پیش بینی قیمت سولانا تا 2030 ؛ سولانا بالاتر از 5 هزار دلار قرار خواهد گرفت

156
ارزروز: سولانا
پیش بینی قیمت سولانا تا 2030 ؛ سولانا بالاتر از 5 هزار دلار قرار خواهد گرفت

رشد مطلوب برای سولانا طی 8 سال آینده

ارزروز: وب‌سایت فایندر (Finder) که در زمینه مقایسه کالا‌ها و محصولات مالی فعالیت می‌کند، اخیراً نظرسنجی‌ای را با هدف پیش بینی قیمت سولانا بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰ منتشر کرده است که نشان می‌دهد بیشتر کارشناسان انتظار دارند قیمت این ارز دیجیتال در این مدت به ۱,۱۰۰ و پس از آن ۵,۰۰۰ دلار برسد. کریپتو اسلیت در گزارشی به این موضوع پرداخت و عنوان نمود که کارشناسان معتقدند سولانا می‌تواند تا چند سال دیگر به قیمت ۵,۰۰۰ دلار برسد و به جدی‌ترین رقیب اتریوم تبدیل شود.

با این حال حمله‌ای که چند ماه پیش شبکه سولانا را برای مدتی از دسترس خارج کرد، باعث شده است تا عده‌ای نسبت به آینده این ارز دیجیتال تردید داشته باشند. سولانا برجسته‌ترین جایگزین اتریوم و [پروتکل‌های] لایه دوم اتریوم برای میزبانی از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. در اختیار گرفتن این بازار کار بزرگی است و پیش بینی قیمت سولانا می‌تواند منعکس‌کننده این موضوع باشد.

فایندر در نظرسنجی خود از ۵۰ کارشناس فعال در حوزه فناوری‌های مالی و ارزهای دیجیتال خواسته است تا پیش بینی قیمت سولانا را تا پایان سال جاری، سال ۲۰۲۵ و دهه آینده میلادی اعلام کنند.

جاشوئا فریزر (Joshua Fraser)، هم‌بنیان‌گذار اوریجین پروتکل (Origin Protocol) و یکی از کارشناسان حاضر در این نظرسنجی، گفته است که قیمت سولانا تا پایان سال جاری میلادی به ۲۵۰ دلار خواهد رسید و پیش‌بینی کرده است که این ارز دیجیتال در نهایت به رقیب دائمی اتریوم تبدیل شود.

گوین اسمیت (Gavin Smith)،.از شرکای عمومی پاناکسورا کریپتو (Panxora Crypto)،.پیش‌بینی فریزر برای قیمت سولانا تا پایان سال ۲۰۲۱ را تأیید کرده است. جالب اینجاست که قیمت سولانا در ۲۴ ساعت گذشته از ۲۵۰ دلار عبور کرده است.و مواردی هم وجود دارد که نشان می‌دهد.این ارز دیجیتال می‌تواند تا پایان سال رشد بیشتری را تجربه کند.

سولانا در سال 2025 بالای قله 1000 دلاری

کارشناسان فایندر ظاهراً به این نتیجه رسیده‌اند که سولانا تا سال ۲۰۲۵ از ۱,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد.و با قیمتی حدود ۱,۱۷۸ دلار معامله خواهد شد. آنها معتقدند.که سولانا می‌تواند تا سال ۲۰۳۰ خود را به ۵,۰۰۰ دلار برساند. این کارشناسان گفته‌اند.دیداسی (DDoS) که بلاک چین سولانا اخیراً با آن مواجه شد.و شبکه را برای مدتی از دسترس خارج کرد،.می‌تواند در آینده این ارز دیجیتال را به چالش بکشد.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد ۴۰ درصد از کارشناسان معتقدند.که این حمله می‌تواند در آینده پیامدهایی برای شبکه سولانا داشته باشد. جاناتان میلر (Jonathon Miller)،.مدیر بخش استرالیایی صرافی ارز دیجیتال کراکن (Kraken)،.گفته است: اعتماد برای بلاک چین‌های لایه اول مسئله بسیار مهمی است.و سولانا آن درجه از اعتماد را ندارد. پیش بینی قیمت سولانا

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیصرافی های ارز دیجیتال در بازار رمزارزها؛ بعد از بایننس بهترین گزینه کدام است
مقاله بعدیپادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوین و آلت کوین ها در قطار صعودی قرار دارند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید