سندباکس 93 میلیون دلار برای گسترش متاورس NFT خود جمع آوری می کند

158
ارزروز: سندباکس
ارز سند SAND؛ تجزیه و تحلیل قیمت گذشته سندباکس (SAND)

ارزروز: با سندباکس متاورس همچنان نقطه جذاب بعدی ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران است. یکی از زیرمجموعه های برند Animoca و پلتفرم متاورس NFT به رهبری SoftBank Vision Fund 2 تامین سرمایه میکنند.

 اولین سرمایه گذاری SoftBank Vision Fund 2 در دارایی های کریپتو است. با این سرمایه گذاری در سری B سندباکس 93 میلیون دلار جمع آوری شد. در این سری برندهای Animoca، True Global Ventures، Galaxy Interactive، SCB 10X، Polygon Studios و Samsung Next مشارکت خواهند داشت.

طبق این اعلامیه، سندباکس قصد دارد با بازی‌ها، اجراهای زنده و تجربیات اجتماعی به رشد متاورس خود سرعت بخشد. در عین حال از سازندگان بیشتر حمایت کند و برندها و ویژگی‌های فکری بیشتری را در بر بگیرد.

این بازی بازیکنان را قادر می‌سازد تا از زمان صرف شده در متاورس به روش‌های مختلف درآمد کسب کنند. این پلتفرم به عنوان مدل بازی برای کسب درآمد نیز شناخته می‌شود. در این اطلاعیه آمده است که یک چرخه اقتصادی ایجاد خواهد شد. در این چرخه منابع جمع آوری شده توسط یک دسته از بازیکنان فروخته خواهد شد. دسته‌‌ی دیگری از بازیکنان یا خالقان نیز منابع را خریداری می‌شود.

به عنوان یک متاورس باز مبتنی بر NFT، Sandbox به دلیل مشارکت با بیش از 165 برند شناخته شده است. از جمله Snoop Dogg، The Walking Dead، The Smurfs، Care Bears، Atari و CryptoKitties. بایننس، Bored Ape Yacht Club، Socios، دوقلوهای Winklevoss را خریداری کرده است. CoinMarketCap نیز زمین دیجیتالی در متاورس  Sandbox خریده است.

توسعه Sandbox

آرتور مادرید، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران سندباکس، برنامه‌های تیم را برای گسترش مد، معماری، کنسرت‌ها و نمایش‌های مجازی، گالری‌های هنری و موزه‌ها به اشتراک گذاشت. او افزود: «ما در حال توسعه یک اکوسیستم کامل هستیم که فرصت‌های شغلی دیجیتالی جدیدی را برای بازیکنان و سازندگان در متاورس NFT خود ایجاد می‌کند.

Aaron Wong، سرمایه گذار در SoftBank Investment Advisers، توضیح داد که سندباکس از بلاک چین و حکومت غیرمتمرکز برای دادن قدرت و کنترل به کاربران خود استفاده می‌کند:

ما معتقدیم The Sandbox در حال ساخت یک متاورس باز است. فرصت‌های اقتصادی جدیدی با توانمندسازی افراد برای ساختن و کسب درآمد از آثارشان، از آواتارها و ساختمان‌ها گرفته تا بازی‌ها و کلکسیون‌ها، ایحاد خواهد شد.

ماه گذشته، شرکت مادر Animoca Brands Sandbox، با حمایت غول‌های بازی مانند Ubisoft Entertainment، 65 میلیون دلار در دور جدید سرمایه جذب کرد و ارزش آن را دو برابر کرد و به 2.2 میلیارد دلار رساند.

مقاله قبلیبیت‌کوین بالای 100 هزار دلار رقم خواهد خورد؛ همه تحلیلگران بر این رشد باور دارند
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 11 آبان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید