سندباکس Sandbox: افزایش 232 درصدی توکن SAND در عرض یک ماه

168
ارزروز: ارز دیجیتال سندباکس
ارز دیجیتال سند باکس SANDBOX ؛ اثبات سهام و اثبات کار بر بستر بلاک چین
  • قیمت توکن SAND در طول روز به بالای 55-EMA می‌رسد
  • حجم معاملات 24 ساعته 751 میلیون دلار است.
  • جفت SAND/BTC با 2.2% مثبت در 0.00003765 ​​BTC معامله می‌شود.
نمودار قیمت سندباکس
نمودار قیمت SANDUSDT، تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

ارزروز: میانگین متحرک (EMA) در نمودار قیمت روزانه توکن سندباکس حاوی سطوح حمایتی(8،13،21،55) قابل اعتمادی برای حرکت صعودی است. همانطور که نمودار مشخص است قیمت بالاتر از خط زرد حرکت می‌کند و تا زمانی که قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک هستند، روند صعودی SAND را تضمین کنند.

توکن سندباکس یک اصلاح خوب را حفظ می‌کند

نمودار قیمت سندباکس
نمودار قیمت SANDUSDT، تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

نمودار قیمت روزانه توکن SAND در حال افزایش است. بسته به حرکت قیمت، محدوده حمایت بین 1.30 تا 1.40 دلار است. از طرف دیگر، ناحیه مقاومتی که باید به دنبال آن باشید 3.20-3.50 دلار است.

شاخص RSI سیگنال 64 (نزولی) را به علامت فروش کوتاه مدت نشان می‌دهد. همانطور که در نمودار مشخص است، خط RSI به سمت پایین متمایل شده است. در نتیحه در روزهای معاملاتی آینده ممکن است شاهد اصلاح باشیم.

MACD یک کراس در زیر خط سیگنال 10 نوامبر نشان می‌دهد که نشان دهنده سیگنال فروش برای ارز است. علاوه بر این، سرمایه گذاران می‌توانند نوارهای قرمز در حال ظهور را در اندیکاتور هیستوگرام ببینند.

نتیجه گیری

توکن سندباکس در حال حاضر با 941,899,324دلار حجم معاملات در 24 ساعته، 2.52 دلار قیمت دارد. قیمت SAND در 24 ساعت گذشته 0.1 درصد کاهش یافته است. 890 میلیون سکه در گردش و در مجموع 3 میلیارد سکه موجود است.

RSI و MACD سیگنال فروش را نشان می‌دهند. حجم کمی در حال معامله است که نشان می دهد با افزایش قیمت تقاضا کاهش می یابد. این مسئله باعث شد که توکن سندباکس نتواند از مقاومت بالای خود عبور کند. بررسی اجمالی بازار همچنین نشان می‌دهد که این الگو در روزهای معاملاتی آتی به نزول خود ادامه خواهد داد.

  • سطح مقاومت: 3.20 تا 3.50 دلار
  • سطح پشتیبانی: 1.30 تا 280 دلار

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاکسی اینفینیتی Axie Infinity : گاوها AXS را بالاتر از همیشه خواهند برد
مقاله بعدیآپلند Upland : سرمایه گذاری Animoca Brands در برترین بازی مالکیت زمین

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید