ارزروز: در این آموزش من در مورد شرایط مختلف نبرد که می‌توانید در Splinterlands با آنها روبرو شوید صحبت می‌کنم. داشتن استراتژی‌های خوب و درک مفاهیم استراتژیک در بازی مهم است. اما برای اینکه واقعاً خوب شوید، باید در سازگاری با همه شرایط موفق باشید. در این پست به وضعیت Earthquake خواهیم پرداخت.

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با بازی اسپلینترلندز به همراه نکات کلیدی

Earthquake در Splinterlands

مبانی اولیه

اصول اولیه شرایط Earthquake آسان است، همه موجودات 2 آسیب دریافت می‌کنند مگر اینکه مهارت Flying را داشته باشند. در صورتیکه سپر داشته باشید، این آسیب ابتدا به آن وارد می‌شود.

لینک ثبت نام در Splinterlands

مهارت‌ها

بیایید نگاهی به تاثیرگذارترین توانایی‌ها در این شرایط بیندازیم.

مهارت flying در Splinterlands

Flying

مهارت Flying تا حد زیادی در این شرایط مهم است. البته بسیاری از بازیکنان فقط به این توانایی اهمیت می‌دهند که می‌تواند یک اشتباه بزرگ باشد.

به عنوان مثال، در نبردهای مانا بالا، تانک خط مقدم شما اغلب در راند 1 و 2 آسیب زیادی می‌بیند. باید بدانید که اگر کارت خط مقدم شما در راند اول بمیرد، مهارت Flying هیچ مزیتی در شرایط Earthquake نخواهد داشت. مهارت shield اغلب در شرایطی مانند این بهتر است.

حتی زمانی که مهارت Flying به شما اجازه می‌دهد تا از 1 حمله فرار کنید، ارزش آن باز هم آنقدر تاثیرگذار نیست.

مهارت Shiled در Splinterlands

Shield

احساس می‌کنم اغلب فراموش می‌شود که این مهارت باعث کاهش 50 درصدی آسیب ناشی از Earthquake می‌شود. به اندازه پرواز موثر نیست، اما اگر توانایی تانک در مجموع آسیب بیشتری را جذب کند، معمولاً انتخاب بهتری است.

مهارت Snare در Splinterlands

Snare

اهمیت کمتری نسبت به دو مورد قبلی دارد، اما هنوز هم می‌تواند یک توانایی بسیار مهم در نبردهای Earthquake باشد. Snare باعث می‌شود یک موجود پرنده در هنگام ضربه زدن مهارت Flying را از دست بدهد.

هیولاها

ما قبلاً کمی در مورد مهمترین مهارت‌ها صحبت کرده ایم، بنابراین بدیهی است که شما می‌خواهید روی هیولاهایی تمرکز کنید که دارای مهارت Shield, Flying و Snare هستند.

هیولاهایی که مهارت Flying ندارند از داشتن سلامتی بالا سود می‌برند. سعی کنید ترکیب تعداد زیادی هیولا با سلامتی کم نداشته باشید.

بیشتر چیدمان من شامل تانک‌های با عدد سلامت بالا مهارت Shield یا Flying است. خط پشتی غالباً موجودات پرنده و جادوگر را می‌بیند.

احضار کنندگان

در Splinterlands چند احضار کننده نیز وجود دارند که تأثیر زیادی در شرایط Earthquake دارند. Summonerهایی که سپر یا سلامتی می‌دهند، فوایدی خواهند داشت (مخصوصاً در مبارزات کم مانا، سپرها خوب هستند).

Brighton Bloom

Brighton bloom

Brighton bloom یک احضار کننده با اسپلینتر اژدها و عدد مانای 4 است. این Summoner به همه هیولاهای شما مهارت Flying می‌دهد. این بدیهی است که یک تغییر دهنده بازی بزرگ برای نبردهای Earthquake خواهد بود.

 

 

Vera selacia

Vera selacia یک احضار کننده با اسپلینتر آب است که عدد مانای آن 3 می‌باشد. این  Summoner به همه هیولاها مهارت Snare را اضافه می‌کند. اگرچه به اندازه Brighton bloom تاثیرگذار نیست، اما هنوز یک کارت خوب است.

 

 

 

مطلب مرتبط: آشنایی با استراتژی آتش متمرکز در splinterlands

نتیجه‌گیری

Flying هنوز هم بسیار مهم است، اما این تنها نکته ای نیست که باید در هنگام بازی با شرایط Earthquake در نظر گرفت. شما باید سپرها، سلامتی و مهارت‌ها را در نظر بگیرید. به هیولاهایی با ویژگی هایی که در این مورد بحث قرار گرفته اند فکر کنید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیسیاست های سخت گیرانه از زبان جرمی پاول، رئیس بانک مرکزی آمریکا‌(فدرال رزرو)
مقاله بعدیSplinterlands | آموزش کامل استراتژی آتش با Malric Inferno

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید