بازی سندباکس Sandbox ؛ پروژه سند باکس و ارز دیجیتال سند SAND

89
ارزروز: سندباکس Sandbox
بازی سندباکس Sandbox چیست؟ پروژه سند باکس و ارز دیجیتال سند SAND

بازی سند باکس با بهره گیری از توکن

ارزروز: سال 2012 – انتشار نسخه اولیه سندباکس (The Sandbox) در مارس 2012 (اسفند 90)، نسخه بتای عمومی سند باکس منتشر شد و تیم آن طی دو ماه پس از انتشار این بازی، داده بیش از 1000 بازیکن را جمع‌آوری کرد. چشم‌انداز این بازی مشخص بود: فراهم‌آوری پلتفرمی برای بازیکنان تا بتوانند هنرهای پیکسلی بسازند. در آن زمان داخل بازی سندباکس خبری از یک ارز دیجیتال نبود.

بازی سندباکس Sandbox یک متاورس و دنیای مجازی دارای چندین توکن و ارز دیجیتال مانند SAND و LAND است، توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) و بازی‌های مبتنی بر بلاک چین موضوعی محبوب در نزد گیمرها و سرمایه گذاران است. این محبوبیت بعد از مطرح شدن مفهوم متاورس و تلاش شرکت متا (فیس بوک سابق) برای تمرکز روی آن چند برابر شد.

در میان معروف‌ترین و قدرتمندترین‌ها آن بازی سندباکس Sandbox است. بازی سندباکس Sandboxیک دنیای مجازی است که بازیکنان در آن قادر به ساخت، تملک و کسب درآمد از تجربه بازی خود در بلاک چین اتریوم هستند. بازی سندباکس Sandbox دارای یک ارز دیجیتال محلی یک به نام SAND و چندین توکن و دارایی درون بازی به نام LAND و ASSET است.

بزرگترین پلتفرم‌های گیمینگ مستقل

بازی سندباکس Sandbox یکی از بزرگترین پلتفرم‌های گیمینگ.مستقل به همراه 40 میلیون بار دانلود و یک میلیون کاربر فعال ماهانه است. نسخه بلاک چینی مبتنی بر واکسل (Voxel – کوچکترین جز ساختاری یک تصویر 3 بعدی) بازی سندباکس.که امکانات تجاری و خلاقانه جدید متعددی را وارد آن کرده،.جزو یکی از 10 بازی بلاک چینی محبوب معرفی شده است.

داستان بازی سندباکس The Sandbox داستان رشد و تکامل است. این داستان زمانی آغاز شد که تیم Pixol توسعه‌دهنده‌ای به نام Onimatrix را استخدام کرد. که نام واقعی وی پابلو ایگلسیاس (Pablo Iglesias) بود. و این دو کار روی پروژه شخصی وی برای عرضه بازی سندباکس روی موبایل و دستگاه‌های تبلت را شروع کردند. تا آن زمان، این بازی 800,000 کاربر و چندین هزار دنیای به‌اشتراک‌گذاشته‌شده داشت.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلی SAND و LAND چیست؟ منظور از سندباکس SANDBOX حیطه ای بسته و امن است
مقاله بعدیسولانا می تواند از اتریوم پیشی بگیرد؟ شبکه سولانا یک اکوسیستم غیرمتمرکز

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید