سوشی سواپ SushiSwap صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال

247
سوشی سواپ صرافی غیر متمرکز

ارزروز: سوشی سواپ در سال ۲۰۲۰ به‌عنوان فورکی از uniswap کار خود را بر روی شبکه اتریوم آغاز کرد؛ اما در حال حاضر، از ۱۰ شبکه بلاک چین دیگر، از جمله بایننس اسمارت چین، فانتوم (Fantom)، اولنچ (Avalanche) و پالی‌گان (Polygon) هم پشتیبانی می‌کند. سوشی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است اما با این تفاوت که علاوه بر امکان مبادله توکن‌ها، قابلیت وام‌دهی و کشت سود هم در این پلتفرم در دسترس است. با توکن بومی آن که سوشی (SUSHI) نام دارد می‌توان به پیشنهادات ارائه‌شده برای توسعه و مدیریت پلتفرم، رأی دهند. از آنجا که این پلتفرم از شبکه‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند.

شیوه به کارگیری این DApp

این اپلیکیشن غیر متمرکز نیز مانند اپلیکیشن های دیگر به سادگی قابل بهره گیری است. برای کار با سوشی سواپ در هنگام متصل‌کردن کیف پول خود، باید از اتصال کیف پول درست به زنجیره مرتبط اطمینان حاصل کنید. اگر از کیف پول متامسک استفاده کنید شرایط برای شما بسیار ساده تر خواهد شد. در صورت مغایرت شبکه کیف پول با شبکه انتخاب شده در سوشی سواپ. این کیف پول به صورت خودکار اعلانی برای تغییر شبکه کیف پول به شما ارایه می دهد. این ویژگی که برای کیف پول های دیجیتالی متامسک تعریف شده به‌شدت کاربردی است و کار را برای معامله گری راحت‌تر می‌کند.

مبادله توکن یا افزودن نقدینگی در این صرافی بسیار ساده است. کافی است آیتم مورد نظر خود را از داخل یک لیست انتخاب کرده و تراکنش را تأیید کنید. کاربران سوشی سواپ برای پیوستن به یک استخر نقدینگی ۰.۳۰ درصد کارمزد پرداخت می‌کنند. البته گفتنی است که بار اولی که از یک استخر استفاده می‌کنید، باید کارمزد اضافه‌ای را هم برای اتصال کیف پول به قرارداد هوشمند استخر مربوطه پرداخت کنید. این اپلیکیشن غیر متمرکز جزء اپلیکیشن های بسیار پرکاربرد در بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبیت کوین ، لایتکوین، FIL، FTT ،MIOTA پنچ ارز مهم هفته آینده
مقاله بعدیفدرال رزرو با طرح هزار میلیارد دلاری دست بردار استخراج کنندگان رمزارزها نیست!؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید