شیبا در 2 روز بیش از 30 درصد افزایش یافت؛ SHIB توسط Kraken نیز لیست شد

127
رشد 30 درصدی شیبا

ارزروز: شیبا اینو (SHIB)، یک ارز رمزنگاری شده با الهام از Dogecoin، یکی از بهترین عملکردها در بازارهای سنتی و ارزهای دیجیتال با شروع خوب هفته داشت. قیمت SHIB بیش از 30 درصد طی دو روز گذشته افزایش یافت.

SHIB پس از جهش از حمایت تکنیکال نزدیک به 0.00003560دلار در ابتدای این هفته، روز سه‌شنبه به 0.00005155دلار رسید. بازگشت آن نشان دهنده تغییر در روند بود. به ویژه پس از فروش گسترده در بازار هفته گذشته، ناشی از نگرانی‌های مربوط به سویه جدید COVID-19، موسوم به Omicron.

کاتالیزورهای صعودی برای قیمت SHIB

هسته اصلی اصلاح صعودی شیبا اینو صرافی Kraken بود. یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده که روز دوشنبه اعلام کرد از 30 نوامبر به طور موثر تجارت SHIB را در پلتفرم خود فعال می‌کند. با این حال، Kraken تصریح کرد که خدمات معاملات future و margin شیبا را ارائه نخواهد کرد.

علاوه بر این، در ابتدای این هفته، شیبا اینو نشانه‌های صعودی را از بهبودی گسترده‌تر در سراسر دارایی‌های دیجیتال برتر، از جمله بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) دریافت کرد. بیت کوین بیش از 3000 دلار از پایین ترین سطح خود در 26 نوامبر نزدیک به 53500 دلار افزایش یافت. روزی که نوع Omicron کووید-19 باعث آشفتگی در بازارهای سنتی و ارزهای دیجیتال شد.

همبستگی شیبا و بیت کوین
همبستگی بین SHIB/USDT و BTC/USD، تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

در همین حال، اتریوم که همبستگی مثبت بالاتری با بیت کوین دارد، در همان دوره از نزدیک به 3900 دلار به حدود 4500 دلار رسید.

داده‌های Google Trends در بازه زمانی هفت روزه نشان می‌دهند که کاتالیزورهای بازار به افزایش جستجوهای اینترنتی برای کلمه کلیدی «شیبا اینو» کمک کردند. این با افزایش درخواست‌های اینترنتی برای کلمه کلیدی «SHIB» مصادف شد که نشان‌دهنده افزایش علاقه خرده‌فروشی به این ارز دیجیتال در این هفته بود.

شیبا در Google Trends

رشد SHIB در جستجوی گوگل. منبع: Google Trends

نمودار قیمت SHIB

آخرین بازگشت شیبا اینو همچنین الگوی پرچم گاوی را ترسیم کرد که قیمت 0.00010000 دلار را پیش بینی می‌کند.

نمودار قیمت SHIBUSDT
نمودار قیمت SHIB/USDT و ترسیم الگوی پرچم گاوی، تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

در جزئیات، قیمت SHIB از خط روند بالای پرچم عبور کرد و با افزایش حجم معاملات روزانه همراه شد. این امر معمولاً باعث می‌شود معامله گران هدف سود خود را به سطحی تغییر دهند که طول آن برابر با ارتفاع روند صعودی قبلی باشد.

به طور همزمان، SHIB همچنین شکست الگوی مثلث نزولی، نشانگر تغییر روند به صعودی، را تایید کرد. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

الگوی مثلث نزولی شیبا
نمودار قیمت SHIB/USDT و ترسیم الگوی مثلث نزولی، تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

هدف رشد الگوی مثلث نزولی را می‌توان در طول برابر با حداکثر فاصله بین خط روند بالا و پایین آن، حدود 0.00003053 دلار بالاتر از نقطه شکست، یعنی حدود 0.00007500 دلار یافت.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدامیننس بیت کوین یعنی برابری ارزش بازار بیت کوین نسبت به کل ارزش بازار
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 8 آذر

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید