اسکویید گیم Squid Game از دسترس خارج شد؛ سقوط بی سابقه توکن این پروژه

171
جنگ اردوغان با ارز دیجیتال
اسکویید گیم Squid Game از دسترس خارج شد؛ سقوط بی سابقه توکن این پروژه

سقوط 100 درصدی توکن اسکویید گیم Squid Game

ارزروز: رشد های یک شبه در بازار توکن ها و نوید سودهای چند برابر در بازار ارزهای دیجیتال نوظهور زنگ خطری است که برای فعالان، تریدرها یا معامله گران به صدا در می آید. ساعاتی پیش قیمت توکن اسکویید‌گیم Squid Game که با سوءاستفاده از نام سریال کره‌ای مشهور شبکه نتفلیکس ساخته شده بود، ریزشی ۱۰۰ درصدی را تجربه و به زیر ۰.۰۰۰۸ دلار رسید. توکن جنجالی و به‌احتمال زیاد جعلی اسکویید گیم Squid Game حال خبر ساز شد. توکن اسکویید گیم Squid Game با سوءاستفاده و کپی‌برداری از سریال محبوب نتفلیکس با همین نام ایجاد شده است، اما هیچ ارتباطی با نتفلیکس یا سازندگان سریال اسکویید گیم Squid Game ندارد. این توکن پس از چند روز رشد باورنکردنی‌ای با ریزشی ۱۰۰ درصدی مواجه شد و از اوج ۲,۸۶۱ دلاری به نزدیکی صفر دلار رسید.

وب‌سایت و صفحات اجتماعی اسکویید گیم Squid Game اکنون از دسترس خارج شد

و برخی از کاربران هم گزارش کرده‌اند که نمی‌توانند توکن‌های خود را بفروشند. حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز (به وقت تهران) حرکت صعودی مشکوکی را آغاز کرد و تا ساعت ۱۳:۰۰ با ۳,۳۰۰ درصد افزایش تا قیمت باورنکردنی ۲,۸۶۱ دلار بالا رفت. در ادامه اما قیمت در کمتر از هفت دقیقه با سقوطی ۹۹.۹۸ درصدی مواجه شد و در پایین‌ترین سطح خود به ۰.۰۰۰۷۹۲۲۶ دلار رسید. گفتنی است که در حال حاضر معاملات این توکن با قیمت ۰.۰۰۳۵۶۹ دلار انجام می‌شود. برخی از معامله‌گران امکان فروش توکن‌هایشان در پنکیک سواپ را ندارند. لطفاً بررسی‌های لازم را انجام داده و در هنگام معامله نهایت دقت را به خرج دهید. این پروژه ظاهراً با الهام از سریال نتفلیکس و با نام مشابه ساخته شده است، ولی به نظر نمی‌رسد ارتباطی با اثر نتفلیکس داشته باشد.

رشد ۱۱۰ هزار درصدی اسکویید گیم Squid Game جای سوال ندارد؟؟؟

بعد از رشد ۱۱۰ هزار درصدی در کمتر از یک هفته، گزارش‌ها نشان می‌دهد. که سرمایه‌گذاران قادر به فروش توکن‌های خود بعد از این رشد نجومی نیستند. در حال حاضر اسکویید از نظر ارزش بازار در میان ۳۰۰۰ رمزارز برتر بازار قرار گرفت. ولی تجمیع‌کننده قیمت با هشدار در مورد ریسک بالای سرمایه‌گذاری در این توکن می‌گوید. ممکن است فروش مسدود شود. خطری که حالا گمانه‌زنی در مورد کلاهبرداری بودن این پروژه را تشدید کرده است. با این حال برخی بدون ورود به بازی اقدام به سرمایه‌گذاری روی این توکن کردند. و حالا در گرفتن پول خود دچار مشکل هستند. این تاکتیک می‌تواند به نوعی یک حفاظت ضد-تخلیه باشد ولی در برگ سفید این بازی هیچ اشاره‌ای به هرگونه مکانیزم کنترل بازار نشده است. وبسایت کریپتوپوتیتو پیشتر نوشته بود از عمر این توکن کمتر از یک هفته می‌گذرد و نام این توکن از مینی‌سریال کره‌ای الهام گرفته شده است.

عدم سابقه مرتبط تیم توسعه دهنده اسکویید گیم Squid Game

علاوه بر این اعضای تیم توسعه این ارز دیجیتال هم هیچ سابقه‌ای ندارند. و حتی نمی‌توان فهمید که این اسامی آیا واقعا وجود دارند یا خیر. با این وجود، در حال حاضر رمزارزهای میم به یک ترند جهانی تبدیل شده‌اند. بسیاری از مردم مشتاق به خرید توکن‌هایی هستند. که تنها به خاطر شوخی وارد بازار شده‌اند. این روند با دوج‌کوین شروع شد، رمزارزی که به سرعت جایگاه خود را در میان ۱۰ رمزارز برتر پیدا کرد. اخیرا هم شیبا به ۱۰ رمزارز برتر راه پیدا کرده. توکن‌های دیگری نظیر سیف‌مون، کام‌راکت و فلوکی هم به شهرت زیادی در بازار رسیده‌اند. بعد از میم‌کوین‌ها حالا نوبت کلکسیون‌های NFT رسیده که به روند بازار تبدیل شوند. راکز، کیتنز و برخی دیگر از کلکسیون‌ها حالا صدها و حتی میلیون‌ها دلار معامله می‌شوند. بنابراین جای تعجب نیست اسکویید گیم Squid Game یک شبه با استقبال مواجه شود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 11 آبان
مقاله بعدیاندونزی رمزارزها را مشروع نمی داند؛ رشد بیش از 800 درصدی بازار ارزهای دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید