اخبار NFT: رفع باگ Rarible، مگا سیتی در سندباکس و حراج خانه واقعی و مجازی

117
اخبار حوزه NFT

ارزروز: بازار NFT Rarible به طور موقت سفارشات OpenSea را لغو کرد. امروز نیز با مجموعه‌ای از توییت‌های ارسالی، نشان می‌دهد چگونه قصد دارد با ابزار مدیریت سفارش جدید، به مبارزه با آنچه «سفارش‌های پرخطر فروش» در OpenSea می‌نامد کمک کند.

این ابزار برای کمک به کاربران در تمایز بین سفارش‌های فعال و غیرفعال خود طراحی شده است تا از فروش اشتباه NFT‌هایشان جلوگیری کند. حتی اگر سفارش OpenSea را با انتقال دارایی به کیف پول دیگری لغو کنند.

بخشی از مدل کسب‌وکار Rarible، جمع‌آوری سفارش‌های OpenSea در پلتفرم خود است.

از اواخر دسامبر 2021، کاربران OpenSea متوجه اشکالی شده‌اند که اجازه می‌دهد دارایی‌ها برای فروش در Rarible باقی بمانند. حتی زمانی که دارایی‌های آنها به کیف پول دیگری منتقل شده است. Rarible توضیح داد:

وقتی کالای خود را خارج می‌کنید، سفارش دیگر انجام نمی‌شود. اما وقتی کالا به کیف پول شما برمی گردد، سفارش دوباره در زنجیره فعال می‌شود. راه امن برای حذف دائمی، لغو آن در زنجیره است.

ابزار Rarible سفارش‌ها را به صورت فعال یا غیرفعال نمایش می‌دهد تا سردرگمی در مورد دارایی‌هایی که واقعاً برای فروش هستند را کاهش دهد. راریبل در توییتی گفت: «سفارش‌های فعال در حال حاضر فعال هستند و بیشتر توجه شما را می‌طلبند». در حالی که «سفارش‌های غیرفعال سفارش‌هایی هستند که در صورت بازگشت NFT به کیف پول شما فعال می‌شوند». طبق اطلاعات DappRadar، پلتفرم Rarible در حال حاضر نهمین بازار بزرگ NFT است.

زمینی را در نزدیکی مگا سیتی جدید سندباکس بخرید

سندباکس (SAND)، پلتفرم متاورس و دنیای مجازی غیرمتمرکز اعلام کرده است که یک شهر بزرگ ایجاد خواهد کرد. این مگا سیتی با تمرکز بر نمادهای فرهنگی معاصر و گسترش فرهنگ هنگ کنگ ایجاد خواهد شد.

آدریان چنگ سرمایه دار، لیدر سرمایه گذاری Sun Hung Kai & Co، شرکت خدمات حرفه‌ای PwC هنگ کنگ، شرکت سرمایه گذاری و مدیریت دارایی مرتبط با بلاک چین TIMES CAPITAL، استفان فانگ(کارگردان، تهیه کننده و بازیگر)، شو چی(بازیگر)، دوغ-بوی(موسیقیدان)، تعدادی از شرکای جدید که مالک LAND هستند و در هنگ کنگ نیز شناخته شده هستند.

Sandbox فروش LAND را در 13 ژانویه برنامه ریزی کرده است. در این تاریخ به کاربران اجازه داده خواهد شد تا خارج از مرکز شهر Mega City زمین خریداری کنند.

یات سیو، مدیر عامل اصلی حامی ساندباکس برندهای Animoca، مدیر عامل شرکت گفت:

Sandbox و سرزمین مجازی واقعاً تخیل و توجه مردم را در این منطقه به خود جلب کرده است.

خانه دنیای واقعی و مجازی به حراج گذاشته شد

با همکاری ONE Sotheby’s International Realty و Voxel Architects، یک خانه واقعی به همراه یک نسخه مجازی در The Sandbox به فروش می‌رسد.

خانه واقعی در میامی، ایالات متحده، و یک خانه 11000 فوت مربعی با هفت اتاق خواب و نه حمام در یک هکتار زمین خواهد بود. خانه‌ها هنوز در دست ساخت هستند و انتظار می‌رود در سال 2022 در حراجی ساتبی گنجانده شوند. محدوده قیمت هنوز مشخص نشده است.

CoolWallet Pro برای پشتیبانی از NFT

CoolbitX، سازنده کیف پول رمزنگاری CoolWallet Pro، در نمایشگاه CES 2022 اعلام کرد که کیف پول رمزنگاری آن پشتیبانی NFT را به خدمات خود اضافه کرده است.

پشتیبانی یکپارچه برای NFT‌ها با بازارهای OpenSea و Rarible NFT قابل استفاده خواهد بود. این برند امیدوار است بتواند کاربران جدیدی را به فضای کریپتو جذب کند و آنها را با متاورس و Play-to-Earn آشنا کند. مایکل او، بنیانگذار و مدیر عامل CoolBitX گفت:

پشتیبانی از NFT در CoolWallet به ترکیب یکپارچه دنیای فیزیکی و مجازی کاربرانمان کمک می‌کند. به آنها قدرت می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری و کلکسیون‌های دیجیتالی خود را با اطمینان مدیریت و محافظت کنند.

فروش NFT در 7 روز به 530 میلیون دلار رسید

داده‌های Nonfungible نشان می‌دهد که بازار NFT به رشد وحشیانه‌ای که در سال 2021 آغاز شده بود، ادامه می‌دهد. در هفته اول سال 2022 مجموعاً 530 میلیون دلار فروش داشت و بالاترین میانگین قیمت هر دارایی با 5215 دلار بود. طبق گزارش DappRadar، سال گذشته بیش از 23 میلیارد دلار NFT فروخته شد.

بزرگترین فروش در هفت روز گذشته یک SuperRare NFT بود که نزدیک به 250 ETH (939787 دلار) فروخته شد. Bored Ape Yacht Club با 216869 دلار بیشترین حجم را در مدت زمان مشابه داشته است.

سایر اخبار نیفتی

Metaversal، متصدی دارایی دیجیتال، یک دور سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری را برای کمک به گسترش سبد NFT و قابلیت‌های سرمایه گذاری خود در فضاهای Metaverse و NFT بسته است. دور تامین مالی توسط Coinfund و Foxhaven رهبری شد.

استارت آپ گلف LinksDAO 10.5 میلیون دلار برای تامین مالی تمایل خود به خرید زمین‌های گلف و توسعه ارز دیجیتال LINKS جمع آوری کرد. سرمایه از طریق فروش NFT بیش از 9000 «عضویت اوقات فراغت» و «عضویت جهانی» جمع‌آوری شد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیAave استخر Aave Arc را با 30 موسسه راه اندازی می کند
مقاله بعدیسولانا با یک حادثه دیگر در شبکه خود مواجه شد که عملکرد شبکه را تضعیف کرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید