برد گارلینگوس مدیرعامل ریپل علیه دوج کوین ؛ دوج کوین یک ذخیره بسیار بد

118
ارزروز: برد گارلینگوس
برد گارلینگوس مدیرعامل ریپل علیه دوج کوین ؛ دوج کوین یک ذخیره بسیار بد

دوج کوین انتهایی ندارد

ارزروز: برد گارلینگوس مدیر عامل و خالق ریپل همچنین اعلام کرد که به دلیل «پویایی تورمی» این رمزارز، هرگز دوج‌کوین نگهداری نخواهد کرد. برخلاف بیت‌کوین که تنها ۲۱ میلیون سکه از آن وجود دارد، عرضه دوج‌کوین نامتناهی است. در حالی که این موضوع باعث می‌شود که دوج‌کوین به یک ذخیره ارزش بسیار بد تبدیل شود، حامیان این میم‌کوین نظیر مارک کوبان معتقدند که دوج‌کوین می‌تواند به یک مسیر پرداخت موفق تبدیل شود. چرا که این ویژگی باعث می‌شود، کاربران به جای جمع‌آوری این توکن، انگیزه خرج آن را داشته باشند.

رویداد فینتک ابوظبی

بیت‌کوین پس از این که در اوایل این ماه میلادی به سطح ۶۹ هزار دلاری رسید، حالا در محدوده ۵۷ هزار دلاری معامله می‌شود. مدیر عامل ریپل در حضور اخیرش در رویداد فینتک ابوظبی علیه دوج‌کوین انتقاد کرد. برد گارلینگوس همچنین فاش کرد که با وجود مشکلات حقوقی در آمریکا، این پروژه ۲۵۰ کارمند دیگر را در سطح جهان استخدام کرده است. او انتظار دارد که دعوای قانونی شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در سال ۲۰۲۲ حل شود.

مدیرعامل سابق یاهو

برد گارلینگوس،.مدیر عامل ریپل در حضور اخیرش در رویداد فینتک ابوظبی علیه دوج‌کوین انتقاد کرد. مدیرعامل سابق یاهو گفت که بیت‌کوین یک طنز است.که در سال ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۲۱ با پذیرش گسترده‌ای مواجه شده است. این موضوع برای بازار رمزارزها خوب نیست. با وجود اینکه در گذشته بیت‌کوین به دلیل انتشار کربن به طور گسترده‌ای مورد انتقاد قرار می‌گرفت، گارلینگ هاوس معتد است که این ارز دیجیتال در بحبوحه نگرانی‌های تورمی، کشش زیادی پیدا کرده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمجلس هند پس از معرفی رمز ارز ملی، تمام ارزها در این کشور را ممنوع کرد
مقاله بعدیاپلند Upland : چطور اپلند بازی کنیم و NFT به دست بیاوریم؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید