SAND در ماه نوامبر پیش از عرضه متاورس، رشد 260 درصدی داشت

173
ارز روز: سندباکس
بازی سند باکس SANDBOX ؛ صنعت گیم های ویدیویی بر بستر بلاکچین

ارزروز: SAND توکن اصلی The Sandbox، پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین که متعلق به Animoca Brands است در 23 نوامبر جهش داشت. این توکن بر اساس دستاوردهای خود در ماه نوامبر به رکورد جدیدی رسید.

قیمت SAND پس از افزایش 16.25 درصدی در روز به 5.64 دلار افزایش یافت. اما درصدی از این افزایش‌ها را پس گرفت و در زمان نوشتن با 5.31 دلار معامله می‌شد. این حرکت، سود ماهانه و سالیانه توکن سندباکس را به ترتیب به نزدیک به 260 درصد و بیش از 14700 درصد رساند. ارزش بازار SAND از 5 میلیارد دلار عبور کرد و به 41مین کوین بزرگ در ارزهای دیجیتال تبدیل کرد.

نمودار قیمت SAND/USDT
نمودار قیمت SAND/USDT، تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

کاتالیزورهای رشد SAND

شور و نشاط این ماه تا حدی ناشی از اطلاعیه اخیر The Sandbox بود. سندباکس بخشی از متاورس خود را از طریق رویداد چند هفته‌ای play-to-earn که از 29 نوامبر در ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC آغاز می‌شود، باز خواهد کرد.

مطلب مرتبط: انتشار متاورس آلفا سندباکس در 29 نوامبر

در جزئیات، استارت آپ بلاک چین تأیید کرد که گروهی متشکل از 5000 بازیکن را انتخاب می‌کند تا در 18 تجربه مجازی سندباکس تا 1000SAND (در حال حاضر به ارزش 5310 دلار) و سه توکن غیرقابل تعویض (NFT) به دست آورند.

برای The Sandbox Alpha آماده شوید!

راه اندازی 29 نوامبر

هر کسی می‌تواند Alpha hub و در سه تجربه شرکت کند

5000 مجوز متاورس آلفا به محتوا، NFT و 1000SAND دسترسی می‌دهد!

علاوه بر این، خریدهای اخیر در بازارهای SAND Spot شاهد افزایش قیمت بیش از 37٪ دلاری و رشد 40٪ نسبت به بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته بود. این رشد به امید همکاری بالقوه بین The Sandbox و آدیداس غول تجاری ورزش رخ داد.

روز دوشنبه، آدیداس در توییتر درباره پتانسیل ساخت “adiVerse” با پشتیبانی The Sandbox بحث کرد.

کسی پایه Adivers هست؟

چه چیزی را باید با هم در TheSandboxGame بسازیم؟

این توییت در زمان نگارش تقریباً 1450 ریتوییت و 4400 لایک دریافت کرده بود.

واگرایی RSI

علیرغم پایه‌های محکم، SAND در معرض خطر قرار گرفتن در bull-trap است. زیرا روند قیمت آن واگرایی واضحی را از شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می‌دهد.

به طور خاص، RSI معمولاً هنگام افزایش بازار مقادیر بالاتر و هنگامی که کاهش می‌یابد مقادیر کمتری را برمی گرداند. گاهی اوقات، RSI و بازار در جهت مخالف حرکت می‌کنند که به اصطلاح به واگرایی RSI منجر می‌شود.

با این حال، کاهش RSI و افزایش بازار یک واگرایی نزولی را نشان می‌دهد. شایان ذکر است، از ابتدای نوامبر، SAND واگرایی مشابه RSI را ایجاد کرده است. علائمی از کاهش سرعت حرکت در روند صعودی.

الگوی نزولی SAND/USDT
نمودار قیمت SAND/USDT، تایم فریم روزانه. الگوی واگرایی RSI. منبع: TradingView

این بدان معنا نیست که روند صعودی به پایان رسیده است. اما به یک عقب نشینی احتمالی در کوتاه مدت هشدار می‌دهد. نمودار زیر اهداف بالقوه ورود و خروج را برای روزهای آتی را بر اساس نمودار فیبوناچی اصلاحی بین نوسان پایین 0.17 دلار و نوسان بالای 8.72 دلار نشان می‌دهد.

سطوح فیبوناچی نمودار SAND
نمودار قیمت SAND/USDT، تایم فریم روزانه. سطوح فیبوناچی. منبع: TradingView

پس از چالش سطح فیبوناچی 0.382 در 5.45 دلار، می‌توان شاهد بازگشت SAND به خط حمایت بعدی خود در سطح 0.5 Fib، نزدیک به 4.45 دلار بود. همین حمایت در طول تلاش‌های صعودی SAND بین 18 و 22 نوامبر به عنوان مقاومت عمل کرده است.

در مقابل، ادامه حرکت بالای 5.45 دلار، همراه با افزایش حجم، ممکن است این امکان را برای SAND ایجاد کند تا 6.70 دلار – در سطح 0.236 Fib – را به عنوان هدف صعودی بعدی خود آزمایش کند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلینماینده مجلس شورای اسلامی ایران؛ مردم مراقب بازار رمز ارز ملی باشند
مقاله بعدیپس از ایجاد اولین سفارت حال نوبت اولین شهر بیت کوین در دنیاست

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید