لیست انتظار کیف پول رمزنگاری Robinhood به 1 میلیون نفر رسید

219
کیف پول Robinhood

ارزروز: به گفته ولاد تنف، بیش از 1 میلیون نفر در لیست انتظار کیف پول ارزهای دیجیتال Robinhood قرار دارند.

در گفتگو در جریان نشست در 21 اکتبر، تنف اظهار داشت که از پیشرفت Robinhood در رمزنگاری بسیار افتخار می‌کند. او بر تلاش اخیر شرکت برای ارائه یک کیف پول رمزنگاری برای کاربران خود تاکید کرد:

بسیاری از ما در مورد ارسال و دریافت ارزهای رمزنگاری شده، انتقال آنها به کیف پول‌های سخت افزاری می پرسند. و می‌دانید، لیست انتظار کیف پول‌های رمزنگاری شده اکنون بیش از یک میلیون نفر است که بسیار هیجان انگیز است.

وی افزود: “ما فرصتی برای ادامه رشد این تجارت می‌بینیم.”

کاربران Robinhood مدتهاست از این شرکت خواسته اند تا یک کیف پول رمزنگاری ایجاد کند. این پلت فرم در حال حاضر از سپرده‌ها یا برداشت‌ها پشتیبانی نمی کند. این پلتفرم فقط به کاربران اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را با دلار آمریکا خریداری کرده و دارایی‌های دیجیتالی را در این پلتفرم معامله کنند.

در 22 سپتامبر، Robinhood سرانجام برنامه‌های خود برای عرضه کیف پول دارایی دیجیتال را اعلام کرد. یک لیست انتظار برای اولین دسترسی به این ویژگی جدید نیز باز شده است. ماه گذشته یک نماینده Robinhood به MarketWatch گفت که این کیف‌پول در ماه جاری برای برخی از کاربران عرضه می‌شود. در نهایت در اوایل سال 2022 برای همه کاربران باز می‌شود.

مدیرعامل Robinhood بر اهمیت بخش رمزنگاری نوظهور تأکید کرد. وی خاطرنشان کرد که این کیف پول دارای مزایای خاصی مانند اتصال بازار جهانی است. وی گفت: “بنابراین، می‌دانید، صرف نظر از اینکه در کجای جهان هستید، در ایالات متحده یا خارج از کشور، می‌توانید کیف پول داشته باشید، می‌توانید افراد ارزهای رمزنگاری شده را از آن کیف به کیف آنها ارسال کنید.”

Robinhood برای اولین بار در سال 2018 معاملات بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را برای مشتریان در پنج ایالت امریکا راه اندازی کرد. Robinhood از آن زمان پشتیبانی altcoin خود را به دارایی هایی مانند دوج کوین(DOGE) و لایت کوین (LTC) گسترش داده است. در حال حاضر به معامله گران مستقر در همه ایالت‌های امریکا به غیر از چهار ایالت اجازه می‌دهد تا به خدمات معاملاتی رمزنگاری بدون کمیسیون دسترسی داشته باشند.

وقتی از تنف پرسیده شد که آیا Robinhood حمایت خود را از شیبا (SHIB) گسترش می‌دهد یا خیر، مدیرعامل گفت که تا اعلام خط مشی دقیق این شرکت، لیست شدن این ارز بعید است.

ما در حال حاضر فقط هفت سکه ارائه می‌دهیم. و  این مسئله به ایمنی مرتبط است. بنابراین ما عموما اولین کسی نخواهیم بود که دارایی جدیدی را اضافه می‌کند. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که معیارهای سختگیرانه ای را در نظر گرفته‌ایم.

تنف که در مورد چشم انداز شرکت صحبت می‌کرد، استدلال کرد که Robinhood شانس بیشتری برای مشارکت مالی نسبت به رقبای خود دارد. او تاکید کرد که ساختار تجارت بدون کمیسیون “صنعت را تغییر می دهد”.

برای مثال، مردم هنوز 3 تا 4 درصد کارمزد برای دسترسی به این بازار پرداخت می‌کنند. فرصت‌های زیادی برای خدمات رسانی به مشتریانی حتی پول کمتری دارند وجود دارد.

مقاله قبلیInternxt با خدمات ابری غیرمتمرکر انحصار گوگل را از بین می برد
مقاله بعدیمدیرعامل ریپل می گوید SEC به اتریوم کمک کرد تا از XRP پیشی بگیرد

1 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید