مدیرعامل ریپل می گوید SEC به اتریوم کمک کرد تا از XRP پیشی بگیرد

109
اظهار نظر مدیرعامل ریپل

ارزروز: براد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل افکار خود را درباره وضعیت بازار رمزنگاری و مقررات ارائه کرده است. به نظر می‌رسد تبعیض در رویکرد تنظیم کننده مالی نسبت به اتریوم وجود دارد.

رئیس Ripple در کنفرانس مجازی DC Fintech Week در 21 اکتبر اظهار داشت که اتریوم دارای چراغ سبز قانونی است. این امر کمک بزرگی برای پیشی گرفتن از XRP است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیگیر ادعاهایی است که نشان می‌دهد XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده است. در ماه ژانویه، ریپل اسنادی را منتشر که نشان میداد در ماه ژوئیه، یک قاضی منطقه ای اجازه داد تا یک مقام سابق SEC عزل شود. چراکه که او در سال 2018 اعلام کرد ETH یک اوراق بهادار نیست.

گارلینگ هاوس به وضوح احساس می‌کند که موفقیت‌های بعدی اتریوم حداقل تا حدی ناشی از رفتار مطلوب‌تر SEC است. وی با بیان اینکه این امر بر بازار تأثیر می‌گذارد، افزود:

در چند سال گذشته، XRP دومین دارایی ارزشمند دیجیتالی بود. همانطور که مشخص شد SEC مجوز ورود به ETH را صادر کرده است. اتریوم به شدت رشد کرده است و به وضوح به آن کمک شده است.

XRP دومین دارایی رمزنگاری شده بازار در اواخر دسامبر 2017 بود. در حال حاضر به رتبه هفتم سقوط کرده است. در حالی که اتریوم از آن زمان دومین رتبه را در اختیار دارد.

گارلینگ هاوس همچنین اظهار داشت که SEC با اقدامات اخیر علیه شرکت خود و Coinbase موضعی تهاجمی در برابر ارزهای دیجیتال داشته است. وی در مورد نبرد ریپل با تنظیم کننده مالی اظهار داشت که SEC ادعا می‌کند که از مصرف کنندگان محافظت می‌کند اما:

نزدیک به 50،000 آمریکایی که XRP دارند، در تلاش هستند از SEC به دلیل محافظت از آنها، شکایت کنند.

در اوایل ماه جاری یک قاضی منطقه‌ای امریکا حکم داد که افرادی که دارای توکن XRP هستند نمی توانند به عنوان متهم در دادگاه شرکت کنند.

درخواست SEC برای تمدید مهلت تکمیل پرونده در جریان دعوی خود در مورد Ripple Labs و مدیران آن تأیید شده و به 14 ژانویه 2022 موکول شده است.

ریپل ادعا می‌کند که هرگونه تأخیر بیشتر در حل این پرونده “به منافع مدافعان و دارندگان XRP آسیب جدی می‌رساند.”

دادگاه به این امر اذعان کرد اما اظهار داشت که “زمان اضافی مورد درخواست SEC تاثیری در برنامه حل و فصل پرونده نخواهد داشت.”

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیلیست انتظار کیف پول رمزنگاری Robinhood به 1 میلیون نفر رسید
مقاله بعدیکارگروه ویژه اقدام مالی FATF به دنبال نظارت و قانونگذاری در حوزه ارزهای دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید