ارزروز: در این مقاله من قصد دارم Scouting را پوشش دهم، در Splinterlands این مفهوم اغلب به شما در نبرد برتری می‌دهد. به خصوص در لیگ‌های پایین‌تر، مطمئن هستم که بازیکنان زیادی از این اطلاعات به نفع خود استفاده نمی کنند.

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با بازی اسپلینترلندز به همراه نکات کلیدی

اصول اولیه

به طور خلاصه، Scouting به معنای نگاه کردن به آخرین نبردهای حریفان برای به دست آوردن اطلاعات است. اگر حریف شما در 5 بازی گذشته دقیقاً همان ترکیب را بازی کرده است، احتمال اینکه شما نیز با همان ترکیب روبرو شوید بسیار زیاد است، این اطلاعات تمام چیزی است که برای ایجاد پاسخ عالی نیاز دارید.

اگر نمی دانید کجا می‌توانید این اطلاعات را پیدا کنید، به تصویر زیر نگاه کنید.

Battle Info

لینک ثبت نام در Splinterlands

در این صفحه می‌توانید ببینید که حریف شما در 5 بازی گذشته از کدام اسپلینتر استفاده کرده است. این اطلاعات در حال حاضر بسیار مفید است. با این حال، هنگامی که ماوس را بر روی نماد splinter قرار دهید، در واقع می‌توانید ترکیب دقیق این بازی‌ها را ببینید.

Battle Info

این اطلاعات به چه دردی میخورد؟

به دست آوردن اطلاعات در مورد آنچه که حریف شما معمولا بازی می‌کند قطعا مفید است، اما واقعا چگونه می‌توانید از این مزیت استفاده کنید؟

بیایید با یک مثال بسیار واضح شروع کنیم. فرض کنید حریف شما از مهارت Magic Reflect یا مقاومت در برابر هیولاهای جادویی زیاد استفاده می‌کند. شما نیز در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک استراتژی جادویی کامل هستید. خوب، احتمالاً باید تجدید نظر کنید.

اگر می‌بینید که حریف شما به ندرت از هیولاهای جادویی استفاده می‌کند، هیولاهایی با توانایی سپر بسیار قوی موثر خواهند بود.

اگر می‌بینید که بازیکن دیگر اغلب از هیولاهای Sneak استفاده می‌کند، ممکن است او را با یک تانک در خط عقب غافلگیر کنید.

راه‌های زیادی وجود دارد که چگونه این اطلاعات می‌تواند به شما کمک کند. اما اگر حریف شما استراتژی‌های مختلف زیادی را اجرا کند، پیش‌بینی اینکه با چه ترکیبی روبرو خواهید شد، سخت‌ خواهد شد. بنابراین Scouting همیشه آنقدرها مفید نیست. اما به طور مداوم از آن استفاده کنید تا بتوانید درصد برد خود را افزایش دهید!

خود را برای مقابله  با Scouting آماده کنید

اگر بتوانید از این استراتژی علیه کسی استفاده کنید، می‌تواند علیه شما نیز استفاده شود! در لیگ‌های پایین‌تر، افراد زیادی به تاریخچه نبرد بازیکنان دیگر نگاه نمی‌کنند. اما در لیگ‌های بالاتر این اتفاق بیشتر و بیشتر می‌شود. بنابراین، خوب است به خاطر داشته باشید که استفاده مکرر از یک ترکیب یکسان با ضعف همراه است. سایر بازیکنان ممکن است در مواجهه با ترکیبی که کاملاً با ترکیب شما مقابله می‌کند، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

بنابراین، Splinterlands در حال حاضر اطلاعات کمی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید. اما حتی می‌توانید آن را فراتر از آن ببرید. Peakmonsters دارای یک رابط کاربری است که در آن می‌توانید تمام نبردهای یک بازیکن خاص را مشاهده کنید. البته برای استفاده از این پلتفرم می‌بایست Spellbook را خریداری کرده باشید.

به Peakmonsters بروید، روی عکس نمایه خود کلیک کنید، سپس روی “my battlechain” کلیک کنید. از اینجا می‌توانید روی نام خود کلیک کنید و نام حریف خود را جایگزین آن کنید، همین!

در یک نبرد مهم یا فینال یک رویداد، ممکن است بخواهید امتیاز بیشتری کسب کنید. اگر حریف خود را به این شکل بررسی کنید، خواهید دانست که در مورد قوانین خاص نبرد چگونه عمل می‌کنند. این اطلاعات می‌تواند هر از گاهی بسیار مفید باشد!

همچنین، در یک نبرد یا یک رویداد، می‌توانید قبل از شروع نبرد، حریف خود را شناسایی کنید. بنابراین به اندازه کافی وقت دارید تا تاریخچه نبرد حریف خود را مرور کنید.

نتیجه‌گیری

Scouting یکی از مفاهیم متعددی است که می‌تواند به شما در بدست آوردن بردهای بیشتر در splinterlands کمک کند. این همیشه مفید نخواهد بود، اما انجام مداوم این کار (حتی اگر خیلی سریع باشد) باید به شما در نبرد برتری دهد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمهمترین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان سندباکس Sandbox چه اشخاصی هستند؟
مقاله بعدیSplinterlands | آموزش کامل شرایط نبرد Noxious Fumes

1 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید