این اقدام نهنگ بازار نتوانست تاثیر چشمگیری روی قیمت فلوکی بگذارد. سیگنال جدید برای فلوکی / رمزارز سگ ایلان ماسک آماده رشد شارپی است؟ حجم معاملات روزانه فلوکی همچنان در محدوده ۱۶۶ میلیون دلار است و این بدان معناست که سفارشات خرید این نهنگ تنها حدود دو درصد معاملات بوده و نمی‌تواند اثر چشمگیری روی قیمت این دارایی دیجیتال بگذارد. پیش از این میم کوین ها یی نظیر شیباف الون و فلوکی به شدت مورد توجه صنعت رمزارها قرار گرفته بودند و برخی از آنها رشدی بیش از ۱۰۰۰ درصد را در بازه‌های زمانی کوتاه به ثبت رساندند. میم‌کوین فلوکی که به افتخار سگ ایلان ماسک در بازار قرار گرفته، در مقطعی روندی شارپی را تجربه کرده بود.

بازار داغ میم کوین ها رشد 3700 درصدی ELON

این روزها بازار میم کوین ها داغ است و بعد از رشد شارپی شیبا یک میم‌کوین دیگر به با نماد اختصاری ELON در یک ماه گذشته حدود ۳۷۰۰ درصد رشد کرده است. براساس داده‌ها قیمت این ارز دیجیتال در ابتدای ماه ۰۰۰۰۰۰۰۵/۰دلار بود اما رشد کرد و به قیمت ۰۰۰۰۰۲۳۳/۰دلار رسید. حالا نیز در محدوده ۰۰۰۰۰۱۴۱۷/۰دلار معامله می‌شود. ارزش بازار این ارز دیجیتال در روز اول ماه اکتبر حدود ۲۶ میلیون دلار بود و حالا بعد از گذشت یک ماه ارزش بازار این ارز دیجیتال ۱/۱۹ میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال در رتبه ۱۲۲ مارکت‌کپ قرار دارد. این ارز دیجیتال بعد از لیست شدن در OKEx و Crypto.com در روز ۲۹ اکتبر حدود ۲۰۰ درصد رشد کرد و در توئیتر خود نوشت: از شما مریخی‌ها و حمایت بی‌نظیرتان برای لیست شدن ارز elon در فهرست OKEx ممنونیم. این تنها یکی از چندین ماموریت بین‌کهکشانی ما است.

هلیوم تکنولوژی ارائه دهنده اینترنت اشیا

ارز دیجیتال هلیوم یک تکنولوژی ارائه دهنده اینترنت اشیا است.و این روزها سقف تاریخی جدیدی ثبت کرده.و به رتبه ۵۲ مارکت‌کپ رسیده است. قیمت ارز دیجیتال هلیوم بعد از ۱۷ درصد رشد.سقف تاریخی جدیدی را در محدوده قیمتی ۳۵ دلار ثبت کرده است. هلیوم بعد از پشت سر گذاشتن محدوده ۲۷ دلار هر روز بیشتر رشد کرد و این ارز تبلیغات گسترده‌ای داشت. ارز دیجیتال هلیوم در ماه جولای ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد. شبکه‌ای غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین برای اینترنت اشیا است. شبکه هلیوم به دستگاه‌های بی‌سیم اجازه می‌دهد.تا در سراسر شبکه گره‌های خود با یکدیگربرقرار کنند. تکنولوژی هلیوم حدود ۲۰۰ برابر از اینترنت‌های بی‌سیم برد بیشتری دارد.و تیم توسعه این ارز قصد دارد جامعه‌ای هوشمند و متصل به اینترنت راه‌اندازی کند. به عنوان مثال با متصل بودن یخچال به ای تکنولوژی شما می‌توانید تاریخ انقضای خوراکی‌های موجود در یخچال را ببینید.

به عبارت دیگر این شبکه از هات‌سپات‌های دوربرد.و یک درگاه بلاکچین تشکیل می‌شود.که به فعالان شبکه پاداش می‌دهد. هفته گذشته ارز دیجیتال دیش از همکاری با پلتفرم هلیوم برای استفاده از مدل بلاکچین با استفاده از طیف cbrs خبر داد.و گفت:.دیش اولین حامل بزرگی خواهد بود که از مدل شبکه هلیوم برای مشتریانی که هات‌اسپات G cbrs5 دارند استفاده می‌‎کنند. هات‌اسپات‌های cbrs نوعی شبکه بی‌سیم G5 هستند که مشتریان دیش می‌توانند با استفاده از این تکنولوژی اینترنت پرسرعت دریافت کنند و همچنین می‌توانند درآمد کسب کنند. بعد از انتشار خبر همکاری دیش  و هلیوم تقاضا برای هلیوم افزایش یافت و این ارز به رتبه ۵۲ بازار رمزارزها صعود کرد. در زمان نوشتن مقاله ارزش بازار هلیوم ۳/۱۶ میلیارد دلار است و به نظر می‌رسد هنوز هیجان خرید برای بازار به پایان نرسیده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکره جنوبی و سنگاپور در غفلت چین به دنبال قدرت نمایی در صنعت ارزهای دیجیتال
مقاله بعدیدومین رمزارز اتریوم و پادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوین در اوج تاریخ

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید