شیبا اینو قله تاریخی خود را با افزایش بیش از 50 درصد را طی دو روز زد

137
ارزروز: شیبا
جمعیت یک میلیون نفری شیبا ؛ آیا شیبا به روزگار اوج خود بر می گردد؟

شیبا آلت کوین پرسود این روزهای بازار رمزارزها

ارزروز:  شیبا اینو آلت کوینی محبوب این روزهای بازار ارزهای دیجیتال در معاملات امروز بازار رمرزارزها به بالاترین قیمت تاریخی خود رسید. این ارز با رشدی ۵۰ درصدی مواجه شد. شیبا روندی صعودی داشته است. سقف‌شکنی شیبااینو با افزایش ارزش بیت‌کوین و ثبت سقف تاریخی جدید ۶۷ هزاردلاری، از روند تاریخی بازار انتظار می‌رفت که بعد از آن نوبت میم‌کوین‌ها شود. در میان این توکن‌ها رمزارز شیبااینو طی روزهای گذشته بیشترین رشد را تجربه کرد و توانست طی ۷ روز گذشته رشدی ۵۰ درصدی را به ثبت برساند و برای نخستین بار به کانال ۴ صدهزارم دلاری برسد.

اظهارات ایلان ماسک در خصوص شیبا اینو

روز گذشته اما ایلان ماسک، مالک شرکت تسلا و فعال بازار رمزارزها، اعلام کرد که در سبد دارایی دیجیتال خود، جایی برای شیبا اینو وجود ندارد. این صحبت او تنها وقفه‌ای در روند این میم‌کوین انداخت و باعث برای ساعاتی یک کانال عقب بکشد. اما به نظر می‌رسد دیگر بازار نسبت به چنین اظهارنظرهایی واکنش پایداری نشان نمی‌دهد. این رمزارز طی ۲۰ روز گذشته توانست با ۵۰۰ درصد افزایش قیمت برای سرمایه‌گذاران خود سود قابل‌توجهی را ثبت کند.

شیبا اینو جزء 10 رمزارز برتر صنعت ارزهای دیجیتال

شیبا در یک قدمی ۱۰ رمزارز برتر قرار گرفت و توانست در روز یکشنبه به سقف تاریخی ۰٫۰۰۰۰۴۲ دلاری برسد. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که جو حاکم بر شیبا اینو در حال حاضر منفی است و این در حالی است که هر زمان که میزان رضایت از این ارز کاهش پیدا می‌کند، شیبا وارد فاز صعودی می‌شود. رمزارزهای میم نظیر دوج و شیبا در سال جاری بازدهی چندصددرصدی به سرمایه‌گذارانشان داده‌اند. اگر شیبا بتواند دوج را از نظر ارزش بازار پشت سر بگذارد واقعا اتفاق جالبی در جهان رمزارزها اتفاق افتاده است. در حال حاضر با حدود ۳۹۵ هزار میلیارد توکن، بیشترین عرضه در گردش را دارد.

تحلیل کوین تلگراف از شیبا اینو

کوین‌تلگراف در تحلیلی در روز ۱۸ اکتبر پیش‌بینی کرده بود.که توکن شیبا در آینده نزدیک به ۰٫۰۰۰۰۵۲ دلار خواهد رسید و احتمالا بعد از آن مجددا با اصلاح جزئی مواجه شود. بسیاری از تحلیلگران رشد دوج‌کوین و شیبا را به دلیل حمایت ایلان ماسک می‌دانند. او اخیرا در کنفرانسی در کالیفرنیا اعلام کرده بود:.به نظر من امکان نابودی رمزارزها از سوی دولت‌ها وجود ندارد،.آنها تنها می‌توانند تنها سرعت رشد آنها را کمی آهسته‌تر کنند. علاوه بر این،.این کارآفرین معتقد است.که دولت آمریکا نباید در حوزه نظارت بر رمزارزها وارد شود.

آخرین رشد قیمت شیبا به ۱۵ اکتبر برمی‌گردد.که این رمزارز در آن زمان به قیمت ۰٫۰۰۰۰۲۸ دلاری رسیده بود و بعد از کمی اصلاح حالا به سقف تاریخی خود رسیده است. در هفت روز گذشته ارزش بازار شیبا با بیش از ۵۰ درصد رشد به ۱۹ هزار میلیارد دلار رسیده و حالا این ارز دیجیتال در یک قدمی دوج‌کوین از نظر ارزش بازار قرار گرفته است. در ماه سپتامبر، این توکن که الهام گرفته از دوج‌کوین بوده بعد از توئیت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در خصوص آمدن یک توله سگ شیبا به نام فلوکی رشدی ۴۰ درصدی را تجربه کرد.

رمزارز شیبا اینو به عنوان سکه شوخی

رمزارز شیبا اینو،.که مانند دوج‌کوین به عنوان سکه شوخی شناخته می‌شود،.اخیرا جهش قابل توجهی تجربه کرده که باعث صعود آن به جایگاه یازدهم بزرگترین رمزارزها از نظر ارزش بازار شده است.و همزمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین رمزارزها در بین معامله‌گران ایرانی تبدیل شده است. محبوبیت شیبا اینو با توجه به قیمت ناچیز آن در مقایسه با دیگر رمزارزها در ایران اخیرا افزایش یافته است. رمزارزی که همچون دوج‌کوین با توجه به قیمت پایین آن با افزایش تقاضای معامله‌گران ایرانی روبرو شده است. بر این اساس،.شیبا اینو که یک رمزارز تقلیدی به شمار می‌رود،.در حال حاضر به بالاترین سطح خود صعود کرده و یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار به شمار می‌رود.

بر اساس گزارش CoinGecko، سکه شیبا – که به نظر می‌رسد.از دوج‌کوین الهام گرفته،.در طول هفت روز گذشته جهش بیش از ۴۰ درصدی تجربه کرده است. این وب‌سایت در رتبه‌بندی خود، شیبا را در جایگاه یازدهم قرار داده است. همچنین این سایت اذعان داشت که قیمت توکن شیبا اینو در طول سال گذشته ۴۵ میلیون درصد افزایش یافته است. طبق قیمت‌گذاری CoinGecko.com، این رمزارز در طول ۲۴ ساعت گذشته نیز ۵۰ درصد رشد کرده است.

به دنبال آن،.پس از اینکه ایلان ماسک،.مدیرعامل تسلا – که یکی از بزرگترین طرفداران دوج‌کوین است – در توییتی نوشت که هیچ سکه‌ای از شیبا اینو ندارد،.این رمزارز حدود 10درصد از بالاترین سطح خود کاهش یافت. لازم به ذکر است که توییت‌های ایلان ماسک اغلب بر بازار رمزارزها تاثیر گذاشته است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیایلان ماسک و حمایت های بیش از پیش از دوج کوین؛ دوج کوین ارز مردمی
مقاله بعدیکوینکس CoinEx فیلتر شد؛ مقصد بعدی ایرانی ها کدام صرافی ارزهای دیجیتال است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید