سنگاپور با توجه به اقدامات چین و آمریکا به دنبال بدست آوردن بازار ارز دیجیتال است

138
ارزروز: برد گارلینگوس
برد گارلینگوس مدیرعامل ریپل علیه دوج کوین ؛ دوج کوین یک ذخیره بسیار بد

سنگاپور بازیگر بعدی بازار ارزهای دیجیتال

ارزروز: با توجه به رشد چشمگیر بازار پادشاه ارزهای دیجتال بیت کوین.و آلت کوین با همراهی بسیار خوب اتریوم شاهد افزایش روز افزون کشورها در این صنعت هستیم. از سویی با رشد بازار رمز‌ارزها نگرانی درباره تاثیر این بازار روی اقتصاد سنتی و بازار پول افزایش یافته است. اما از سوی دیگر کشورهایی نظیر دولت سنگاپور اعلام کردند. که در نظر ندارد در مقابل این تغییر مقاومت کند. سنگاپور در تلاش است تا خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در بازار رمزارزها در دنیا معرفی کند و به مرکز مالی مبادله و سرمایه‌گذاری در این حوزه تبدیل شود.

«راوی منون» رئیس مرکز بازار پول در بانک مرکزی سنگاپور به روزنامه بیزینس استاندارد گفت: «به نظر ما بهترین رویکرد در مقابل بازار رمزارزها و رشد سریع این بازار این است که با تغییرات همگام شویم. ممنوع اعلام کردن فعالیت در این حوزه یا مانع‌تراشی در مسیر فعالان این حوزه نمی‌تواند مانع رشد آن شود و تنها بستر را برای افزایش فعالیت‌های غیرقانونی فراهم می‌کند. در سنگاپور فعالیت در بازار رمز ارزها کاملا قانونی و تحت حمایت دولت است.

ایراد قوانین سخت گیرانه تمامی ندارد

این کشور قوانین سختگیرانه‌ای برای شرکت‌های فعال در این حوزه در نظر گرفته است.و هر شرکتی که بتواند این قوانین را اجرا کند.و زمینه را برای نظارت در این بازار فراهم کند خواهد توانست.در بازار رمزارزها فعالیت کند. البته آشنایی با ریسک‌های موجود برای فعالیت در این بازار و احتمال نوسان‌های زیاد هم مساله‌ای مهم است.که در جریان دریافت مجوزهای فعالیت.در این صنعت به متقاضیان گفته می‌شود.و حتی شرط گذراندن دوره‌های خاصی که اطلاعات اولیه و مهم به متقاضیان فعالیت در این صنعت داده می‌شود.امری بسیار مهم و ضروری معرفی شده است.

کشورهایی نظیر السالوادور و نیجریه نیز پیش از این در خصوص ورود قدرتمند به این بازار.دستورالعمل ها و قوانینی را منتشر نموده اند. اما به نظر می رسد بعد از ایراد قوانین قدرتمند چین در حوزه صنعت ارزهای دیجیتال حالا این آمریکاست که می خواهد.در این حوزه حکمفرمایی نماید. فرانسیس سوارز Francis Suarez، شهردار شهر میامی ایالت فلوریدا در توییتر نوشت:.درآمد ماه آینده‌ام را کاملا به صورت بیت کوین دریافت خواهم کرد.  Eric Adams، شهردار جدید نیویورک، نیز در توییتی نوشت:.نیویورک را به مرکز رمزارزها تبدیل خواهیم کرد و درآمد سه ماه اینده ام را کاملا به صورت بیت کوین دریافت می‌کنم.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبا وجود تحقیقات بایننس و هشدار، اسکویید گیم 600% افزایش یافت
مقاله بعدیفیس بوک نام خود را به متا META تغییر داد و رسما وارد متاورس Metaverse شد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید