ارز شیبا یک مدیر انبار را میلیونر کرد: نسل بعدی میلیونرهای کریپتو

116
ارز شیبا

ارزروز: یک دارنده ارز شیبا که در ماه فوریه هزاران دلار در SHIB سرمایه گذاری کرده بود. تا حدی که مجبور شد در خانه پدری مستقر شود.

بر اساس گزارش پنجشنبه از Fortune، یک شخص 35 ساله به نام راب که مدیر انبار سوپرمارکت است، 8000 دلار در ارز شیبا سرمایه گذاری کرده بود. در آن زمان قیمت شیب SHIB تقریباً 0.0000001 دلار بود و به او 80 میلیارد توکن اختصاص داد. در ماه مه، قیمت ارز شیبا به طور قابل توجهی افزایش یافت و به بالاترین رقم آن زمان یعنی بیش از 0.00035 دلار رسید. راب بخشی از دارایی های خود را نقد کرد تا 500،000 دلار به حساب بانکی خود واریز کند.

پس از افزایش قیمت توکن در ماه اکتبر، راب هنوز بیش از یک میلیون دلار ارز شیبا داشت. این بودجه به او اجازه داده است تا شغل خود را که سالانه 68000 دلار پرداخت می‌کرد، رها کند، در خانه بماند و از پسرش مراقبت کند. او در حال حاضر در بحث های آنلاین در مورد پروژه های مربوط به SHIB شرکت می کند. او قصد دارد توکن های باقی مانده خود را HODL کند.

راب گفت: ما به شدت معتقدیم که با شیبا چیزهای بیشتری برای دستیابی وجود دارد. من هرگز کل دارایی خود را نقد نخواهم کرد.

مدیر انبار سابق بخشی از نسل جدیدی از کاربران کریپتو است که تقریباً به همان روشی که بسیاری از HODLersهای بیت کوین (BTC) پس از روند صعودی سال 2017 به وضعیت میلیونر و حتی میلیاردر دست یافتند. در زمان انتشار، قیمت SHIB 0.000058 دلار است که از اکتبر 2020 بیش از 5,799,999,900 درصد افزایش یافته است.

نهنگ های بازار

برخی از دارندگان توکن که در آگوست گذشته مثل راب خریدهای مشابهی انجام دادند. اکنون آنها میلیاردرها و نهنگ‌های جدیدی در فضای کریپتو هستند. اگر دارندگان، این تعداد توکن را نقد کنند، به طور بالقوه می‌تواند باعث سقوط قیمت SHIB مانند ماه مه شود.

توکن SHIB در حال حاضر با توجه به CoinMarketCap به عنوان یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی شده است و دوج کوین (DOGE) در رتبه نهم قرار دارد. در زمان انتشار، ارزش بازار SHIB تقریباً 32.6 میلیارد دلار با بیش از 549 تریلیون توکن در گردش است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمشکلات بازار رمزارزها کم بیش گریبانگیر فعالان صنعت ارزهای دیجیتال
مقاله بعدیمیم کوین ها از نظر سودآوری پشت سر آلت کوین ها قرار گرفتند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید