روسیه در تلاش است تا انرژی مورد جهت استخراج بیت کوین را تامین کند

105
تامین انرژی روسیه برای استخراج

ارزروز: از آنجایی که فعالیت استخراج ارز دیجیتال در روسیه به طور فزاینده ای رایج شده، یک منطقه محلی در.حال تلاش برای حفظ ثبات انرژی در میان جریان‌های عظیم جدید استخراج ارز دیجیتال است.

خبرگزاری محلی TASS روز چهارشنبه گزارش داد، استان ایرکوتسک روسیه، یک منطقه فدرال و مرکز اصلی مسیرهای تجاری روسیه از چین، در سال 2021 به دلیل فعالیت‌های ماینینگ افزایش چهار برابری مصرف انرژی را تجربه کرد.

یوگنی وچکانوف، رئیس فناوری و توسعه شرکت انرژی محلی Irkutsk Electric Networks، رشد سریع عملیات استخراج کریپتو را به روند صعودی کریپتو در سال 2021 و همچنین ممنوعیت ارزهای دیجیتال چین که در سپتامبر اجرا شد، مرتبط دانست. وی گفت: «این عوامل وضعیت را تشدید کرد و باعث شد مصرف انرژی در مقایسه با  2020 چهار برابر شود.

وچکانوف افزود که مردم مزارع استخراج کریپتو را به طور انبوه در خانه‌های خود راه‌اندازی کرده‌اند. این امر باعث افزایش مصرف انرژی و قطعی مکرر شبکه برق شده است.

مهاجرت ماینرها به روسیه

اولگ پریچکو، مدیر شرکت انرژی Baikal، نیز افزایش مصرف برق را به عملیات‌های استخراج محلی نسبت داد. او مدعی شد، هفت فروند بوئینگ 737 با دستگاه‌های ماینینگ از چین در دو هفته اول ژانویه وارد ایرکوتسک شدند.

آندری ژبانوف، رئیس بخش تحقیقات جنایی اداره اصلی وزارت امور داخلی، گفت که برخی از ساکنان.ایرکوتسک حتی مزارع استخراج را در خانه‌های سگ راه اندازی کردند. هر چه می‌خواهید بخندید، اما برای سگ‌ها گرم است. وی خاطرنشان کرد: استخراج گرمای زیادی ایجاد می‌کند که فواید مضاعف دارد.

آخرین گزارش ماه‌ها پس از آن منتشر شد که مقامات ایرکوتسک برای اولین بار.از افزایش شدید مصرف انرژی در اکتبر 2021 خبر دادند.  گزارشات این افزایش را به رشد گسترده عملیات استخراج به دلیل مهاجرت ماینرها از چین مرتبط می‌کرد. وزارت انرژی روسیه قبلاً اعلام کرده بود که در حال کار بر روی چارچوب جدیدی برای تمایز تعرفه‌ها بین استفاده عمومی و استخراج کریپتو در اواخر سال 2021 است

Irkutskenergosbyt، یک توزیع‌کننده اصلی برق محلی، طبق گزارش‌ها، در مجموع 137 شکایت علیه مشتریانی که از برق یارانه‌ای برای استخراج ارزهای دیجیتال در در زیرزمین‌ها و گاراژها استفاده می‌کردند، تنظیم کرد. طبق گزارش ها، این شرکت انتظار دارد 63 میلیون روبل روسیه (820000 دلار) خسارت را جبران کند.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت که مازاد برق روسیه یک “مزیت رقابتی” در استخراج کریپتو برای این کشور فراهم می‌کند. در نوامبر 2021، دومای دولتی روسیه یک کارگروه برای کار بر روی مقرراتی که به طور خاص برای بخش استخراج کریپتو طراحی شده است ایجاد کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیصرافی های معتبری که با ایرانیان کار می کنند؛ کدام صرافی معتبر است؟
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 14 بهمن

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید