کلاهبرداری به شیوه اسکویید گیم Squid Game؛ کاهش ارزش 99.99 درصدی

276
ارزروز: اسکویید گیم
کلاهبرداری به شیوه اسکویید گیم Squid Game؛ کاهش ارزش 99.99 درصدی اسکویید گیم

رشد 35 هزار درصدی رمز ارز اسکویید گیم Squid Game

ارزروز: توکن اسکویید گیم Squid Game محبوبیت بالایی به‌دست آورد، به‌طوریه که فقط در سه روز بیش از ۳۵ هزار درصد افزایش یافت. این در حالی است که پروژه یاد شده چند پرچم قرمز دریافت کرده است و اشتباهات دستوری و املائی مختلفی در وایت‌پیپر آن دیده شده است. علاوه‌بر این وب‌سایت پروژه یک ماه پیش ثبت شده است.

حساب کاربری اسکویید گیم از کار افتاد

به گزارش کوین‌دسک، وب‌سایت رسمی پروژه و حساب کاربری آن در مدیوم، از کار افتاده است و توئیتر نیز به‌طور موقت حساب این توکن را محدود کرده است. با مراجعه به حساب کاربری توئیتر این توکن، با پیغام «فعالیت غیرمعمول» مواجه خواهید شد. داده‌های BscScan نشان می‌دهد آدرسی که توسط وب‌سایت مرتبط با این پروژه، برچسب‌گذاری شده است. این داده‌ها حاکی از آن است که آدرس یاد شده، توکن‌های SQUID را رها و میلیون‌ها دلار توکن BNB را نقد کرده است. BNB توکن بومی بایننس اسمارت چین (BSC) است.

صرافی‌های پنکک‌سواپ و دودو آخرین امید سرمایه گذاران

قیمت SQUID در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۹۹/۹۹ درصد کاهش یافته است و اکنون به ۰/۰۰۲۵۴۱ دلار رسیده است. حجم معاملات این توکن در بازه‌ی زمانی مشابه،.بیش از ۱۳۰ درصد افزایش داشته است.که نشان از فشار فروش بسیار بالا دارد.این توکن فقط از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز مثل پنکک‌سواپ و دودو (DODO) در دسترس است که هر دو بر پایه‌ی بایننس اسمارت چین توسعه داده شده‌اند. این پروژه روز دوشنبه در کانال رسمی تلگرام خود مدعی شد که توسعه‌دهندگان،.آن را به‌دلیل استرس برخورد با کلاه‌برداران،.رها کرده‌اند و تمایلی به ادامه‌ی اجرای پروژه ندارند.

البته توکن SQUID تنها پروژه‌ی ارز دیجیتالی نیست. که از سریال محبوب نتفلیکس الهام گرفته است،.اما هیچ‌کدام از این رمز ارزها به‌طور رسمی با سازندگان این سریال کره‌ای ارتباط ندارند. به‌ اعلام کوین‌ مارکت‌کپ،.قیمت سایر توکن‌های مرتبط با این سریال،.از جمله پروتکل بازی ماهی مرکب،.squidanomics ،squidgametoken و بازی‌های بین‌المللی ماهی مرکب نیز در ۲۴ ساعت گذشته با کاهش درخورتوجه مواجه شده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاتریوم و بیت کوین در خلاف جهت؛ کاهش حجم معاملات در بازار رمزارزها
مقاله بعدیمعامله گران ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال؛ مشکلات در احراز هویت در صرافی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید