ارزروز: هنگامی که شما تازه وارد Splinterlands  شده‌اید، ممکن است رسیدن به یک استراتژی‌های مناسب و معقول دشوار باشد. مجموعه «استراتژی‌های برنز» با هدف کمک به بازیکنان جدید برای ارائه استراتژی‌های خوب و در نتیجه نرخ برد بالاتر، کمک می‌کند. در این پست من اسپلینتر زمین را با Mylor Crowling به عنوان احضار کننده پوشش خواهم داد:

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با بازی اسپلینترلندز به همراه نکات کلیدی

Mylor Crowling

Mylor Crowling

Mylor Crowling یک احضار کننده با 3 مانا است که از عنصر زمین انرژی می گیرد. این Summoner به تمام هیولاها توانایی Thorns را اضافه می‌کند. هنگامی که یک هیولا با توانایی Thorns توسط یک هیولای Melee مورد حمله قرار می‌گیرد، مهاجم 2 آسیب دریافت می‌کند.

توانایی Thorns بسیار قدرتمند است، به خصوص زمانی که شما هیولاهای Melee زیادی را پیش بینی می‌کنید. همچنین در برنز به نظر می‌رسد که مایلور زیاد استفاده نمی شود اما در این سطح فوق العاده قوی است اگر درست استفاده کنید!

 

لینک ثبت نام در Splinterlands

استراتژی بازی

طرح بازی بسیار ساده است، ما می‌خواهیم تا حد امکان از توانایی Summoner خود استفاده کنیم. این بدان معناست که ما باید بتوانیم حملات زیادی را جذب کنیم. همچنین از آنجایی که قابلیت Thorns فقط در برابر هیولاهای Melee موثر است، فقط زمانی باید از آن استفاده کنیم که انتظار وجود هیولاهای Melee زیادی را داریم. همچنین می‌توانیم از چند هیولا برای مقابله با جادو را در ترکیب خود استفاده کنیم.

کارت‌های اصلی

Flesh Golem

من احساس می‌کنم Mylor Crowling واقعاً به کارت‌های اصلی متکی نیست. با این حال، شما فقط می‌خواهید از هیولاهای قوی استفاده کنید و می‌خواهید در خط مقدم تانک زیادی داشته باشید.

Flesh Golem

این کارت در سطح 3 در لیگ برنز فوق العاده قوی می‌شود. به همین دلیل است که او یکی از گران ترین کارت‌های رایج در Splinterlands است. اگر هنوز توان مالی او را ندارید، باید به فکر اجاره او باشید. این قطعاً گزینه تانکی من است، در نبردهای مانا کم و زیاد.

 

Stone Golem

Stone Golem

این کارت نیز یک تانک عالی، تا حدودی ارزان قیمت و مناسب خط مقدم است، زیرا او توانایی سپر دارد. اگر واقعاً با هیولاهای Melee زیادی روبرو هستید، ترکیب توانایی سپر + Thorns واقعاً موثر است. بنابراین اگر قوانین نبرد استفاده از هیولاهای جادویی را منع کند، من عمدتاً از Stone Golem استفاده می‌کنم.

 

 

 

Failed Summoner

Failed Summoner

این کارتی است که من اغلب از آن استفاده می‌کنم اگر احساس کنم امکان رویارویی با یک ترکیب جادویی مواجه خواهم بود. توجه داشته باشید که اگر یک نبرد مانا بالا باشد، این کارت به تنهایی برای برنده شدن شما در بازی کافی نخواهد بود. با این حال، با 6 سلامت (در سطح 3) و تنها 2 مانا هزینه، تقریباً همیشه گزینه خوبی برای رو کردن است. در نبردهای مانا بالاتر ممکن است یک Mustang Unicorn یا حتی Prismatic Energy را در نظر بگیرید.

 

گزینه‌های خوب دیگری نیز در Splinterlands  وجود دارد، من شما را تشویق می‌کنم که موارد مختلف را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. من اغلب از کارت هایی مانند Mitica Headhunter، Sporcerer، Centauri Mage، Khmer Princess و Earth elemental برای تکمیل ترکیب خود استفاده می‌کنم.

چه زمانی باید این استراتژی را بازی کرد

اجازه دهید با گفتن این نکته شروع کنم که Mylor Crowling یک گزینه مناسب در نبرد با قوانین اساسی است. اگرچه ممکن است کمی با ترکیب جادویی به مشکل بخورد، اما در مجموع در برنز بسیار خوب عمل خواهد کرد.

با این حال قوانینی وجود دارد که مناسب رشد Mylor Crowling است. واضح ترین آنها “up close & personal” است. این قانون تضمین می‌کند که فقط هیولاهای Melee در مسابقه وجود خواهند داشت. مطمئن شوید که هیولاهای خود را با قابلیت سپر به این بازی‌ها بیاورید. Mylor معمولاً در اینجا گزینه بهتری نسبت به سایر انتخاب‌های خوب مانند Malric و Zintar است.

با این حال، قوانین زیادی وجود دارد که می‌توانید انتظار استفاده از هیولاهای Melee را داشته باشید. تمام قوانینی که به هیولاهای Melee اجازه می‌دهد از هر موقعیتی حمله کنند. یا زمانی که هیولاهای جادویی ممنوع هستند، برای Mylor Crowling مفید هستند زیرا این قوانین شانس استفاده از هیولاهای Melee را افزایش می‌دهد.

مطلب مرتبط: آشنایی با استراتژی آتش متمرکز در splinterlands

نتیجه‌گیری

استفاده از Mylor Crowling بیشتر در مورد پیش بینی کاری است که دشمن شما انجام خواهد داد. بنابراین من به شما نمونه‌های ترکیب را نشان نمی دهم زیرا بسیار متفاوت است. استفاده از Mylor در ترکیب با کارت‌های قوی به سادگی برای برنده شدن در بسیاری از بازی‌های شما کافی است. اگر یاد بگیرید که در طول زمان دشمنان خود را بهتر پیش بینی کنید، نرخ برد شما واقعاً بالا خواهد بود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلینحوه تامین اجاره و استخرهای UPX در بازی بلاک چینی آپلند Upland
مقاله بعدیبرترین صرافی های ارز دیجیتال مطرح دنیا از نگاه کاربران کدام است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید