تحریم دو ساله ایران توسط بیتهامپ بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی

97
ارزروز: صرافی های ارز دیجیتال
تحریم ایران توسط صرافی بیتهامپ بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی دوساله شد

تحریم های دردسر ساز برای ایران

ارزروز: بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی صرافی بیتهامپ (Bithumb)تحریم هایش علیه ایران دوساله شد. این صرافی از ۲۷ ماه می ۲۰۱۸ اجرایی ایران و 10 کشور دیگر را در لیست تحریم ها قرار داد. تحریم کشور ایران به وسیله بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی برای معامله گران ایرانی تبعات بسیاری را خواهد داشت. این تصمیم صرافی به سمت و سوی سیاست‌های گروه ویژه مالی یا همان FATF گرفته شده است. یازده کشور در مجموع نتوانسته‌اند همکاری‌های واجب را برای تقابل با پولشویی، احراز نمایند که عبارتند از: بوسنی و هرزگوین ، اتوپی ، سوریه ، ایران ، عراق ، سریلانکا، ترینیداد و توباگو، تونس ، وانواتو ، یمن و کره شمالی.

بر طبق اطلاعات دردسترس ، بیتهامب بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی و پنج‌مین صرافی بزرگ ارز دیجیتال دنیاست. این صرافی هر ۲۴ ساعت بیش تر از ۴۰۰ میلیون دلار تراکنش داراست. بیتهامب همینطور اظهار کرد که در‌پی توصیه‌های مقامات مدنی کره جنوبی و هم اتحادیه بلاک چین کره ، اقدامات خویش در سمت سیاست‌های پولشویی را تقویت نموده است.

همانطور که می دانیم برای خرید و فروش ارز دیجیتال باید از یک صرافی مطمئن اقدام کنید. بسیاری از ارزهای معتبر دنیا تحت حمایت یک سری صرافی های معتبر می باشند به همین علت ارزش یک ارز دیجیتال به پشتیبانی صرافی ها هم بستگی دارد. خرید و فروش ارز دیجیتال بر اساس دلار انجام می شود. متاسفانه صرافی های معتبر دنیا در ایران بعلت تحریم، امکان خرید و فروش ندارند. اما به سادگی می توانید بسیاری از صرافی های معتبر ایرانی را در دوره های آموزش رمزارز از مجموعه آرن کریپتو شناسایی کرده و برای سرمایه گذاری آماده شوید.

مهمترین ویژگی یک صرافی بحث امنیت آن است

چون هیچ ارگان رسمی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی نمیکند، بنابراین مهم است که صرافی معتبری را انتخاب کنید. صرافی حکم بانک برای ذخیره ارز دیجیتال شما است. این موضوع از یک سو و از سوی دیگر صرافی های مختلف برای خرید و فروش ارز، کارمزدی را درنظر می گیرند. اینکه صرافی شما معتبر باشد و کارمزد معقولی را هم به ازای خرید و فروش ارز از شما دریافت کنند. موضوع دیگر این است که یک صرافی خوب باید بتواند در هر لحظه از شبانه روز امکان خرید و فروش ارز شما را داشته باشد و پشتیبانی و مشاوره خوبی به شما ارائه دهد. همچنین اعتبار ارز خریداری شده یا فروخته شده شما بعد از تراکنش در کیف پول شما اعمال شود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبهترین صرافی ارز دیجیتال برای انتخاب و بکارگیری کاربران ایرانی
مقاله بعدیارز سند SAND؛ تجزیه و تحلیل قیمت گذشته سندباکس (SAND)

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید