ارزروز: هنگامی که شما تازه وارد Splinterlands شده‌اید، ممکن است رسیدن به یک استراتژی‌های مناسب و معقول دشوار باشد. مجموعه «استراتژی‌های برنز» با هدف کمک به بازیکنان جدید برای ارائه استراتژی‌های خوب و در نتیجه نرخ برد بالاتر، کمک می‌کند. در این پست ما اسپلینتر آتش را با Malric Inferno به عنوان احضار کننده پوشش خواهیم داد.

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با بازی اسپلینترلندز به همراه نکات کلیدی

من همیشه علاقه زیادی به عنصر آتش داشتم. حتی زمانی که Malric برای بازی آزاد نبود، از Pyre استفاده می‌کردم. حتی با Pyre، احساس می‌کردم آتش بسیار قوی است. اما وقتی شروع به استفاده از Malric کردم، متوجه شدم که پول واقعی اینجاست. همانطور که گفته شد، در Splinterlands شما فقط با استفاده از یک احضار کننده خاص برنده نمی شوید. شما همچنان باید با یک استراتژی خوب عمل کنید.

Malric Inferno

Malric Inferno

Malric Inferno یک شبح آتش با حملات قدرتمند است. این کاراکتر از کلاس Rare بوده و از عنصر آتش قدرت می‌گیرد. اگرچه مانای بالایی ندارد ولی قدرت زیادی دارد. او به ویژه در تقویت حمله هیولاهای شما نیز توانایی دارد.

Malric Inferno به سایر ترکیب شما +1 آسیب اضافه می‌کند.

 

 

لینک ثبت نام در Splinterlands

زمان استفاده از Malric

در Splinterlands یکی از اولین چیزهایی که باید متوجه شوید این است که چه زمانی باید از کدام splinter/summoner استفاده کنید. با این حال در سطح برنز، Malric Inferno اغلب انتخاب خوبی است!

برخی موقعیت‌ها وجود دارد که ممکن است بخواهید گزینه‌های دیگری را در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر در نبرد earthquake هستید و کارت‌های خوبی با اسپلینتر‌های دیگر دارید، ممکن است بخواهید با ترکیب دیگری کار کنید. همچنین، ارتقای زره نسبت به ارتقای آسیب در نبرد  earthquake مزیت بهتری برای احضار کننده محسوب می‌شود. در کل این بستگی به شرایط بازی و کارت‌های در دسترس شما دارد. در مورد شرایط کنونی ترکیب Living Lava، Giant Roc و Imp Bowman هنوز هم یک تیم earthquake بسیار قوی ایجاد می‌کنند.

مطلب مرتبط:  آموزش کامل شرایط نبرد Earthquake

Imp Bowman

Giant Roc

Living Lava

 

 

 

 

 

 

 

Pyre

در مورد اینکه چه شرایطی در میدان نبرد اعمال می‌شود، من تک تک موقعیت‌ها را پوشش نمی دهم. هرچه بیشتر از این استراتژی استفاده کنید، بیشتر متوجه خواهید شد چه زمانی از Malric Inferno استفاده کنید.

به طور کلی، Malric Inferno هم در مبارزات مانا سطح پایین و هم در مبارزات مانا سطح بالا واقعاً خوب است. با این حال، ممکن است در شرایط خاصی از Pyre به جای Malric استفاده کنید. به عنوان مثال، هنگامی که شما یک نبرد مانا در سطح پایین دارید و از Living Lava و Serpentine Spy استفاده می‌کنید. Pyre در واقع بهتر از Malric در یک مسابقه رو در رو است. به خصوص وقتی می‌بینید که حریف شما از آتش به عنوان اسپلینتر اصلی خود استفاده می‌کند.

استراتژی اساسی

استراتژی اصلی واقعا ساده است. Malric به هر هیولای Melee شما +1 آسیب اضافه می‌کند، بنابراین ما تا حد امکان از هیولاهای Melee استفاده می‌کنیم. استفاده از تعداد زیادی کارت Melee با مانای کم که می‌توانند در زمانی که در موقعیت اول نیستند حمله کنند، راه حلی است. در Splinterlands مهم است که یک تانک خوب به عنوان خط مقدم خود داشته باشید، Living Lava در اینجا انتخاب خوبی است هستند. همچنین، به نظر می‌رسد خط عقب با یک chicken در موقعیت آخر برای من در اکثر نبردها بسیار خوب عمل می‌کند.

کارت‌های اصلی

بیایید سعی کنیم “کارت‌های اصلی” را به 3 کارت رایگان محدود کنیم، این تضمین می‌کند که همه می‌توانند با این استراتژی شروع کنند، حتی زمانی که هنوز حتی یک کارت کسب نکرده یا خریداری نکرده اید.

Living Lava خط اول Malric Inferno

Living Lava

این کارت به دلیل توانایی سپر یک تانک عالی در خط مقدم است. Living Lava آسیب‌های ناشی از حمله Melee و Ranged را کاهش می‌دهد. چند حمله طول می‌کشد تا او سقوط کند، و به موجودات دیگر شما زمان می‌دهد تا حملات کافی را برای پیروزی در بازی انجام دهند. بدیهی است که حملات Magic در برابر Living Lava برتری دارند و جادو به نوعی با این استراتژی مقابله می‌کند. به خصوص زمانی که آنها از Alric Stormbringer استفاده می‌کنند. البته با وجود اینکه این احضار کننده رایگان است. گفته می‌شود که Stormbringer در حال حاضر تنها در 7-8 درصد از بازی‌های لیگ برنز استفاده می‌شود.

 

Kobold Miner خط میانی Malric Inferno

Kobold Miner

این کارت فقط 2 مانا قیمت دارد و +1 آسیب (که در هنگام استفاده از Malric Inferno نیز +2 می‌شود)، 2 سلامتی و توانایی Sneak دارد. این یک کارت مهم در این استراتژی است زیرا ارزش زیادی را با هزینه بسیار کمی فراهم می‌کند.

 

 

 

Serpentine Spy خطوط میانی Malric Inferno

Serpentine Spy

یک کارت دیگر با هزینه کم که آسیب جدی وارد می‌کند. همچنین از هر موقعیتی می‌تواند حمله کند زیرا توانایی Opportunity دارد. بدیهی است که نقطه ضعف سلامت دارد. ترفند این است که سعی کنید او را در موقعیتی قرار دهید که آسیبی به او وارد نشود. معمولاً به این معنی است که در موقعیت اول یا دوم و همچنین در موقعیت آخر قرار نگیرد. این همیشه یک گزینه نخواهد بود، اما قانون خوبی است که در صورت امکان انجام شود.

 

 

کارت‌های دیگر

بنابراین ما 3 کارت مهم را پوشش دادیم، اما بدیهی است که اینها به تنهایی کافی نیست.  Furious Chicken مشخصاً برای خطوط عقب می‌تواند مناسب باشد و گهگاه Creeping Ooze نیز وارد صحنه می‌شود.

در Splinterlands اول باید یک کارت با قابلیت Melee خوب با توانایی Reach داشته باشید. وقتی مانا به اندازه کافی وجود داشته باشد، Fineas Rage همیشه در رتبه دوم خواهد بود. این کارت به عنوان یک “تانک” آسیب زیادی وارد خواهد کرد. من Fineas Rage را برای نبردهای با مانای زیاد و Grumpy Dwarf را به عنوان جایگزین برای مانای کمتر دوست دارم. Grumpy Dwarf ممکن است خیلی خوب به نظر نرسد، اما بسیار ارزان است، بنابراین ارتقا دادن او به سطح 3 بسیار آسان است. Giant Roc نیز در یک نبرد earthquake عالی است.

Fineas Rage

Grumpy Dwarf

 

 

 

 

 

 

 

گزینه دیگری که من واقعاً دوست دارم کارتی است که به ندرت در Splinterlands استفاده می‌شود (حدود 0.5٪ -2٪). اما من واقعاً آن را با این استراتژی دوست دارم، آن هم Ant Miners است. این یک کارت ارزان با قابلیت scavenge(دریافت سلامتی با مردن هیولاها)است، و این توانایی با این استراتژی هماهنگ است. زیرا تعداد زیادی از موجودات با سلامتی کم و آسیب زیاد به این معنی است که بسیاری از موجودات می‌میرند. فقط مطمئن شوید که آن را در یک موقعیت کاملاً ایمن قرار دهید تا وظیفه خود را انجام دهد.

مطلب مرتبط: آشنایی با استراتژی آتش متمرکز در splinterlands

تثبیت موقعیت

مطالب این بخش خیلی اهمیت دارند ولی واضح هستند پس به طور خلاصه به آنها می پردازیم:

  • شما تانک اصلی خود را (اکثرا Living Lava) در موقعیت اول قرار می‌دهید.
  • در صورتی که مانا کافی داشیتد، موقعیت دوم شما برای یک کارت با قابلیت  Melee و توانایی Reach است.
  • Serpentine Spy و Ant Miners در موقعیت هایی قرار می‌گیرند که کاملاً ایمن هستند.
  • Kobold Miner می‌تواند هر نقطه دیگری را پر کند.
  • Furious Chicken می‌تواند درست بعد از کارت با توانایی Reach یا در آخرین موقعیت باشد.

یک ترکیب معمول چیزی شبیه به این خواهد بود:

ترکیب Malric Inferno در Splinterlands

شاید بتوان در مورد تغییر موقعیت 2،3 و 4 بحث کرد، اما این قطعاً تغییر گسترده‌ای نیست.

مطلب مرتبط: آموزش کامل استراتژی آتش با Yodin Zaku

نتیجه‌گیری

وقتی این استراتژی را به کار می‌گیرید، مالریک یک گزینه واقعاً خوب در لیگ برنز است. می‌توانید به‌طور کامل با کارت‌های رایگان شروع کنید و با بهتر شدن کارت‌ها را بخرید/ارتقا دهید.

در نظر داشته باشید که جادو و همچنین احضارکننده‌هایی که سپر را فراهم می‌کنند گاهی اوقات می‌توانند مشکل ساز باشند. با این حال، اگر این استراتژی را به درستی اعمال کنید، باید بتوانید بدون مشکل زیاد به نرخ برد 60% در برنز برسید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیSplinterlands | آموزش کامل شرایط نبرد Earthquake
مقاله بعدیکاردانو ۱۰۰ هزار قطعه زمین مجازی را در قالب توکن غیرمثلی (NFT) عرضه کرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید