سندباکس Sandbox : انتشار متاورس آلفا سندباکس در 29 نوامبر

94
ارزروز: سندباکس SANDBOX
پروژه سندباکس SANDBOX ؛ ابزارهای مالی جدید در ساختار اقتصادی جهان

ارزروزAnimoca Brands و پلتفرم سندباکس بخشی از متاورس خود را برای اولین بار از طریق یک رویداد چند هفته‌ای play-to-earn به روی بازیکنان باز می‌کند. اما تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان خوش شانس می‌توانند از این تجربه کامل لذت ببرند.

دنیای بازی‌های مجازی سندباکس به کاربران امکان می‌دهد از زمان صرف‌شده در متاورس از طریق مدل play-to-earn کسب درآمد کنند. بازیکنان می‌توانند زمین خریداری کنند و توکن‌های NFT  ایجاد کنند و با انجام ماموریت‌های مختلف، توکن SAND بدست آورند. آنها همچنین می‌توانند توکن را به اشتراک بگذارند.

مطلب مرتبط: آشنایی کامل با آلفا متاورس پلتفرم سندباکس

رویداد سندباکس

طبق اعلامیه چهارشنبه این شرکت، این رویداد در تاریخ 29 نوامبر ساعت 1 بعد از ظهر UTC آغاز خواهد شد. این رویداد بزرگ تا 20 دسامبر نیز ادامه خواهد داشت. یک گروه منتخب از 5000 کاربر این شانس را خواهند داشت که تا 1000SAND (به ارزش حدود 4300دلار) کسب کنند. همچنین سه NFT انحصاری نیز از طریق زمان صرف شده در 18 تجربه توسعه یافته توسط تیم‌های سندباکس ارائه خواهد شد.

سه NFT انحصاری فقط در طول رویداد در دسترس خواهند بود. آنها یک دروازه به سبک قرون وسطایی، یک اژدهای آبی و سیاه و یک شمشیر بلند را به تصویر می‌کشند. این توکن ها در متاورس The Sandbox قابل استفاده هستند.

توکن های اختصاصی سندباکس
NFTهای اختصاصی متاورس سندباکس. منبع: The Sandbox

Alpha Pass یک بلیط NFT است که دسترسی کامل به رویداد را به 5000 نفر می‌دهد. هزار بلیط توسط قرعه‌کشی برای مالکین زمین در سندباکس قابل دریافت است. 2250 مورد از طریق مسابقات اجتماعی روزانه در یک دوره سه هفته‌ای به دارندگان حساب Sandbox داده می‌شود. این بلیت‌های طلایی همچنین در بازار OpenSea بین 29 نوامبر و 19 دسامبر به فروش خواهند رسید.

بازیکنان بدون بلیط می‌توانند به سه تجربه و Alpha Hub، یک حالت بازی چند نفره که دارای طیف وسیعی از مکان‌ها و ماموریت‌ها است، دسترسی داشته باشند، اما واجد شرایط دریافت جوایز P2E نخواهند بود.

طبق داده‌های OpenSea، قیمت کف برای NFTهای Sandbox در حدود 1.019 اتر (ETH) به ارزش 4133 دلار در زمان نگارش مقاله است. حجم کل بازار از اواخر سال 2019 به 39700ETH (165.3 میلیون دلار) رسیده است.

برای کاربران جدیدی که برای ورود به بازی مجازی تلاش می‌کنند، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت Animoca Brands، گفت که مردم باید قبل از برداشتن زمین‌های توکن‌شده، وقت بگذارند و The Sandbox را با دقت تجربه کنند:

من به افرادی که می‌خواهند این پلتفرم را تجربه کنند توصیه می‌کنم، به مکان‌ها بروید، آنها را تجربه کنید، در Discord به انجمن ما بپیوندید، با سایر کاربران چت کنید. قبل از اینکه بخواهید زمین بخرید، اطلاعات کافی کسب کنید. چرا که این خرید، مانند خرید ملک در هر نقطه از جهان است.

تاثیر متاورس بر رشد سندباکس

در ابتدای این ماه، سندباکس سرمایه گذاری 93 میلیون دلاری سری B را به رهبری SoftBank Vision Fund انجام داد. این شرکت اظهار داشت که این پروژه به مدت چهار سال در حال توسعه بوده است و متاورس خود را در چند فاز و در حرکت رو به جلو راه اندازی خواهد کرد. گزارش شده است که این بودجه به سمت گسترش سندباکس از طریق توسعه بازی‌های جدید و تجربیات آنلاین و جستجوی مشارکت‌های بیشتر با مارک‌های معروف و دارایی‌های فکری اختصاص می‌یابد.

بر اساس داده‌های CoinGecko، قیمت SAND اوایل روز سه‌شنبه به بالاترین حد خود یعنی 3.42 دلار رسید. توکن سندباکس در سال 2021 با افزایش 8663.5 درصدی در 12 ماه گذشته مواجه بوده است. در زمان انتشار این مقاله قیمت توکن SAND بیش از 4.3 دلار بود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبایننس کوین (BNB) چیست؟
مقاله بعدیبایننس اسمارت چین تراکنش های روزانه را به رکورد بالایی می رساند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید