شیبا با افزایش 45 درصدی در دو روز گذشته رکورد جدید را ثبت کرد

158
ارزروز: شیبا
جمعیت یک میلیون نفری شیبا ؛ آیا شیبا به روزگار اوج خود بر می گردد؟

ارزروز: شیبا SHIB توکن دوج کوین پس از افزایش بیش از 45 درصدی قیمت در دو روز، به بالاترین حد تاریخ خود رسید. جفت معاملاتی SHIB/USD در زمان انتشار این خبر 0.00003941 دلار قیمت داشت.

آخرین جهش قیمت توکن SHIB به روند صعودی مداوم از 15 اکتبر نسبت داده شده است. این روند صعودی با رشد 26 درصدی همراه بود. از 17 اکتبر، SHIB قبل از از سرگیری روند صعودی به بالاترین سطح خود، حمایت یک هفته ای را در محدوده 0.00002796 دلار حفظ کرد.

در هفت روز گذشته، ارزش بازار شیبا اینو بیش از 50 درصد افزایش یافت. در حال حاضر به عنوان سیزدهمین ارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه بازار، تنها با سه پله پایین تر در تعقیب دوج کوین قرار دارد.

در حال حاضر، Shiba Inu بزرگترین سرمایه در گردش، نزدیک به 395 تریلیون را دارد. در ماه سپتامبر، توکن الهام گرفته از Dogecoin حدود 40 درصد افزایش یافت. پس از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در مورد ورود یک توله سگ جدید شیبا اینو به نام Floki توییت کرد.

از 18 اکتبر پیش بینی می‌شود که توکن SHIB با هدف رسیدن به 0.00005200 دلار حرکت خواهد کرد. این حرکتپس از یک پولبک پس از فصل فروش رخ خواهد داد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا می‌گوید: نابود کردن رمزنگاری غیرممکن است

رشد دوج کوین و شیبا در درجه اول به حمایت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا نسبت داده می‌شود. ماسک در کنفرانسی که اخیراً در کالیفرنیا برگزار شد، گفت:

من فکر می‌کنم نمی توان رمز ارز را از بین برد، اما ممکن است دولتها پیشرفت آن را کند کنند.

علاوه بر این، این کارآفرین معتقد است که دولت ایالات متحده نباید هیچ کاری برای تنظیم ارزهای دیجتال انجام دهد.

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 1 آبان
مقاله بعدیمعرفی بازی‌های کریپتویی برای بدست آوردن رمزارز در بازار ارزهای دیجتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید