ارزروز: هنگامی که شما تازه وارد Splinterlands شده‌اید، ممکن است رسیدن به استراتژی‌های سطح پایین مناسب و معقول دشوار باشد. مجموعه «استراتژی‌های برنز» با هدف کمک به بازیکنان جدید برای ارائه استراتژی‌های خوب و در نتیجه نرخ برد بالاتر، کمک می‌کند. در این آموزش به استراتژی Alric Stormbringer  با اسپلینتر آب خواهیم پرداخت.

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با بازی اسپلینترلندز به همراه نکات کلیدی

Alric Stormbringer

 Alric Stormbringer

این کارت یک احضار کننده در کلاس Rare است. مانای این احضار کننده 3 بوده و به هر هیولا +1 حمله Magic می‌دهد. این کارت برای استراتژی برنز (یا حتی مبتدی) عالی عمل می‌کند. تنها نقطه ضعف این است که وقتی بخواهید سطح او را بالا ببرید، بسیار پرهزینه خواهد شد.

 

 

 

لینک ثبت نام در Splinterlands

آمار

من در فصل گذشته Splinterlands با Alric Stormbringer توانستم نرخ برد حدود 67 درصد را حفظ کنم. مهم است که توجه داشته باشید که همه هیولاها سطح 1 هستند و من عمدتاً فقط از کارت‌های رایگان برای بازی استفاده می‌کردم، که باعث می‌شود این یک استراتژی باشد که می‌توانید بدون داشتن حتی یک کارت وارد آن شوید، یک خبر عالی برای مبتدیان!

استراتژی بازی

این خیلی پیچیده نیست، Alric Stormbringer از آسیب‌های جادویی هیولاهای ما را محافظت می‌کند. بنابراین ما تمایل داریم تا حد امکان از هیولاهای جادویی استفاده کنیم. هرچه بیشتر از هیولاهای جادویی استفاده کنیم، تأثیر بیشتری در Buff(قابلیتی که احضار کننده به هیولاها می‌دهد) احضار کننده ما خواهد داشت.

در مبارزات با مانای بسیار کم، من اغلب حتی از یک هیولای Melee(که تانک خط مقدم ما خواهد بود) استفاده نمی کنم. در عوض از Furious Chicken، Albatros و یا Creeping Ooze به عنوان خط مقدم استفاده می‌کنم. این موجودات کم مانا می‌توانند برای کارت‌های اصلی ما زمان بخرند تا کار را تمام کنند. و حتی پس از آن، حداقل یک هیولای جادویی با سلامتی 4 بعد از آن خواهید داشت. معمولاً شما با سرعت کافی دشمن را خواهید کشت. اگر هر هیولای جادویی شما 2 آسیب وارد کند، مازاد بر اینکه زره را نیز نادیده می‌گیرند، آنها را به ماشین‌های کشتار واقعی تبدیل می‌کند. اگر کارت‌هایی مانند Creeping Ooze یا Furious Chicken ندارید، Spinback Turtle نیز گزینه خوبی است.

کارت‌های اصلی چیست؟

در Splinterlands به معنای واقعی کلمه همه کارت‌های رایگان هیولاهای جادویی، همچنین Spinback Turtle اغلب به عنوان یک تانک خط مقدم، خوب هستند. آنها آسیب زیادی وارد نمی کند و تنها کاری که باید انجام دهند این است که برای کارت‌های اصلی شما زمان بخرند.

برای نبردهای با مانای بالاتر، استراتژی آب توسط کارت‌های رایگان کمی دشوارتر می‌شود. زیرا اکثر این هیولاها مانای نسبتاً کمی دارند. شما می‌توانید به جای Spinback Turtle از Serpent of Eld استفاده کنید. اما حتی در آن زمان نیز با نبردهای مانای بالا دست و پنجه نرم خواهید کرد. این استراتژی برای نبردهای با مانای بالاتر بی فایده نیست، اما بازی با کارت‌های رایگان، کارایی کمتری خواهد داشت.

بیایید برخی از بهبودهایی را که می‌توانید برای هر نقش ایجاد کنید مرور کنیم:

تانک خط مقدم

در Splinterlands تانک خط مقدم شما می‌بایست ضمن جذب زیاد آسیب حملات خوبی هم داشته باشد و حداقل چند راند دوام بیاورد.

Sea Monster تانک خوبی برای نبردهای با مانای بالا است و آنقدر هم گران نیست زیرا یک کارت معمولی است. این کارت Melee با مانای 8 می‌تواند 4 آسیب، به دشمن شما وارد کند. Sea Monster با 8 سلامت و مهمتر از همه توانایی Heal مزایای خوبی ارائه می‌دهد.

اگر انتظار دارید که دشمن با هیولاهای جادویی نیز بازی کند، Torhilo the Frozen نیز می‌تواند جایگزین خوبی باشد. با این حال، این باید یک کارت با اولویت کمتر باشد.

همیشه می‌توانید اضافه کردن یک کارت با توانایی Heal را در نظر بگیرید تا کشتن تانک خط مقدم حتی سخت‌تر شود.

Sea Monster خط مقدم Alric Stormbringer

Torhilo the Frozen خط مقدم Alric Stormbringer

 

 

 

 

 

 

Damage Dealers

در Splinterlands به آن دسته از کارت‌ها که می‌تواند خسارت زیادی وارد کنند، Damage Dealers گفته می‌شود. این بخش در واقع کمی سخت تر است زیرا به بودجه شما و شرایط نبرد بستگی دارد. به عنوان مثال Prismatic Energy اگر با یک تیم جادویی مبارزه کنید عالی است. از طرف دیگر Lobstradamus در برابر حملات Melee و Ranged عالی است، حتی می‌تواند نقش تانک خط مقدم را نیز پر کند. با گذشت زمان ممکن است در پیش بینی آنچه حریف شما به میدان نبرد می‌آورد بهتر شوید. از این اطلاعات برای ایجاد یک ترکیب بهینه استفاده کنید.

Lobstradamus

Prismatic Energy

 

 

 

 

 

 

برخی از کارت‌های ارزان‌ قیمتی که می‌توانید برای بهتر شدن در نبردهای مانا بالا بگیرید، Captain’s Ghost و Sea Genie هستند. در ادامه شاید بخواهید برای Lobstradamus کمی پس انداز کنید.

Captain's Ghost Sea Genie

هیولاهای دیگر

به طور خلاصه عرض کنم که می‌توانید از Furious Chicken در موقعیت اول یا دوم استفاده کنید (یا حتی در آخرین موقعیت اگر فکر می‌کنید از هیولایی با توانایی Sneak استفاده می‌کنند).

اگر 1 مانا باقی مانده باشد، می‌توان از Creeping Ooze برای پر کردن یک نقطه استفاده کرد. گاهی اوقات حتی Albatros هم می‌تواند تصمیم خوبی باشد.

به عنوان یک کارت با توانایی Heal می‌توانید با Crustacean King همراه شوید. اگر یک یا چند موجود با سلامت زیاد در مجموعه خود داشته باشید، عمدتاً مفید است.

چه زمانی باید این استراتژی را بازی کرد

همانطور که قبلاً اشاره کردم، اگر به طور عمده بر روی کارت بازی رایگان تکیه می‌کنید، این استراتژی بیشتر در نبردهای با مانای کم مفید است.

همچنین، باید مراقب ترکیب‌هایی باشید که از کارت‌های با توانایی Magic Reflect و Void استفاده می‌کنند، شکست دادن آنها دشوار خواهد بود. برای کسب اطلاعات می‌توانید نگاهی به شرایط نبرد و نبردهای قبلی حریف خود بیندازید. همچنین، اگر آنها فکر می‌کنند که شما قرار است با یک ترکیب جادویی بازی کنید، به احتمال زیاد سعی در مقابله با شما دارند. البته افراد در برنز اغلب این کار را انجام نمی دهند.

نتیجه‌گیری

Alric Stormbringer یک احضار کننده بسیار قوی در Splinterlands است، حتی زمانی که شما فقط کارت بازی رایگان دارید. با این حال، ممکن است بخواهید تا زمانی که هیولاهای بهتری را بدست آورید، استراتژی‌های دیگری برای نبردهای مانای بالا امتحان کنید.

من به شدت توصیه می‌کنم ترکیب‌های مختلف را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. همچنین، با افزایش رتبه‌بندی‌ها، ممکن است متوجه شوید که باید استراتژی خود را هر چند وقت یکبار تطبیق دهید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلینکات ایمنی در انتخاب و بکارگیری صرافی های ارز دیجیتال برای ایرانیان
مقاله بعدیبهترین صرافی ارز دیجیتال برای انتخاب و بکارگیری کاربران ایرانی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید