سولانا از Web3Auth برای کاهش موانع ورود به DAppها کمک می‌گیرد

153
راهکار سولانا برای DAppها

ارزروز: سولانا با همکاری Web3Auth به ابتکار یک کیف پول دیجیتال مشترک رسیده‌اند. این کیف پول برای حذف پیش نیازهای عبارات seed در تعامل ارزهای رمزپایه طراحی شده است. این ابتکار به نوبه خود، فرآیند خسته کننده و پیچیده کنونی را برای جذب مشتری در حوزه Web3 ساده‌تر می‌کند.

کیف پول Solana Torus یک محصول غیر حضانتی(non-custodial) است. این کیف‌ پول به کاربران امکان می‌دهد به تمام برنامه‌های‌ غیرمتمرکز(DApps) و کیف‌پول‌های مرتبط در اکوسیستم سولانا دسترسی داشته باشند.

پس از ایجاد یک کیف پول رمزنگاری شده، کاربر باید یک عبارت اولیه را در جایی امن ثبت کند. یک لیست تصادفی از کلمات(12-24 کلمه)، که به عنوان کلید خصوصی دارندگان کیف پول، برای امنیت دارایی آنها عمل می‌کند.

زیرساخت رمزنگاری Web3Auth کاربران سولانا را قادر می‌سازد تا از طریق یک رویکرد احراز هویت چندعاملی، چه از طریق یک کد پشتیبان ایجاد شده شخصی، مکانیسم شناسایی لمسی داخلی اپل، یا از طریق پلت‌فرم‌های شبکه سنتی مانند گوگل، فیس‌بوک، توییتر و Discord، وارد شوند.

هدف اصلی این فناوری ایجاد یک رابط کاربری ساده و با تعامل آسان برای ادغام حساب‌ها، پروفایل‌ها.و پلتفرم‌هایی است که مصرف‌کنندگان قبلاً با آن‌ها آشنا هستند.

علاوه بر کیف پول سولانا این فناوری قبلاً توسط بیش از 500 اپلیکیشن غیرمتمرکز به کار گرفته شده است. همچنین در تعدادی از پلتفرم‌ها و ابتکارات پیشرو مبتنی بر وب 3، مانند زنجیره بایننس، راه‌اندازی توکن غیرقابل تعویض غول بازی یوبی‌سافت و بازار Rarible،  پیاده‌سازی شده است.

عبارات Seed دور از ایده آل هستند. آنها یک راه حل یکسان برای همه فرآیندهای پیچیده تر هستند. سرقت یا جا انداختن آنها به طرز فریبنده‌ای آسان است که به یک نقطه شکست تبدیل شده است.

همین ماه گذشته، Web3Auth 13 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A با هجده سرمایه گذار به رهبری Sequoia Capital India، با مشارکت اضافی FTX، Bitcoin.com، DARMA Capital و غیره، جمع آوری کرد. پس از این دور، تیم متعهد شد که علاوه بر پیگیری غیرمتمرکز کردن شبکه Torus، کارایی و امنیت سرویس را افزایش دهد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاستراتژی آمریکا و چین در مواجه با بازار رمزارزها
مقاله بعدیبانک مرکزی اروپا و یورو دیجیتال؛ سیاست های روسیه با رمز ارزهای ملی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید