روزهای گاوی بیت‌کوین و اتریوم در بازار رمز ارزها پشت سر هم از راه می رسد

224
ارزروز: بیت کوین و اتریوم
روزهای گاوی بازار بیت‌کوین در بازار رمز ارزها پشت سر هم از راه می رسد

روزهای گاوی بیت کوین

ارزروز: روزهای گاوی بازار بیت‌کوین پشت سر هم از راه می رسد. صعودهای شگفت‌انگیز فعالان این بازار را هر روز شگفت زده می کند. بازار ارزهای دیجیتال، تاکنون دوره‌های صعودی شگفت‌انگیزی را پشت‌سر گذاشته و هر بار که وارد ابرچرخه جدید خود می‌شود. بیت‌کوین که نخستین ارز دیجیتال جهان و پادشاه ارزهای دیجیتال هر روز توجه کاربران و سرمایه‌گذاران بیشتری را به خود جلب می‌کند. اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال در این بازار نیز محبوبیت بسیار بالایی بین مردم بدست آورده است.

به عبارتی دیگر محبوبیت اتریوم هم در بین عموم مردم روزبه‌روز در حال افزایش است و بسیاری آن را به عنوان ابزار خوبی برای سرمایه‌گذاری می‌شناسند. چطور می‌توان این چرخه‌های صعودی را از پیش تشخیص داد و خود را برای آن آماده کرد؟ چطور می‌توان فرصت‌های بکر سرمایه‌گذاری در این بازار را کشف کرد؟ آیا می‌شود قبل از شکل‌گیری یک روند جدید نشانه‌های آن را درک کرد؟

محبوبیت بیت کوین و اتریوم برای تازه‌واردان

بیت کوین و اتریوم هم در سبد سرمایه‌گذاری کاربران تازه‌وارد و مبتدی و هم در سبد سرمایه‌گذاری کاربران باسابقه و حرفه‌ای جای دارند. از همین رو، جانماندن از بازار گاوی این دو ارز و استفاده حداکثری از آن، مهارتی است که همه به‌دنبال آن هستند. اما آیا سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال محدود به همین دو ارز است؟ تیم دنینگ‌ اخیرا با انتشار یادداشتی در وب‌سایت مدیوم، راه‌های هوشمندانه را برای جانماندن از بازار گاوی ارزهای دیجیتال معرفی کرده است.

بیت‌کوین و اتریوم در سال ۲۰۲۱ صعودی تاریخی را تجربه کردند و موفق شدند رکوردهای پیشین خود را بشکنند. اوایل سال ۲۰۲۱ و پیش از اینکه ایلان ماسک با توییت‌‌هایش باعث نخستین جرقه‌های سقوط بازار شود، قیمت این ارزها رشد خوبی را تجربه کرده و به اوج‌های تاریخی جدیدی رسیده بود.  با وجود نزول قیمت ارزهای دیجیتال که پس از این دوره صعودی رخ داد، بازار این ارزها اکنون به رهبری بیت‌کوین و اتریوم به‌آرامی در حال بازیابی است.

تثبیت قیمت بیت کوین و اتریوم

قیمت‌ها با قدرت در حال تثبیت هستند و کاربران جدیدی به هر دوی این شبکه‌ها می‌پیوندند.  اگرطبق آنچه داده‌های عمومی نشان می‌دهد،.اثر شبکه‌ای بیت‌کوین و اتریوم تداوم پیدا کند،.به‌زودی یک ابرچرخه صعودی بلندمدت در بازار شکل خواهد گرفت. صنعت بازی که تا پیش از این تصور می‌شد.سال‌ها طول می‌کشد تا تحت‌تاثیر دستاوردهای بلاک‌چین قرار گیرد، اکنون با ادغام توکن‌های غیرمثلی (NFT) در حال دگرگون‌کردن الگوهای این صنعت است.این اتفاق تنها محدود به صنعت بازی نیست. بلاک‌چین مفهوم اقتصاد و امور مالی، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های خبری و حوزه مجموعه‌داری (کلکسیونری) را به‌کلی دگرگون کرده است.

اکسی اینفینیتی Axie Infinity

در حال حاضر، اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) پرطرفدارترین پروژه بازی بلاک‌چین است. این بازی شبیه به بازی پوکمون (Pokemon) است؛ اما از بسیاری جهات بر آن برتری دارد. اکسی اینفینیتی اقتصاد مختص خود را ایجاد کرده و شغل‌های واقعی به افراد می‌دهد. چنین فضایی واقعا هیجان‌انگیز است. انگار اتفاقات سال ۱۹۹۶ دوباره در حال روی‌دادن است و گویی دقیقا در روزهای قبل از انقلاب اینترنت هستیم؛ درست قبل از آنکه اینترنت همه‌چیز را تغییر دهد و پدران ما را مجبور کند که دستگاه‌های فکس خود را به سطل زباله بیندازند.  تورم در بسیاری از کشورها فراتر از دو درصدی است که دولت‌ها وعده داده بودند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدولت چین به دنبال به دست آوردن قدرت در حوزه دیجیتال با یوآن دیجیتالی
مقاله بعدیابزار جدید تا هفته آینده رونمایی خواهد شد؛ صندوق قابل معامله بیت‌کوین

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید