نماینده مجلس شورای اسلامی ایران؛ مردم مراقب بازار رمز ارز ملی باشند

146
ارزروز: رمز ارز ملی
نماینده مجلس شورای اسلامی ؛ مردم مراقب بازار رمزارز ملی باشند

سرنوشت بورس در انتظار معامله گران

ارزروز: در روزهای گذشته اخبار بسیار متعددی از هند، السالوادور، انگلستان، آمریکا و دیگر نقاط جهان مخابره شد. که به تهدید رمز ارزها در اقتصاد پرداخته بود. مقامات مسوول و سیاسی در نقاط مختلف جهان همواره به این موضوع اشاره دارند که این بازار به زودی زود از بین خواهد رفت. و بسیاری از سرمایه های مردم نیز به تبع از بین رفتن این بازار از بین خواهد رفت. رمز ارز ملی

در این راستا یک از نماینده مجلس به مردم هشدار داد که سرانجام بورس در انتظار رمز ارز ملی است،.و مردم مراقب دزدان بازار سرمایه که در کمین هستند باشند. حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی عنوان کرد: تجربه را تجربه کردن خطاست. یکبار دارایی ملت عزیزمان را در بورس نابود کردند،حالا می خواهند با ارائه و تصویب طرحی برای رمز ارزها،در بازاررمز ارز ملی هم اموال مردم را به نابودی بکشند.به مردم عزیز توصیه می کنم که سرانجام بورس در انتظار رمز ارز ملی است. مراقب باشند، چون دزدان بازار سرمایه در کمین اند.

این بیانیه در حالی صادر شده که در بسیاری از کشورهای دنیا مانند چین ارز دیجیتالی به نام یوآن چینی،.در روسیه روبل دیجیتالی و در کشورهای دیگر نیز به دنبال راه اندازی ارزهای دیجیتال هستند،.این بیانیه یا هشدار به سرمایه گذاران ارز ملی این موضوع را یادآور می شود.که در ارز ملی شما به سودی نخواهید رسید.

این موضوع یک مخاطره بسیار عظیمی را می تواند ایجاد نماید.آن هم خارج شدن مقدار زیادی سرمایه از کشور است. به نظر برای بیان این موضوعات در رسانه بهتر است.که قبل از طرح آن به عواقب آن نیز اندیشید. از منظر نگارنده بهتر است.که به جای توییت های این چنینی در شبکه های اجتماعی با طرحی نو و پشتوانه ای بسیار قدرتمند برای رمز ارز ملی ایجاد نماییم.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیرمزارز میتریل؛ آلت کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال؛ بررسی قیمت در هفته گذشته
مقاله بعدیSAND در ماه نوامبر پیش از عرضه متاورس، رشد 260 درصدی داشت

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید