ارز شیبا ابزار پرداخت یک رستوران فرانسوی در پاریس

140
ارز شیبا شیوه پرداخت در رستوران فرانسوی

ارزروز: رستورانی در پاریس، با اضافه کردن ارز شیبا به سیستم پرداخت خود با هجوم علاقه مندان ارز دیجیتال مواجه شد.

این اطلاعات از ویدئویی توسط یک ساکن محلی و سرمایه گذار ارزهای دیجیتال Natheno Davy به اشتراک گذاشته شده است. وی در ویدیو نشان می‌دهد که ورودی اصلی رستوران دو برچسب جدید “Shiba Inu Accepted Here” درست بالای سایر گزینه‌های پرداخت سنتی قرار دارد.

Davy گفت، قبل از گرفتن ویدیو به کارکنان رستوران مراجعه کرد تا اضافه‌شدن SHIB بعنوان روش پرداخت را  تأیید کند. دقیقاً در آن لحظه، یک گروه چهار نفره با استفاده از ارز شیبا صورتحساب ناهار خود را پرداخت کردند. باورنکردنی بود!»

Davy بعداً با دوستانش دوباره از رستوران بازدید کرد. او برای یک غذای 250 یورویی (تقریباً 290 دلار) با SHIB پرداخت کرد. همانطور که این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، رستوران با افزایش ناگهانی مشتری مواجه شد.

«این رستوران اکنون به بهترین  رستوران در منطقه تبدیل شده است. مردم محلی انتظار دارند موجی از رستوران‌ها شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت کنند.

به عنوان یک سرمایه‌گذار باتجربه، دیوی گفت که ارز شیبا بهترین سرمایه‌گذاری او در طول حرفه‌اش بوده است. من عاشق ارزهای دیجیتال، به خصوص SHIB هستم. Crypto این قدرت را دارد که همه چیز را تغییر دهد.

پذیرش جریان اصلی ارز شیبا نتیجه مستقیم یک روند صعودی مداوم است که همچنان به جلب حمایت سرمایه گذاران جدید ادامه می‌دهد. در زمان نگارش مقاله، SHIB از دوج کوین (DOGE) پیشی گرفت و به نهمین توکن بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

یک سرمایه‌گذار کریپتو از سرمایه‌گذاری 3400 دلاری در شیبا اینو، 94,278,239.8 درصد سود دریافت کرد.

یک فرد ناشناس از آگوست 2020 44 بار SHIB را خرید و 70,200,003,107,594 SHIB در این فرآیند جمع آوری کرد که اکنون 5.63 میلیارد دلار ارزش دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدیسنترالند Decentraland چیست؟ آشنایی کامل برای مبتدیان
مقاله بعدیبیت کوین رکورد بسته شدن ماهانه را پایین تر از «بدترین سناریو» ثبت کرد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید