ارزروز: قصد داریم در مورد شرایط مختلف نبرد که می‌توانید در Splinterlands با آنها روبرو شوید صحبت می‌کنم. داشتن استراتژی‌های خوب و درک مفاهیم استراتژیک در بازی مهم است. اما برای اینکه واقعاً خوب شوید، باید در سازگاری با همه شرایط موفق باشید. در این پست شرایط Noxious Fumes را پوشش خواهم داد.

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با بازی اسپلینترلندز به همراه نکات کلیدی

شرایط نبرد Noxious Fumes در Splinterlands

Noxious Fumes

اصول اولیه شرایط Noxious Fumes ساده است: همه هیولاها، نبرد را مسموم شروع می‌کنند. مسموم شدن به این معنی است که هیولاها در پایان هر راند 2 آسیب خواهند دید. سپر هم نمی تواند آسیب وارد شده را کاهش دهد.

 

لینک ثبت نام در Splinterlands

توانایی‌ها

بیایید نگاهی به توانایی‌ها بیندازیم، آیا چیزی وجود دارد که از آسیب وارد شده جلوگیری کند؟

Immunity

Immunity

توانایی Immunity باعث می‌شود هیولا تحت تأثیر سم قرار نگیرد و در نتیجه هیچ آسیبی دریافت نخواهد کرد.

Almo Cambio احتمالاً محبوب‌ترین هیولا با توانایی Immunity است، اما گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد. با این حال، تنها Almo و Kralus این توانایی را در سطح 1 دارند.

کارت‌های با توانایی Immunity

 

Cleanse

Cleanse

این توانایی اثر سم را روی اولین هیولای شما از بین برده و آن را در برابر سم مصون می‌کند.

محبوب ترین کارت‌ها با این توانایی احتمالاً Scarred Lama Mage است. اما تعداد کمی از کارت‌ها وجود دارند که این توانایی را در سطح بالاتری نیز به دست می‌آورند.

کارت‌های با توانایی Cleanse

به خاطر داشته باشید که هیولاهایی که توانایی Cleanse دارند، تنها در خط اول می‌توانند خود را از دود نجات دهند.

توانایی‌های دیگر

Cleanse و Immunity تنها توانایی‌هایی در Splinterlands هستند که در واقع می‌توانند از آسیب سم جلوگیری کنند. با این حال، توانایی‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند در یک نبرد Noxious Fumes بسیار مهم باشد.

مرتبط ترین توانایی‌ها در این بازی‌ها (حداقل به نظر من) Heal و Cripple است. Heal بسیار واضح است، اما به نظر من Cripple هنوز در این نوع بازی‌ها بسیار دست کم گرفته می‌شود. توانایی Cripple اغلب باعث کشته شدن هیولای دشمن یک راند قبل از پیش‌بینی دشمن می‌شود.

چگونه بازی کنیم

اولین چیزی که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که هیولاها و احضارکنندگان با توانایی Cleanse و Immunity معمولاً ارزان‌ترین کارت‌ها نیستند. اگر Almo Cambio دارید، مطمئناً باید از آن در این نوع نبردها استفاده کنید. همانطور که گفته شد، من فرض می‌کنم که اکثر شما کارت‌های ارزان‌تر در اختیار داشته و نمی‌توانید به توانایی‌های Cleanse یا Immunity تکیه کنید.

برای آن دسته از شما، باید روی هیولاهایی با سلامتی  بالا و توانایی Heal یا Cripple تمرکز کنید.

همچنین، شما باید اعداد فرد سلامت را بر اعداد زوج ترجیح دهید. هیولاهای شما در هر دور 2 سلامتی خود را از دست می‌دهند (اگر هیچ آسیبی از تیم دشمن دریافت نکند). بنابراین، مهم نیست که هیولای شما 3 یا 4 سلامت داشته باشد، به هر حال بعد از 2 دور می‌میرد. با این حال، این رویکرد به سختی با توانایی Cripple مقابله می‌کند، به همین دلیل است که این توانایی در این دورها بسیار خوب است.

Heal همیشه خوب است، اما بیشتر در مورد هیولاهای خط عقب خوب است. اسپلینتر آب نمونه کاملی از چنین کارتی است. همچنین توجه داشته باشید که بین “Heal” و “Tank Heal” تفاوت زیادی وجود دارد. یک هیولا با توانایی Heal خود را زنده نگه می‌دارد، اما هیولایی با Tank Heal در نهایت از دود خواهد مرد.

نتیجه‌گیری

برای موفقیت در Splinterlands به موارد زید توجه کنید

  • برای زنده ماندن از مسمومیت، باید به هیولاهای با سلامت بالا و توانایی Heal توجه کنید.
  • برای جلوگیری از زنده ماندن دشمن خود از دود، می‌توانید هیولایی با توانایی Cripple را در نظر بگیرید.
  • بدیهی است اگر هیولاهایی با توانایی Cleanse یا Immunity دارید، باید با آنها پیش بروید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیSplinterlands | راهنمای کامل استراتژی Scouting
مقاله بعدیSplinterlands | آموزش کامل استراتژی اسپلینترلندز برای مبتدیان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید